|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
z checią zakupie 50zł na MB moje gg : 9087010 zakupie 50zł na MB za 70zł pilne dzis gg:9087010
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Wymienie z moneybookers na konto !! Pilne !! G-G 4773400 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Czy poratuje ktos 30zł na mb w zamian doładuje konto simplus oraz Mix za 50zł.Pozdrawiam GG:3596811 PS Doładuje konto jako pierwszy.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Udana wymiana z pawel532418, polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Wymienie z moneybookers na konto !! Pilne !! G-G 4773400 ! na moim koncie moneybookers widnieje wielkie 0 wiec narazie wymiany nie aktualne ! Moze bedzie cos w poniedzialek jak sie buki postaraja :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Czy przelewy z INTELIGO na INTELIGO ida od razu w niedziele? Bardzo prosze o szybka odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
to zalezy od tego czy jest to ineligo zwykle czy pko inteligo, jesli ze zwyklego na pko inteligo to ksiegowanie dopiero jutro, jesli zwykle na zwykle to jest online. Nie wiem jak jest z pko na pko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
z pko inteligo na pko inteligo też odrazu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
z pko na pko zalezy jak im sie chce raz dojdzie drugi raz nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Chciałem wrócić do tematu goscia o nicku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
z pko inteligo na pko inteligo też odrazu  No wlasnie tak zawsze bylo jak sie wymienialismy razem a tu sie wymienilem z jednym gosciem na pewna kwote i kasy jak nie bylo tak nie ma, narazie nic nie pisze bo na infolini powiedzieli ze to mozliwe a koles mi wyslal potwierdzenie. Jutro potweirdze udana wymiane albo zrobie dym...zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,168
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,168 |
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro dla mnie ten ziomek po prostu jest oszustem ktory probowal sie wykrecic a w ta cala historie ze ktos mu sie wlamal na konto pocztowe po prostu nie uwierzylem jesli odda kase to zwroce honor ale jakos nie sadze abys ta kase odzyskal od !sebik!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Posiadam około 10baniek na MB. Wymiana za mbank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro dla mnie ten ziomek po prostu jest oszustem ktory probowal sie wykrecic a w ta cala historie ze ktos mu sie wlamal na konto pocztowe po prostu nie uwierzylem jesli odda kase to zwroce honor ale jakos nie sadze abys ta kase odzyskal od !sebik! No wiem juz raczej nie licze na to, ale chcialem ostrzec innych urzytkowników. Niby robi teraz wymiany na duże sumy ale to chyba tylko poto zeby stac sie troszke wiarygodniejszym i oszukiwać innych dalej. Naprawde nie polecam tego gościa. Pozdrawiam uczciwych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Chetnie wymienie 222 zl z konta na moneybookers. Oczywiscie zaufanym moge wplacic pierwszy. O rzetelnosci nie musze pisac ostatnio kilkanscie wymian ! G-G 4773400 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 27 |
Chetnie wymienie 222 zl z konta na moneybookers. Oczywiscie zaufanym moge wplacic pierwszy. O rzetelnosci nie musze pisac ostatnio kilkanscie wymian ! G-G 4773400 ! jak chcesz to trzymaj gg zaufanego goscia moze Ci wymieni gg7863686
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Posiadam około 10baniek na MB. Wymiana za mbank. jestes 100 zl potrzbuje na MB wlacam na mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
kupie 300zł na MB pilnie.info priv
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|