Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
hej ho hej ho, fuck grypa mnie dopadła :/

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Z tego co podaje interia.pl to dzisiaj nasza tematowa Maryna obchodzi imieniny laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
W nocy całkowite zaćmienie Księżyca!
W nocy z soboty na niedzielę będziemy mieli okazję do obserwacji całkowitego zaćmienia Księżyca - poinformował dr Arkadiusz Olech z Centrum Astronomicznego PAN w Warszawie.
- Gdy Słońce, Ziemia i Księżyc ustawią się w jednej linii, nasza planeta rzuca za sobą cień na tyle duży, że jest on w stanie objąć Srebrny Glob. Ponieważ nasz naturalny satelita nie ma własnego źródła światła, lecz odbija tylko światło słoneczne, jego blask gaśnie w takiej sytuacji. Mówimy wtedy o zjawisku zwanym zaćmieniem Księżyca - wyjaśnia naukowiec.

Dodaje, że z dokładnie takim zjawiskiem będziemy mieli do czynienia w nocy z 3 na 4 marca. Całe wydarzenie zacznie się o godzinie 21:16, gdy Księżyc zacznie wchodzić w półcień. Ta część spektaklu nie jest jednak efektowna, bo przejawia się tylko lekkim osłabieniem blasku Srebrnego Globu. Najciekawsze rzeczy zaczną się o 22:30, kiedy to tarcza naszego naturalnego satelity zacznie chować się w cień Ziemi. Pogrąży się ona w nim całkowicie o 23:44. Faza maksymalna wystąpi o 00:21, koniec zaćmienia całkowitego o 00:58, koniec zaćmienia częściowego o 2:12 a wyjście Księżyca z półcienia o 3:25. - Pomimo późnej pory warto rzucić okiem na to zaćmienie, ponieważ warunki do jego obserwacji będą wyjątkowo dobre. W fazie maksymalnej Księżyc będzie znajdował się wysoko, ponad 40 stopni nad horyzontem - mówi Olech.

- Warto dodać, że do podziwiania zaćmienia nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt, gdyż będzie ono doskonale widoczne gołym okiem. Do następnego zaćmienia widocznego z terytorium naszego kraju dojdzie 21 lutego 2008 roku. Wtedy warunki będą jednak gorsze, bo Księżyc zajdzie zanim zaćmienie się skończy - zachęca astronom.

z www.onet.pl [onet.pl]

Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
te zimowe zacmienia sa i tak do ... Maryny grin bo zawsze jest takie zachmurzenie ze kompletnie nic nie widac

Dołączył: May 2006
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 63
Originally Posted by Morten
Z tego co podaje interia.pl to dzisiaj nasza tematowa Maryna obchodzi imieniny laugh


Ciekawe czy melanz jaki bedzie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
co to za dno na Polszmacie z Cichopek i jej ciągłym rogalem na twarzy ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Gvizdek
co to za dno na Polszmacie z Cichopek i jej ciągłym rogalem na twarzy ?

Dno to jest Polszmat Sport.

Zamiast puścić mecz z holenderskiej/włoskiej/szkockiej, to pokazują jakieś konkursy tańca albo trzeciorzędny mecz piłki ręcznej mad

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Szewczenko
Originally Posted by Gvizdek
co to za dno na Polszmacie z Cichopek i jej ciągłym rogalem na twarzy ?

Dno to jest Polszmat Sport.

Zamiast puścić mecz z holenderskiej/włoskiej/szkockiej, to pokazują jakieś konkursy tańca albo trzeciorzędny mecz piłki ręcznej mad

widzialem te tance eostatnio myslalem ze kablowa sie zjebala ale nie laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Jutro zaczynają się poważne tańce. Ciekawe jak KAsia Tusk się zaprezentuje to będzie ciekawe smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a w ogóle kto będzie brał udział w tej edycji?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
kto wie za ile mozna zamotac najtanszy przelot do WB ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by _Korver_
a w ogóle kto będzie brał udział w tej edycji?

ten Pan z obrazka u mnie po lewej stronie.. ponoc ma tanczyc z jakims murzynem.. jak mu tam hilton, hawilton? aaa wiem HAMILTON laugh


Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
elo elo trzy dwa jeden zero

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Czy w 37 minucie pierwszego odcinka serialu "Heroes" śpiewają ci sami goście:
?

laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Wie ktoś ile biletów może kupić jedna osoba na mecze reprezentacji ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Czy ktoś się orientuje czy jest jakiś sposób sprawdzenia ilości wejść na daną stronkę ? Nie jestem jej właścicielem ani nie ma tam licznika wejść poprostu chciałbym wiedzieć ile osób dziennie ją odwiedza jak ktoś wie jak to sprawdzić niech się odezwie .

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
chcesz sprawdzić ilość wejść na www.ravenriley.com? [ravenriley.com] grin wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
hehe chodziło mi raczej o inną stronkę , bez takich nie przyzwoitych zdjęć wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by mateusz2201
Jutro zaczynają się poważne tańce. Ciekawe jak KAsia Tusk się zaprezentuje to będzie ciekawe smile


Kasia Tusk piwo aż wczoraj oglądałem TVN żeby ją zobaczyć. Tylko odnioslem wrażenie, że ten cały "Szoł" nie dla niej. Tak jakby nie mogła się odnaleźć!!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wy dalej z tym koszmarnym programem z tvn-u ..

I z tymi wszystkimi gwiazdkami pokroju Wałesy córki .. smirk

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1