Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: May 2005
Posty: 395
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 395
Originally Posted by alientoja
z checią zakupie 50zł na MB moje gg : 9087010

zakupie 50zł na MB za 70zł pilne dzis gg:9087010

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Wymienie z moneybookers na konto !! Pilne !! G-G 4773400 !

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by IcE22
Originally Posted by IcE22
Originally Posted by IcE22
Witam
Czy poratuje ktos 30zł na mb w zamian doładuje konto simplus oraz Mix za 50zł.Pozdrawiam GG:3596811
PS
Doładuje konto jako pierwszy.Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Udana wymiana z pawel532418, polecam smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by pawel532418
Wymienie z moneybookers na konto !! Pilne !! G-G 4773400 !


na moim koncie moneybookers widnieje wielkie 0 wiec narazie wymiany nie aktualne ! Moze bedzie cos w poniedzialek jak sie buki postaraja :-)

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Czy przelewy z INTELIGO na INTELIGO ida od razu w niedziele?
Bardzo prosze o szybka odp

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
to zalezy od tego czy jest to ineligo zwykle czy pko inteligo, jesli ze zwyklego na pko inteligo to ksiegowanie dopiero jutro, jesli zwykle na zwykle to jest online.
Nie wiem jak jest z pko na pko.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
z pko inteligo na pko inteligo też odrazu smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
z pko na pko zalezy jak im sie chce
raz dojdzie drugi raz nie

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Chciałem wrócić do tematu goscia o nicku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Originally Posted by Aros88
z pko inteligo na pko inteligo też odrazu smile

No wlasnie tak zawsze bylo jak sie wymienialismy razem a tu sie wymienilem z jednym gosciem na pewna kwote i kasy jak nie bylo tak nie ma, narazie nic nie pisze bo na infolini powiedzieli ze to mozliwe a koles mi wyslal potwierdzenie.
Jutro potweirdze udana wymiane albo zrobie dym...zobaczymy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by tomason
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro

dla mnie ten ziomek po prostu jest oszustem ktory probowal sie wykrecic a w ta cala historie ze ktos mu sie wlamal na konto pocztowe po prostu nie uwierzylem
jesli odda kase to zwroce honor ale jakos nie sadze abys ta kase odzyskal od !sebik!

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Posiadam około 10baniek na MB.
Wymiana za mbank.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Originally Posted by bukma
Originally Posted by tomason
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro

dla mnie ten ziomek po prostu jest oszustem ktory probowal sie wykrecic a w ta cala historie ze ktos mu sie wlamal na konto pocztowe po prostu nie uwierzylem
jesli odda kase to zwroce honor ale jakos nie sadze abys ta kase odzyskal od !sebik!

No wiem juz raczej nie licze na to, ale chcialem ostrzec innych urzytkowników. Niby robi teraz wymiany na duże sumy ale to chyba tylko poto zeby stac sie troszke wiarygodniejszym i oszukiwać innych dalej. Naprawde nie polecam tego gościa. Pozdrawiam uczciwych smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Chetnie wymienie 222 zl z konta na moneybookers. Oczywiscie zaufanym moge wplacic pierwszy. O rzetelnosci nie musze pisac ostatnio kilkanscie wymian ! G-G 4773400 !

Dołączył: Nov 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 27
Originally Posted by pawel532418
Chetnie wymienie 222 zl z konta na moneybookers. Oczywiscie zaufanym moge wplacic pierwszy. O rzetelnosci nie musze pisac ostatnio kilkanscie wymian ! G-G 4773400 !



jak chcesz to trzymaj gg zaufanego goscia moze Ci wymieni gg7863686

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by żyła
Posiadam około 10baniek na MB.
Wymiana za mbank.


jestes 100 zl potrzbuje na MB wlacam na mbank

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
sprzedam 200 zł na MB.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
kupie 300zł na MB pilnie.info priv

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,320 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1