Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Aros88 #1017214 04/03/2007 19:46
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
nie powinna dluzej niz doba, ewentualnie dwie, przynajmniej u mnie dluzej to nie trwalo

Bonus: Unibet
asghan #1017443 04/03/2007 20:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Czy wie ktos ile trzeba do nich wplacic na MB zeby moc wyplacic potem ? jako ze pierwszy raz chce wypalcac wogole od nich i takze nic jeszcze nie wplacalem ?

p.s. jakis jest do nich adres do supportu , czy moze maja livechata ? bo nie moge jakos znalezc..... :/

slawiola #1017487 04/03/2007 20:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Originally Posted by slawiola
Czy wie ktos ile trzeba do nich wplacic na MB zeby moc wyplacic potem ? jako ze pierwszy raz chce wypalcac wogole od nich i takze nic jeszcze nie wplacalem ?

p.s. jakis jest do nich adres do supportu , czy moze maja livechata ? bo nie moge jakos znalezc..... :/
Minimalna płata MB to 60zeta
support info-pl@unibet.com
pozdro...

slawiola #1017494 04/03/2007 20:47
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Oni mają bezpłatną infolinię, czynną od 10-17 o ile pamiętam. Tylko czasem trzeba podzwonić kilka razy aby złapać wolnego polaka do rozmowy.

rcsade #1017510 04/03/2007 20:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by rcsade
Oni mają bezpłatną infolinię, czynną od 10-17 o ile pamiętam. Tylko czasem trzeba podzwonić kilka razy aby złapać wolnego polaka do rozmowy.


odziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu:

Poniedziałek: 10.00 - 16.00
Wtorek: 10.00 - 19.00
Środa: 10.00 - 19.00
Czwartek: 10.00 - 19.00
Piątek: 10.00 - 19.00
Sobota: 10.00 - 16.00
Niedziela: 10.00 - 16.00

WAZNE: Klienci, którzy mają innego operatora niż TPSA lub używają usługę preselekcji przed wybraniem numeru 00-800-461-12-25 powinni wybrać prefix 01033

Biuro Obsługi Klienta w języku angielskim jest dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Pełna obsługa dostępna jest w godzinach od 10.00 do 22.00. W godz. od 22.00 do 10.00 nie są realizowane zgłoszenia wypłaty.
Skontaktuj się z Biurem Informacji
Numery telefonów:
Tel. +356 2343 1613
Fax. +356 21 33 35 77

Bezpłatne numery telefonów
Tel. 00 800 461 12 25
Fax. 00 800 461 12 26
Email [email protected]

pszek #1018193 05/03/2007 11:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Witam,mam pytanie chcę wypłacić pierwszy raz z Unibetu.Czy każdy z was wypłacających musiał przesłać skay dokumentów? Jakie to dokumenty?Jle trwa zwylke wypłata.Wiem że napewno juz pisaliście o tym ale jestem zabiegany ostatnio.Dzięki za odpowiedz

Yakuza #1018759 05/03/2007 17:37
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
ja wyplacalem z 10 razy
na konto bankowe szlo 1-3 dni
niechcieli zadnych skanow

Yakuza #1018786 05/03/2007 17:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by Yakuza
Witam,mam pytanie chcę wypłacić pierwszy raz z Unibetu.Czy każdy z was wypłacających musiał przesłać skay dokumentów? Jakie to dokumenty?Jle trwa zwylke wypłata.Wiem że napewno juz pisaliście o tym ale jestem zabiegany ostatnio.Dzięki za odpowiedz

Przed pierwsza wyplata na konto bankowe chcieli skan dowodu, strony z nazwiskiem i adresem. wyplata na mbank 1-2 dni

Logan #1018964 05/03/2007 18:36
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Ja mam pytanie. Chodzi o bonus +100 zł. Rozumiem ze nalezy obrocic na kwote 1.200 ale czy w obrot wchodze takze zaklady typu under/over?

KaPrYs #1019110 05/03/2007 19:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by pawel532418
Ja mam pytanie. Chodzi o bonus +100 zł. Rozumiem ze nalezy obrocic na kwote 1.200 ale czy w obrot wchodze takze zaklady typu under/over?

Wchodzą wszystkie zdarzenia dwudrożne po kursie większym niż 1,70

Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
Originally Posted by Robak1984
Originally Posted by pawel532418
Ja mam pytanie. Chodzi o bonus +100 zł. Rozumiem ze nalezy obrocic na kwote 1.200 ale czy w obrot wchodze takze zaklady typu under/over?

Wchodzą wszystkie zdarzenia dwudrożne po kursie większym niż 1,70

z tym co napisales to bym sie klocil. Otoz tak napisala mi Marta:

Witamy serdecznie!

Wszystkie zaklady powyzej 1.40 licza sie do obrotu. Kurs wyzszy niz 1.70 odnosi sie do zakladow
podwojnej szansy 1x lub x2

Pozdrawiam,

Marta

Biuro Obsługi Klienta

beny81 #1021109 06/03/2007 14:11
Dołączył: Feb 2007
Posty: 21
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 21
Hej w tej nowej promocji wcale nie trzeba robić żadnbego obrotu, żeby wypłacić kasę z konta!!!!!!!

oto co piszą: Uwaga! Nagrody pieniężne za miejsca od 1 do 15 będą dostępne do wypłacenia bez konieczności wykonywania obrotu!

trzeba tylko ostro zakładów natrzaskać, ale live się też liczy więc spoko!

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Ile idzie przewaznie kasa z Unibetu na Mbank ?

Ozeszlol #1025045 07/03/2007 18:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Jak jest z tą promocją? Na stronce jest 100+100...czy ona jest nadal aktualna?

(J) #1025136 07/03/2007 18:42
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Jest mile zaskoczony ! Dzis kolo 7.00 rano zlecilem wyplate na moneybookers i okolo 13.00 byla na koncie. Wielki + !

KaPrYs #1027885 08/03/2007 17:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Ile mniej wiecej idzie wypłata z Unibetu na MoneyBookers ?

KaPrYs #1027932 08/03/2007 17:18
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by pawel532418
Jest mile zaskoczony ! Dzis kolo 7.00 rano zlecilem wyplate na moneybookers i okolo 13.00 byla na koncie. Wielki + !


spojrz wyzej albo nauczyc sie czytac ...

KaPrYs #1027948 08/03/2007 17:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Barca ale wali TROJAMI

KaPrYs #1028556 08/03/2007 19:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by pawel532418
Barca ale wali TROJAMI

Tobie rowniez polecam nauke czytania smile to temat o Unibecie...

Ozeszlol #1029370 08/03/2007 21:29
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Ozeszlol
Ile idzie przewaznie kasa z Unibetu na Mbank ?

Szybcy są .

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1