Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
O tym jak koalicja sobie w papier, nozyczki i kamien grala ...
http://s005.wyslijto.pl/index.php?file_id=99093182085429140215&act=&down=&gk=laptop

0,383MB

Bonus: Unibet
rivex #1020551 05/03/2007 23:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie udało mi sie zrobić screena to chociaz tresc wkleje wink
Moja rozmowa z pewnym znawca tenisa tongue

X(5-03-2007 19:46)
chialem zapytac o jakies typy tenisowe :-)
Platynowy007 (5-03-2007 19:52)
tenis tak sobie dzis. Tylko kwale wiec nie ma co sie napalac
X (5-03-2007 19:52)
ja cos tam wybralem
Platynowy007 (5-03-2007 19:52)
na kogo dałes ?
X (5-03-2007 19:53)
o. savczuk, k. Boundelenko, J. vakulenko :d:d:D
Platynowy007 (5-03-2007 19:53)
za ile to pusciłes?
X (5-03-2007 19:54)
2 zeto
Platynowy007 (5-03-2007 19:54)
to poszalałes ;d
X (5-03-2007 19:54)
ja bede gral ryzykancko cyba
X (5-03-2007 19:54)
wczoraj wplacimem do bet-at-home
X(5-03-2007 19:54)
czekam na zaksiegowanie
Platynowy007 (5-03-2007 19:54)
rozumiem
Platynowy007 (5-03-2007 19:54)
ile dales do nich ?
X (5-03-2007 19:54)
pomaszcze moze za 50 zeta odrazu :-)
X (5-03-2007 19:54)
50 zl
Platynowy007 (5-03-2007 19:54)
yhym
Platynowy007 (5-03-2007 19:54)
spoko
X (5-03-2007 19:55)
jeszce poscilem pilke procz tenisa
Platynowy007 (5-03-2007 19:55)
tej savczuk to bym sie troche obawiał
Platynowy007 (5-03-2007 19:55)
ostatnio niby cos drgnelo
Platynowy007 (5-03-2007 19:56)
ale ona za bardzo na hardzik sie nie nadaje
Platynowy007 (5-03-2007 19:56)
takie jest moje skromne zdanie
X (5-03-2007 19:56)
to jest kobieta??
X (5-03-2007 19:56)
hehe
Platynowy007 (5-03-2007 19:56)
<lol2>
Platynowy007 (5-03-2007 19:56)
dowaliles teraz <lol>
Platynowy007 (5-03-2007 19:56)
no pewnie !
Platynowy007 (5-03-2007 19:56)
myslales ze kto ??
X (5-03-2007 19:57)
ja tak poscilem bo kursy byly mniejsze
X (5-03-2007 19:57)
poprostu nie myslalem
Platynowy007 (5-03-2007 19:57)
eeee, to wez sie lepiej za cos innego wink
Platynowy007 (5-03-2007 19:57)
taka jest moja rada. Jak mozna grac cos na czym sie nie zna <mysli>
X (5-03-2007 19:57)
hehe, wiem

Po wtopie na Szwedowej moge sie chwile posmiac laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobry kolo grin

HAGIi #1020573 06/03/2007 00:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by HAGIi
http://www.cda.pl/gry-online/3/nurek.php

pewnie bylo, ale co tam laugh

madry wyksztalcony ratownik laugh laugh

wow skąd oni go wzieli

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by gryzonko
Originally Posted by HAGIi
http://www.cda.pl/gry-online/3/nurek.php

pewnie bylo, ale co tam laugh

madry wyksztalcony ratownik laugh laugh

wow skąd oni go wzieli

to przepiekne kapielisko jest niedaleko mnie, chyba bede musial sie tam kiedys wybrac laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://humorpage.pl/film.php?cmd=show&id=1675

Świat według kiepskich - Remoncik laugh

Kylo #1021132 06/03/2007 14:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,340
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,340
laugh
włączcie głośniki wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Mały Anety K. pyta się:
-Mamo, dlaczego ja jestem czarny, a ty biała?!
-Nie pytaj, ciesz się, że nie szczekasz, taka była impreza!!

Leżę laugh

Kylo #1022110 06/03/2007 19:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
member
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
Originally Posted by Kylo
Mały Anety K. pyta się:
-Mamo, dlaczego ja jestem czarny, a ty biała?!
-Nie pytaj, ciesz się, że nie szczekasz, taka była impreza!!

Leżę laugh

u mnie na religii ksiądz wychodząc od tego dowcipu zaczą omawiać 6 przykazanie laugh laugh wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Staree z tym kawałem, oj stareeeee laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
http://oksywie.pl/michal/labirynt/

fajna gierka, musisz przejsc labirynt nie wychodząc poza pomarańczowe pole, ja doszedlem do 47 lvl smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by gnacik
http://oksywie.pl/michal/labirynt/

fajna gierka, musisz przejsc labirynt nie wychodząc poza pomarańczowe pole, ja doszedlem do 47 lvl smile

raczej tragiczne smirk

Mar #1023660 06/03/2007 22:14
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934
gnacik, nic w tym smiesznego... było już kilka razy, tak samo krytykowane.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
nie wiedziałem, że było...sorki smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
zawsze sie ktos nabierze;d fajne ;d

Wahi #1023748 06/03/2007 23:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
edit: kiedys kumplowi puscilem o 2 w nocy pod rzad 4 takie strony kazda inna kazda powoodujaca szok ;d na wszystkie sie nabral ;d

Wahi #1024317 07/03/2007 10:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, latajaca_holenderka, burbon, forty, betowiec), 584 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,578
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1