Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by puma
Mam pytanie. Jak poradziliście sobie z naprawa pinnacle? U mnie juz ze 3-4 tygodnie nie działa i nikt nie może mi pomóc. Jak próbuję wejść na tą stronę, to wyświetla mi się ''Brak połączenia z serwerem'' lub ''przekroczono limit czasu połączenia'' Wcześniej normalnie działało. Nawet komputer formatowałam. Zmieniałam programy antywirusowe. Dodam ze mam w UPC. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Działa/działało bez problemu (UPC-Wawa)
Używam Opery.
Sprawdż na różnych przegladarkach.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy ktoś ostatnio wypłacał z Pinnacle? Czy płatności są realizowane w tak imponującym tempie jak wcześniej?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Originally Posted by Conrad
Czy ktoś ostatnio wypłacał z Pinnacle? Czy płatności są realizowane w tak imponującym tempie jak wcześniej?

Wypłata 25.02 na netellera ok 1 godz.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
Wypłącałem wczoraj tj. 26.02 - wypłata w ciągu 45 minut na neteller

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Ja wypłacałem również w czoraj, po ok 10 minutach kasa byla na moneybookers

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wielkie dzięki, czyli Pinnacle nadal trzyma poziom. smile Dobrze wiedzieć, bo utrata amerykańskiego rynku wywołała spore zamieszanie wśród buków nastawionych w dużej mierze na Stany.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Originally Posted by Conrad
Wielkie dzięki, czyli Pinnacle nadal trzyma poziom. smile Dobrze wiedzieć, bo utrata amerykańskiego rynku wywołała spore zamieszanie wśród buków nastawionych w dużej mierze na Stany.

Nie tylko trzyma poziom ale sie rozwija.
Zwiekszyli oferte na PN o ligi arabskie, afrykanskie
na koszykowke i hokej i nawet na baseball akademicki.
Zero problemów, duze limity i wysokie kursy, wczesne podawanie kursow szczegolnie na US sporty, czego chciec wiecej.
Oby tak dalej.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Mozna w Pinnacle stawiac duble, czy tylko single?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Originally Posted by arkadius
Mozna w Pinnacle stawiac duble, czy tylko single?

Można duble i wiecej ale nie wszystkie dyscypliny.
Tylko single na tenis, pozostale dyscypliny mozna laczyc
szczegolnie US sports, przy ako limity sa mniejsze niz przy
singlach. Dokladnie sie dowiesz logujac sie do pinnacla
i otworzysz zakladke parlays.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Oto mi chodzilo. Dzieki

Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Potrzebuje POMOCY PILNIE.

Mam pytanie odnośnie wypłaty z Pinnacle.
Na stronie jest napisana jedna wypłata na miesiąc, ale co to znaczy:
1. Czy od poprzedniej wypłaty musi upłynąć miesiąc.
2. Czy jeżeli wypłacałem 25 lutego, to 3 marca także mogę wypłacić bez opłaty.

Proszę o podpowiedz.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
mozesz, liczy sie miesiac kalendarzowy

Dołączył: Feb 2007
Posty: 96
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2007
Posty: 96
prawie nie ma w ogóle zkładow zeby mozna było zrobic kuponik akumulowany...

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Dziala wam strona Pinnacle?
U mnie niestety nie:/

Dołączył: Feb 2007
Posty: 96
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2007
Posty: 96
u mnie tez nie...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Originally Posted by grzeHo
Potrzebuje POMOCY PILNIE.

Mam pytanie odnośnie wypłaty z Pinnacle.
Na stronie jest napisana jedna wypłata na miesiąc, ale co to znaczy:
1. Czy od poprzedniej wypłaty musi upłynąć miesiąc.
2. Czy jeżeli wypłacałem 25 lutego, to 3 marca także mogę wypłacić bez opłaty.

Proszę o podpowiedz.
Na 99% liczy sie miesiac kalendarzowy. jak klikniesz na wypłate to pojawi ci się przed jej dokonaniem informacja czy to jest pierwsza w miesiącu bezpłatna wypłata.
PS: Jak już pisze to potwierdze że stronka pinnacle sie dzisiaj nie otwiera.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Stronka chodzi ale zobaczyłem taki komunikat przy próbie wpłaty przez moneybookers " All Moneybookers Direct Deposits are processed with a 5% charge" czy to oznacza że od wpłat pobierana jest prowizja 5% ??

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Marcin07
Stronka chodzi ale zobaczyłem taki komunikat przy próbie wpłaty przez moneybookers " All Moneybookers Direct Deposits are processed with a 5% charge" czy to oznacza że od wpłat pobierana jest prowizja 5% ??

Moneybookers Direct Deposit allows you to transfer funds directly from your personal bank account to your Pinnacle Sports' account. There is no waiting for funds to clear. You may wager immediately.
Moneybookers deposits other than Direct Deposit are accepted without charge.
There is a 5% fee for deposits using Direct Deposit which will be deducted by Pinnacle Sports from your deposit amount.

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Postwaiłem przypadkowo bledny zaklad w pinnacle z duza kwote:(
Czy jes mozliwosc ze mi go anuluja? Wyslalem im maila jakies 10 minut po postawieniu zakladu jak sie tylko zorientowalem ze jest zly z prosba o anulowanie

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Juz sprawa wyjasniona:) Piwo dla supportu i kamien z serca dla mnie:)
Anulowali juz zaklad

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1