|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Prosze tutaj podawac nicki takich osob ktore oszukaly innych uzytkownikow mecz.pl podczas wymian, a jeszcze nie zostaly zbanowane i dzialaja na forum.
Linki do tematow w ktorych dzialali beda pomocne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Panowie, poprosze o linki do profilu tak jak to zrobil rozmus oraz uzasadnienie dlaczego ban(ev.link gdzie dany user kogos oszukal).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8 |
niech osoby ktore oszukał gosciu Lubelskie Trio pisza...im wiecej nas bedzie tym lepiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mialem odpuścić, ale zmienilem zdanie to nie bylo oszutwo podczas wymiany, ale podczas zakladu na quasi https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...234637&page=1&nt=17&fpart=14pieniedzy do dzisiaj nie zobaczylem, a minelo juz "troche" czasu, prosze o zbanowanie uzytkownika ntechnic i jesli to mozliwe poprosze o jego IP  a jesli za takie cos nie banujecie to przepraszam za zasmiecanie tematu, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Uzytkownik FSevEn https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=1851Tu sa screeny co i jak: [ Linked Image] + [ Linked Image] Uzytkownik najprawdopodobniej juz wyszedl z forum, przed banem chcialbym jeszcze przeczytac co ma do powiedzenia  Wiec jak mozna to prosze go nie banowac jeszcze(jak chcecie panowie), a ludzie ktorzy chca sie wymianiac niech wezma to pod uwage 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Jeszcze zeby nie bylo, ze dopiero teraz mi sie przypomnialo tu cyctat z mojego postu z dnia 14.12.2006:
"Minelo juz troche czasu, nie mam zadnego znaku od Fseven! Z tego co zauwazylem nie ma go na forum oraz na gg juz od pewnego momentu, licze, ze jak wroci wszystko sie wyjasni, ale na wszelki wypadek chcialem wszystkich poinformowac aby uwazali na uzytkownika: Fseven"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
FSevEn czekamy na wyjaśnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
czy moj temat ostrzegajacy przed oszustem zostałby usuniety ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Dobra tak jak przypuszczalem Fseven opuscil forum tak jak to mialo miejsce wczesniej, prosze o bana dla tego uzytkownika. Prosba jeszcze do osob udzielajacych sie na innych forach na ktorych tez jest mozliwosc wymian miedzy uzytkownikami aby ostrzegly przed wymianami z tym mailem: [email protected] - nie wiem czy dalej takiego uzywa ale na wszelki wypadek lepiej uwazac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Jeszcze tu na wszelki wypadek nr konta:
- 87 1060 0076 0000 3020 0156 6689
- Dawid Piotr Kądziela SZKOLNA 53 26*411 RUSINÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Jeszcze tu na wszelki wypadek nr konta:
- 87 1060 0076 0000 3020 0156 6689
- Dawid Piotr Kądziela SZKOLNA 53 26*411 RUSINÓW Może to ten ?: http://www.fotka.pl/profil/FSevEn/O_mnie.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Uzytkownik FSevEn zobowiazowal sie uregulowac dlug. Termin mija w piatek. Jak sam napisal nie ma zamiaru nikogo oszukiwac, wiec dajmy(ja oraz moderatorzy) mu czas do piatku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
co prawda nie było to podczas wymiany ale pożyczka 50pln nie oddane, sprawa ciągnie sie już od hu huu...  Krupier może poświadczyć widzę, że gra w konkursie, na GG nie odpisuje na PM nie odpisuje poproszę, któregoś z modów o napisanie z moim imieniu jak nie odpisze, to należy się ban użytkownik: Landzaat profil: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=11653
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
co prawda nie było to podczas wymiany ale pożyczka 50pln nie oddane, sprawa ciągnie sie już od hu huu...  Krupier może poświadczyć widzę, że gra w konkursie, na GG nie odpisuje na PM nie odpisuje poproszę, któregoś z modów o napisanie z moim imieniu jak nie odpisze, to należy się ban użytkownik: Landzaat profil: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=11653podpisuje sie pod, mi co prawda oddal ale po 5 miesiacach! i to przegrywajac ze mna w pokera a nie w normalny sposob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
co prawda nie było to podczas wymiany ale pożyczka 50pln nie oddane, sprawa ciągnie sie już od hu huu...  Krupier może poświadczyć widzę, że gra w konkursie, na GG nie odpisuje na PM nie odpisuje poproszę, któregoś z modów o napisanie z moim imieniu jak nie odpisze, to należy się ban użytkownik: Landzaat profil: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=11653Po pierwsze "primo" 30 a nie 50.... po drugie "primo" sam zostałem wydymany na kasę... po trzecie "primo" nie mam teraz kasy w necie bo mam duże wydatki i dużo ważniejszych rzeczy... po czwarte "primo" jak mi odda dłużnik to ja oddam Tobie, bo na razie nie mam zamiaru wpłacać kasy na MB a co do Krupiera to wisi mi 8$ i na gg się nie odzywa do mnie od 3-4 miesięcy noooo ale to ja wiszę kase 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|