|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja oglądałem tylko fragment odcinka, jak miałem jakiś kupon postawiony  (typ stawiany na podstawie opinii kilku koleżanek, które nie przepuściły żadnego odcinka) jednak typ nietrafiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jak podają TVN24 oraz Radio Zet, wicepremier i minister edukacji Roman Giertych ma się podać dziś do dymisji w związku z publiczną reprymendą otrzymaną od premiera Jarosława Kaczyńskiego. Jesli to prawda, to...  Zeby mu sie tylko nie odwidzialo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Niech zostanie, mi już nie grozi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Teraz Giertych to mi zwisa. Jego dymisja nic mi nie daje. To co narobił, nie da się odkręcić w ciągu 2 miesięcy (chodzi mi tu o matury).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Trochę zjebał, ale też trochę ulepszył polską edukację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
dzis rewanze LM a w TV nic poza jakas platforma N ktora pewnie posiada tylko Walter u siebie w domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Ulepszył edukacje ? hahaha Polska edukacja jest na takim marnym poziomie ze to jest tragedia :Crazy: ja to bym zrobił tam porządek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Nie wszystko co robil bylo dobre, ale w porownaniu do poprzednikow przynajmniej działał...
Co nie oznacza ze go popieram ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
Jak podają TVN24 oraz Radio Zet, wicepremier i minister edukacji Roman Giertych ma się podać dziś do dymisji w związku z publiczną reprymendą otrzymaną od premiera Jarosława Kaczyńskiego. Jesli to prawda, to...  Zeby mu sie tylko nie odwidzialo  już mu się odwidziało  ale długo się nacieszyłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Czulem to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
:D:D zobaczycie zostane premierem i zrobie w tym kraju porzadek ... moimi , załozymy partie MECZ.PL i bedziemy rzadzic Polska bedziemy ustawiać mecze itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ulepszył edukacje ? hahaha Polska edukacja jest na takim marnym poziomie ze to jest tragedia :Crazy: ja to bym zrobił tam porządek  Na marnym poziomie? O czym ty mówisz człowieku? Może nie mieszkasz w Polsce. Jeżeli tak to wybaczam. Po pierwsze, to w porównaniu z innymi krajami Polacy posiadają ogromną wiedzę o otaczającym świecie (nie mówię tu o geografii). Jest to zasługa szkół. O tym, że nie umiemy sprzedać tej wiedzy i się prezentować nie będę pisał w tym temacie. Powiem tylko, że gdyby nasz rząd miał na edukację tyle pieniędzy ile kraje zachodnie, to bilibyśmy ich pod każdym względem. Mamy także rzeszę świetnie wykształconych fachowców z różnych dziedzin, którzy pokazują za granicą na co nas stać, gdy mają potrzebne do pracy środki. Giertych zjebał z tą amnestią. To fakt. Nie wiem czy jego pomysłem było wprowadzenie tego, że uczeń nie może pisać dwóch arkuszy z jednego przedmiotu tylko wcześniej wybrać. Ten kto to wymyślił jest niesamowitym idiotą. Cieszysz miskę, i powiadasz, że Roman nic nie ulepszył. A dla mnie zajebistym pomysłem jest wprowadzenie mundurków w szkołach, te wszystkie motywy przeciw przemocy, komórkom, itp. rzeczom. Bo to co się teraz dzieje na najniższym szczeblu edukacji to woła o pomstę do Nieba. Niedawno byłem w swojej starej podstawówce/gimnazjum i naokoło łaziły 12 letnie szmule z odkrytymi brzuchami, z kolczykami w kichawie i pępku. Wypindrzone jak na imprezę. Jakieś gnoje maksymalnie 10 letnie stali i gnili ze sprzątaczki. Na parapetach dosłownie dzieci po pas zajęte pisaniem SMS'ów lub graniem na komórce. A jak Giertych chce temu przeciwdziałać to podnosi się raban, że jak to tak można ograniczać wolność młodych ludzi. Że rodzice nie po to ciężko pracują, żeby później ich dziecko chodziło w mundurku. Pamiętam czasy jak na komunię każdy szpanował zegarkami z melodyjką. A teraz? Teraz każdy gówniarz ma swój komputer, obowiązkowo dobry żeby najnowsze gry chodziły. Jak nikt tego nie zmieni, to koniec świata nastąpi szybciej niż się spodziewamy. Te młode gnojki będą miały tak najebane we łbach, że zniszczą ten świat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Hmm chciałbym zaczać od tego że nie mam miski ... troche szacunku do drugiego człowieka. No i powiedz mi co jeszcze ulepszył ? Bo jak na razie to on nie zmienił systemu edukacji ... zmienił tylko to że ponoć nie można używać komórek w szkolach ... prawda jest taka iż kazdy i tak ich używa ... co do mundorkow czy to uczniow zagoni do nauki ? CZy przez to ze nie bedzie telefonów na lekcji zmini stosunek do nauczyciela ? Stanie sie on autorytetem ? Lekcje sa strasznie nudne i schematyczne . Nauczyciel powinnien zainteresować ucznia tematem a nie tylko odbębnić te 45 minut . Nauczycile wyrzywaja sie na uczniach ,myśla że wszystko im wolno , na co uczniowie sie buntuja i pozniej ze niby to ich wina .. Moje zdanie jest takie że nie ulepszyl Polskiej edukacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
A na czym według ciebie polega "zmiana systemu edukacji"?
Nigdzie nie napisałem, że mundurki zagonią kogoś do nauki albo że brak komórek zmieni stosunek do nauczycieli.
W tym momencie dzieciarnia dzieli siebie na dwie grupy: mam spodnie za 200zł i mam spodnie za 10zł. Takie różnice nie powinny mieć miejsca, bo to niszczy im psychikę. Jedni uważają się za lepszych, a drudzy myślą, że są gorsi. Tyle o mundurkach.
Przez komórki uczniowie nie poświęcają swojej uwagi lekcji. Żal mi nauczycieli, którzy muszą prowadzić lekcje, gdy co chwila u kogoś w plecaku bębni najnowszy utwór Mandaryny z komórki. Przede wszystkim to rozprasza uwagę i człowiek gorzej przyswaja wiedzę w takich warunkach.
Co do tego, że lekcje są czasem nudne to się zgadzam. Ale jak to można zmienić? Moim zdaniem nie da się. Jak nauczyciel ma w ciekawy sposób przedstawić mnożenie ułamków zwykłych? Ma zaśpiewać żeby zainteresować ucznia? Nauczyciel nie ma możliwości otworzenia każdemu mózgu i włożenia tam wiedzy. Do tej pory sprawdza się to co jest, więc po co to zmieniać?
Ja nie miałem nauczyciela, który się wyżywał na uczniach. Jak jakiś powiedział, że jestem baranem, to odpowiadałem spokojnie, że nie jestem baranem. Zazwyczaj to kończyło rozmowę. Powiedz mi jak u ciebie wyglądało wyżywanie się? Przychodził nauczyciel i darł BEZ POWODU mordę? Zupełnie bez powodu? Nie sądzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Nie chodzi mi o taka forme wyżywania  Ooo podam taki przykład ... jakoś miesiac temu zadalem kulturalnie pytanie nauczycielce oczywiscie zwiazane z lekcja ... tylko że to pytanie nie spodobalo sie jej najwyraźniej i kazala mi pisać kartkowke  A później próbując wytłumaczyć to dlaczego tylko ja mam pisać kartkowke (zaznaczam ze zachowywałem sie kulturalnie ) wpisała mi uwage w której skłamała że zachowuje sie skandalicznie na lekcji ... nie moge w żaden sposob rozwiazac problemu gdyż jest to przyjaciółka dyrektorki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
po pierwsze wszyscy nauczyciele z pełną odpowiedzialnością i znajomością realiów wybrali swój zawód więc nie ma co się nad nimi użalać po drugie chodzę do szkoły mundurowej, o dosyć wysokim poziomie, na przerwach całe boisko jest zadymione a za murkiem czasami uczniowie piją piwka. Tylko tyle że nie ma prostactwa i gnojenia a na lekcjach jest jako taki spokój (choć to zależy od nauczyciela oczwiście, jak nudzi to jest hałas a jak potrafi wyrobić szacunek uczniów do siebie i ich zainteresować to jest cisza). po trzecie i tak jest kozaczenie, bo ty masz telefon z 5 Megapixela aparatem a on nawet polifonii nie ma hahaha :] więc niewiele to zmienia zawsze będą bogatsi w nowiutkich mundurach co rok i ci ubożsi z używanymi mundurami odkupionymi od kogoś. po czwarte śmieszy mnie giertych ze swoimi groźbami, nie wiem komu grozi dymisją. Premierowi ? czy może narodowi groźi że stracą tak świetnego ministra ? Śmiech
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Ech kurde ... w sumie to masz racje ... Giertych coś tam próbuje robić. I mundurki to rzeczywiście jest dobry pomysł bo jak napisałeś dzieki temu nie bedzie żadnych podziałow .  No i zrobiłbym system moritoringu w klasach żeby jakby co uczeń tudzież nauczyciel mógł mieć dowod na nieodpowiednie zachowanie którejsc ze stron wiem ze dziwny pomysł ale z drugiej stony zażegnałby wiele kontrowersyjnych sytuacji I niech mi nie mówia że nie maja pieniedzy na podwyżki dla nauczycieli na budowe sam gimnastycznych , robienie pracowni komputerowych ,bo jak oni wydaja sobie po kilkanascie milionow na jakies duperele to ja przepraszam bardzo  Np. Za pomalowanie Palacu prezydenckiego zgarneli sobie 6 mln złotych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
I niech mi nie mówia że nie maja pieniedzy na podwyżki dla nauczycieli na budowe sam gimnastycznych , robienie pracowni komputerowych ,bo jak oni wydaja sobie po kilkanascie milionow na jakies duperele to ja przepraszam bardzo  Np. Za pomalowanie Palacu prezydenckiego zgarneli sobie 6 mln złotych  lol, typowe myślenie polaka, oni mają i sobie robią a nam nie dadzą ;(. myślisz że takim gadaniem coś zmienisz ? kasa jest do podziału i tyle mają na emerytów, tyle na szpitale a yle na szkolnictwo :] poza tym nie zbudują nagle 1 mln sal gimnastycznych, budują ale stopniowo. a podwyżki moim zdaniem niepotrzebne, jak ktoś czuje powołanie i zostaje nauczycielem to niech potem nie narzeka, zresztą przesadzają z tymi lamentami bo nie zarabiają wcale tak mało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Żeby nie było, to od zaznaczam, ze nie jestem żadnym sympatykiem Giertycha, czy LPR.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|