Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#102172 26/05/2004 06:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich!
Jest to mój dziewiczy post, dlatego też postanowiłem zacząć w "to i owo", żeby nikt nie miał pretensji, że pomyliłem tematy.
DJ-jesteśmy za, a nawet przeciw!
Ponieważ trudno nadążyć za DJ-em (wszędzie Cię pełno) i nie mając tyle czasu co TY, zakładam temat zbiorczy.Apeluję do fanów , może znajdzie się ktoś , kto ma tyle czasu co ON (w tym miejscu lub innym )żeby poprowadzić historię postów DJ-a. Nakłaniam Szanownych Forumowiczów do wpisywania za i przeciw w tym miejscu, wtedy wiecęj nas będzie w temacie.Jednocześnie stawiam ULTIMATUM. DJ , nie widzisz , nie słyszysz!
Brakuje Ciebie i twoich typów.Ludziska topią kasę a ty nic. W skuteczności typowania jestem nawet lepszy od Ciebie, ale merytoryka... W tej dziedzinie na razie ustępuję ale na początek zwroty typu:
-Powinno wejść!
-Może wejdzie?
-Musi wejść!
powinny wystarczyć.
PS.
Pozdrowienia dla Wuzz-a, wg mnie Oscara Wilde'a tego portalu.

Bonus: Unibet
#102173 26/05/2004 07:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
No ale coście się, tak przyczepili tego D'Ja jego ortografji i merytoryce? Myślisz ze, dobże to swiadczy o kimś kto wytyka czyjeś błendy ortograficzne ?

#102174 26/05/2004 07:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
Stary no to żeś wymyślił temat. Wjechaliscie na DJ'a jak jasna cholera i to wam wszystkim powinien należeć się beszt i to równy. W ogóle to się dziwie, że tak po nim się jeździ. A twój temat uważam za idiotyczny. Moim zdaniem za bardzo sie wysilasz. Zluzuj troszke.

#102175 26/05/2004 08:54
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
stary pierwszy post na forum i od razu atakujesz gościa,o którym zapewne masz mgliste pojęcie,ale na dobry początek chcesz się przypucować większości. Daruj sobie starania,i lepiej pokaż jaki to z ciebie lepszy typer od Sachiego.

#102176 26/05/2004 11:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 18
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 18
Kali umieć dobrze typować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#102177 26/05/2004 11:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
stary nie masz pojęcia co ty chyba założyłes za bzdurny temat nie jestem maskotką do śmiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#102178 26/05/2004 12:34
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Ale wyjechałeś z tematem. Mi tam posty Sachiego zwisają i nie obchodzi co on piszę na forum, a ty pierwsze co po zarejestrowaniu zakładasz beznadziejny temat który świadczy o samym tobie. Zapewne przeczytałes pare postów z nowego tematu poświęconemu Sachiemu i chciałeś się "wyróżnić" i założyć nowy, beznadziejny temat. Coś ci nie wyszło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
I moglibyście się już nie czepiać Dj'a, to jego sprawa, że nabija posty i daje głupie komentarze.

Pozdrawiam

#102179 26/05/2004 17:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
prosze pisać cały nick (także to co jest po DJ) aby uniknac ewentualnych nieporozumień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#102180 26/05/2004 18:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
co za totalna bzdura co za pomysł beznadziejny aby stworzyć taki głupi temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#102181 26/05/2004 19:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]co za totalna bzdura co za pomysł beznadziejny aby stworzyć taki głupi temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
nie no, a ten to po prostu jest mądry ...

#102182 26/05/2004 20:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]stary nie masz pojęcia co ty chyba założyłes za bzdurny temat nie jestem maskotką do śmiechu [/qb]
Czy ty nie rozumiesz, że takimi bezsensownymi tekstami wszstkich w****iasz. Toż to ile czasu trzeba poświęcić, żeby rozszyfrować te głupoty.
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]co za totalna bzdura co za pomysł beznadziejny aby stworzyć taki głupi temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
nie no, a ten to po prostu jest mądry ...[/qb]
Baranie nie uważasz, że ten temat jest identyczny jak ten, który ty sam założyłeś? :rolleyes:

#102183 26/05/2004 21:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
dobra dajcie mi spokuj żałuje że założyłemt ten temat o mnie teraz tylko wynikł same kłutnie szkoda słów dajcie juz spokuj mi i pozwulcie mi typować....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#102184 26/05/2004 21:29
Dołączył: May 2004
Posty: 39
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 39
Chciałbym się pozapisywać do fan kluba, som jakiez składki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i jezcze jedno, bo po trzeh sie jeszcze w głuwce nie krenci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#102185 26/05/2004 21:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ktos kto zalozyl ten temat to delikatnie mowiac IDIOTA...pierwszy post i taki temat, ZENADA CHLOPAKU

#102186 27/05/2004 00:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Baranie nie uważasz, że ten temat jest identyczny jak ten, który ty sam założyłeś? :rolleyes:
to do mnie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie przypominam sobie, żebym zakładał temat o Sachim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#102187 27/05/2004 22:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Baranie nie uważasz, że ten temat jest identyczny jak ten, który ty sam założyłeś? :rolleyes:
to do mnie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie przypominam sobie, żebym zakładał temat o Sachim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Nie, to nie było do ciebie, tylko do SACHIEGO. Troche źle to sformuowałem. Sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#102188 28/05/2004 00:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
tugoK i ty odczep sie odemnie bo mnie wku.... jesteś chłopczykiem a wypowiadsz się w gronie dorosłych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#102189 28/05/2004 01:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
Stwierdzam juz po raz klejny ze jestescie niezle po****ni (sory za slownictwo ale inaczej sie tego nie da okreslic). Czy wam na mozgi upadlo czy macie tam nitke przytrzymujaca uszy???
Co wam Sahi takiego zrobil. Toz ze zaklada durne posty? To was tak śmieszy? Postawi się ktoś z was za nim? Wątpię. Jestescie dorosli a zachowujecie sie jak gówniarze. Jesteście niedorozwiniętą bandą matołów. Juz nie powiem o tym ćwoku co założył FunClub a'la Sashi i Tacie Sashiego. Ludzie wam sie normalnie swiat poprzestawiał. Odejdźcie od komputerów na chwile, wyjdźcie sie przewietrzyć. Może wam się zrobi lepiej. Atakujecie sashiego jak banda pseudokibiców. Bawi was to?? Macie z tego jakąś satysfakcje??? Chwalicie się w gronie kolegów jak to nie z****liście takiego jednego Sashigo na Forum???
Moim zdaniem jesteście bandą smarkaczy, zamkniętych w sobie. Na początku nie chciałem stanąć po niczyjej stronie ale teraz jak widze co sie dzieje jestem absolutnie za Sashim. Proponuje Zdjąć ten durny temat. Sashi sie zajmie pracowaniem nad sobą. Da mu to do myślenia. A wam głupki życze abyście się nauczyli postrzegać problem nie tylko z jednej strony, bo nie wielu z was to potrafi. I mało mnie bedzie obchodzić to co powiecie na temat mojej wypowiedzi. To jest moje zdanie o was. Moja krytyka o WAS. Sashi sie nie postawi?? Trudno. Ja sie nie stawiam za niego. Ja po prostu chce pokazać wam jak ślepi jesteście.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#102190 28/05/2004 19:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]tugoK i ty odczep sie odemnie bo mnie wku.... jesteś chłopczykiem a wypowiadsz się w gronie dorosłych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Łbie ty też mnie w****iasz.

#102191 28/05/2004 23:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
bruno ty też jesteś nie mniej wqrwiający, niby bronisz sachiego a wciąż przekręcasz jego nick. naprawdę jesteś tak głupi, że nie możesz zapamiętać że to jest 'sachi' a nie 'sashi'?

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, bukma, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 986 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,756
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1