Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#1023155 06/03/2007 21:06
Dołączył: Mar 2007
Posty: 504
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 504
Wiecie jakie teraz mozna sobie jakeis buty kupi do 200zl? Bo teraz chyba żadne nie wychodzą i zastanawiam sie jakie kupic... Moglibysice doradzi?? dzieki smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Zmierz w sklepie i zobacz czy wygodne.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Originally Posted by Michal_TS
Wiecie jakie teraz mozna sobie jakeis buty kupi do 200zl? Bo teraz chyba żadne nie wychodzą i zastanawiam sie jakie kupic... Moglibysice doradzi?? dzieki smile

Taka kasa ? Cała masa.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
W cenie do 200zl proponuję się rozglądać za halówkami firm: nike i jomy. Będą to solidne i wygodne buciki, oczywiście chodzi mi o jakieś z cholewką z naturalnej skórki a nie jakieś kolorowe gumowce, ale to już zależy kto co lubi...

http://www.allegro.pl/item171012533_buty_halowe_nike_vitoria_ic.html

http://www.allegro.pl/item169287234_buty_nike_tiempo_guri_ic_ronaldinho_hit_.html


pozdr i udanych zakupów życzę smile


Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
[Linked Image]

~200pln

gram w nich i polecam wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
http://www.allegro.pl/item171717354_buty_halowe_hummel_nowe_seria_1_3_nr_42.html

swietne buty

kupilem je firmowym sklepie hummela rowniez za 99 pln

gram w nich w reczna ale do nozki nadaja sie tez bardzo dobrze poniewaz nie sa zbyt zabudowane

nOcnY #1023703 06/03/2007 22:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nike mają bardzo dobrą przyczepność !

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Moim zdaniem Nike sa do bani. Ja mialem dwie pary. Wlasciwie jedne jeszcze mam. zadana nie wytrzymała długo.

Teraz na bank kupie sobie Umbro, są naprawde świetne halówki za dobrą cene. Proponuje ci sie przejsc do the athlets foot, i napewno znajdziesz jakies fajne za mniej niz 200, ba za jaies 150.

Bebok #1023756 06/03/2007 23:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Bebok czemu Nike są do bani ?!

Może miałeś jakieś gumowe 90 to Ci puściły szybko, a te ze skórki są bardzo dobre jak na taką cenę.

To tak samo jak bym napisał, że Adidas jest do bani bo miałem dwie pary i się rozpadły ( a były to np. nie wiem jakieś gumowe f10 ), a są copy mundiale lub world cupy i też są adidasa i są to najlepsze korki jakie miałem (mam :)) na nodze.

Więc nie można z góry tak zakładać.

pozdr. smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 504
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 504
Macie cos jeszcze??

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
sorka ze tu pisze ale juz nie bede zakladal nowego tematu bo chodzi mi tez o buty macie jakies fajne stronki netowe gdzie mozna kupic fajne buty no i chodzi o stronki zaufane pozdro

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
www.neosport.pl [neosport.pl] sponsor jednego z konkursow

Dołączył: Mar 2007
Posty: 504
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 504
Originally Posted by pycio26
W cenie do 200zl proponuję się rozglądać za halówkami firm: nike i jomy. Będą to solidne i wygodne buciki, oczywiście chodzi mi o jakieś z cholewką z naturalnej skórki a nie jakieś kolorowe gumowce, ale to już zależy kto co lubi...

http://www.allegro.pl/item171012533_buty_halowe_nike_vitoria_ic.html

http://www.allegro.pl/item169287234_buty_nike_tiempo_guri_ic_ronaldinho_hit_.html


pozdr i udanych zakupów życzę smile
dzieki smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Originally Posted by Jakubosiu
www.neosport.pl [neosport.pl] sponsor jednego z konkursow
tu juz patrzylem a innych niema stronek ??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
nie bede zakladal nowego teamtu tylko podepne sie pod ten smile

juz po ziemie mozna sie rozejrzec za jakimis butami na wiosne, ale nie chodzi mi tu o buty takze na lato, bardziej takie wiosna jesien, moze ktos przypadkiem posiada ktorys z tych butow?? zna jakies mankamenty moze odradza...

http://www.eobuwie.com.pl/index.php?id=610
http://www.eobuwie.com.pl/index.php?id=414
http://www.eobuwie.com.pl/index.php?id=256

jak macie jeszcze jakies ciekawe buty na ta pore roku to zapodajcie!! czekam na opinie jesli ktos sie odwazy do w/w butow tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
wojkrk, podobają mi sie te buciki. Widziałeś je może gdzieś w Polsce albo na polskich stronach internetowych??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
niestety nie, mieszkam w Londynie
pzdr

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
ja mam zamiar kupic sobie te halóweczki są niezłe i nie drogie smile fajnie czuć nimi piłeczke wink
http://www.allegro.pl/item180187749_buty_halowe_joma_gwarancja_faktura_vat.html

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1