|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65 |
Witam
Sacramento Kings - San Antonio Spurs 2
Trwa swietna pasja San Antonio.Sacramento takze ostatnio nieźle sobie pogrywa.Ostatni ich jednak mecz trochę mnie rozczarował.Wygrana u siebie tylko 4 punktami z Indiana.Sadziłem,że wynik bedzie wyższy.Czyżby mały kryzys Kings?A może brak Artesta?Mecz nie jest z kategorii łatwych do wytypowania.Ja jednak stawiam tu na San Antonio,które zmiata przeciwników jednego po drugim.Teraz też tak będzie!
|
|
|
Link skopiowany do schowka