|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Wiele firm zakazuje grać obywatelom Stanow Zjednoczonych, wydaje sie wiec ze to dla nich prawnie zakazane, istnieje jednak kilka amerykanskich firm ktore oferują takie uslugi. Wiec jak to dokladnie wyglada z zawieraniem zakladow przez amerykanow? orientuje sie ktos? TO DLA MNIE BARDZO WAZNE!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
A dlaczego zakazuje im grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Czasem w regulaminie jest napisane "oświadczam ze ukonczylem 18 lat i nie jestem obywatelem USA", nie pytajcie mnie dla czego. To od Was probouje sie dowiedziec jak to wygląda
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Np. przy rejesttracji w portalu bwin.com "3. POTWIERDŹ REJESTRACJĘ Ukończyłem 18 lat, zapoznałem się i akceptuję ogólne warunki handlowe. Prosimy o uwzględnienie iż bwin nie oferuje zakładów dla klientów zamieszkałych w USA." https://www.bwin.com/registration.aspx?zoneid=26701
Last edited by Conrad; 08/03/2007 09:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
poniewaz hazard w Internecie jest zakazany w niektorych stanach USA. ludziki musza jezdzic do inncy, nawet kilka kilometrow dalej.
glosna byla sprawa wicesefa Sportingbet ktorego aresztowali w USA za organizowanie hazardu w internecie, zwineli go na lotnisku, po prostu przylecial nie do tego stanu co trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
w USA jest ustawa zakazująca hazardu przez internet. ale nie martwiłbym się tym, ponieważ w tym tygodniu Europejski Trybunał Sprawiedliwości stwierdził, że kraje UE nie mogą blokować dostępu do swoich rynków firmom bukmacherskim zarejestrowanym w UE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
w USA jest ustawa zakazująca hazardu przez internet. ale nie martwiłbym się tym, ponieważ w tym tygodniu Europejski Trybunał Sprawiedliwości stwierdził, że kraje UE nie mogą blokować dostępu do swoich rynków firmom bukmacherskim zarejestrowanym w UE. A ja sie martwie, bo chodzi o to czy moj znajomy z USA moze grac na zakladach zgodnie z prawem. Czy moze mi ktos powiedziec w ktorych stanach jest to legalne/mozliwe a w ktorych nie? lub strony gdzie moge sie tego dowiedziec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W calym kraju. A hazard legalny jest np w Las Vegas, pewnie slyszales 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Skoro zaklady przez internet są nielegelna w calym kraju, to dlaczego istnieją amerykanskie firmy oferujace zaklady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Skoro zaklady przez internet są nielegelna w calym kraju, to dlaczego istnieją amerykanskie firmy oferujace zaklady? podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam rzadnej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Skoro zaklady przez internet są nielegelna w calym kraju, to dlaczego istnieją amerykanskie firmy oferujace zaklady? podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam rzadnej żadnej....zmeczony troche jestem :/ sory za blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Hazard PRZEZ INTERNET jest zabroniony w USA. A dokładniej chyba od 1 lipca czy czerwca już na 100% bo wtedy skończy się okres potrzebny od zmiany w prawie do pełnego jego wprowadzenia. Buki internetowe działają teraz na rynku usa tak jakby nielegalnie. Wiem wszyscy napiszą, że i tak będa itd. ale urzędy amerykańskie zabrały się od tej strony, że nie chcą walczyć z samymi bukmacherami a z firmami które zapewniają wpłacanie pieniędze do nich, czyli tak jakby starają się im tam zablokować dopływ środków... Przykładem jest przede wszystkim Neteller przez którego wpłacano większość pieniędzy do buków i który teraz nie obsługuje amerykanów i ma problemy z oddaniem ich pieniędzy. I widać, że jest to taktyka no w miare skuteczna bo większość małych graczy nie chce już powoli grać przez internet a idą do naziemnych buków... Rynek bukmacherski w USA teraz się zmienia i niestety wiele mniejszych buków upadło lub zostało wchłoniętych przez te największe jak np. bodog... To jak poważne jest wprowadzenie nowego prawa świadczy właśnie wycofanie się z USA netellera i pinnacle co było dużym szokiem. Także granie w USA przez internet jest teraz problematyczne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
o :-)
Carib (SBR rating B) and WagerWeb (SBR rating B-) again accepting new US-based players.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
w czerwcu jade do usa biore tem swojego laptopa i chcialbym grac glownie w bwin i bet365 czyli co mi moga zrobic?? nie bede mogl wogole postawic zakladu czy moze blokna mi konto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Nic Ci nie zrobią... Przecież nawet chyba nie jesteś obywatelem USA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wszytko zalezy od bukow.
Minotauro pomysl, to ze nie jest ich obywatelem to nie jest tak latwo sprawdzic. NIe ma tego na czole wypisanego.
Wazne jest IP, na bank sie nie mozna rejestrowac z IP amerykanskich, ale czy mozna z nich korzystac to nie wiem np mamy Anglika w sluzbowej podrioy do NY i chce wtedy cos obstawic z hotelu. Tego to nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam żadnej 5dimes, WSEX, bodog, betcris, betjamaica
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
te firmy nie są amerykańskie: betjamaica to firma jamajska, wsex jest na Antigua,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
sorry za double posta, ale nie skończyłem: 5d i cris są z Kostaryki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam żadnej 5dimes, WSEX, bodog, betcris, betjamaica te firmy byly skierowane na rynek amerykanski, ale siedziby w usa to nie mialy i nie beda mialy nigdy...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|