Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
08.03 (czwartek) 11:00 - sprint kobiet
08.03 (czwartek) 13:15 - uwaga individual mężczyzn - 1 minuta doliczona za każde pudło
10.03 (sobota) 12:30 - bieg pościgowy kobiet
10.03 (sobota) 14:30 - bieg pościgowy mężczyzn - względem jakiego czasu ? ;->
11.03 (niedziela) 11:00 - bieg masowy kobiet
11.03 (niedziela) 13:00 - bieg masowy mężczyzn

[Linked Image]

Stronka i program zawodów [biathlon-lahti.fi]
LIVE [biathlonresults.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Witam , po bardzo udanych zawodach w LAHTI 9/9 czas na podtrzymanie passy w OSLO

UNIBET

I.Nikoultchina - O.Kudrashova 1.67

Obie zawodniczki bardzo dobrze biegają , ale to co wyprawia Nikoultchina na strzelnicy po tym szybkim biegu ehh , pudło za pudłem , można powiedzieć , że jej średnia w biegu sprinterskim to 4 pudła. Kudrashova oprócz dobrego biegu , przyzwoicie strzela , ostatnio dość często zagląda do czołowej 10 , licze na to , że dziś też tak będzie.

K.Makarainen - U.Niziak 1.60

Typ troche przeciw sobie , Makarainen zalicza się do tych zawodniczek , którym kibicuje , ale w bukmacherce nie ma sentymentów. Niziak to kolejny niemiecki talent (Neuner , Hitzer , Adler). Znakomicie strzela i co ważniejsze biega. Często występuje w zawodach Pucharu Europy (zdecydowanie najlepsza) , ale czasem pokazuje się z dobrej strony w Pucharze Świata np. ostatnio Lahti 4 miejsce. Jeżeli Niziak nie popełni głupich błędów na strzelnicy powinna spokojnie wygrać.

A.Ingstadbjorg - J.Carraz 1.95

Zainteresowała mnie ta para , ponieważ lubie stawiać na nieco mniej znane zawodniczki , które walczą o miejsca w okolicach 20,30 miejsca. Ingstabjorg na własnym terenie na pewno będzie chciała się pokazać z dobrej strony. Obie biegają podobnie , na strzelnicy bardziej regularna jest reprezentantka Norwegii. Różnica między tymi zawodniczkami na mecie będzie na pewno nieduża , ale mam nadzieje ,że minimalnie lepsza będzie moja faworytka.

POZDRO




Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Friedrich Pinter - Sergei Rozhkov @1.85 (Expekt)

Ostatnimi czasy obaj panowie biegają bardzo podobnie, raz kilka sekund na korzyść jednego, raz kilka sekund na korzyść drugiego. Również jutro do biegu pościgiowego wystartują dokładnie w tym samym czasie i w związku z bardzo zbliżonym biegiem upatruję przewagi Rozhkova w strzelaniu.
Rosjanin jest bardzo równym i pewnym strzelcem, podczas gdy Austriak do pewnych strzelców na pewno nie należy.
Statystyki strzelecke z bieżącego sezonu mówią same za siebie - 88% Rozhkova i 81% Pintera.
Średnio wychodzi o ok. 2 pudła więcej Austriaka i właśnie mniej więcej takiego wyniku na strzelnicy się jutro spodziewam.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Zgadzam sie z przedmowca choc nie jest to jakas wyjatkowa perelka bo Rozkov jest strasznie niepewny w tym sezonie (potrafi zaskoczyc na + ale tez na -) a Pinter?? Nie zdziwie sie jak bedzie mial nawet powyzej 4-5 pudel!

Ale niezly surebecik byl na pojedynku Henkel-Iourieva:)))
Expekt 1,5 na Henkel,
Unibet 4 na Iourieva

Teraz juz spadlo w Expie na 1,4 widze ale i tak jeszcze jest surebet:)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Ljudmila Ananko - Kathrin Hitzer bet24 typ 2 kurs 1,79!!!!

Nie wiem czy ten typ wejdzie ale juz dawno nie widzialem tak blednie oszacowanej pary
15 sek. przewagi Bialorusinki to jest nic bo podejrzewam ze juz na 1 strzelaniu zamelduje sie pierwsza Niemka:)))
Dla tych co maja watpliwosci kilka bieżacych statystyk:

Juz sam fakt ze Niemka ma tylko 15sek straty o czym swiadczy biorac pod uwage ze miala 2 pudla przy bezblednym strzelaniu Ananko
Tydzien temu w Lahti w biegu indywidualnym przy identycznym strzelaniu przewaga Hitzer nad Ananko 2 minuty!!!!!!!!
W poscigowym hitzer nadrobila jeszcze 23 sek. przy 4 bledach i tylko 2 pomylkach Ananko

To chyba wystarczy:))

Good Luck!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Oksana Khvostenko-Florence Baverel-Robert 2 kurs 2.1-Bet365
Obie zawodniczki bardzo dobrze strzelaja ale francuzka jest bardiej regularna.Natomiast biegowo Francuzka jest w stanie duzo nadrobic.Na ostatnich zawodach w biegu poscigowym w Lahti obie zawodniczki strzelaly bezblednie ale Florence w tym biegu uzyskala czas lepszy o 7.2 sekundy. Na MS w Anterselvie jedno pudlo wiecej Oksany ale róznica w biegu to az 61,2 sekundy. Na sloweni w poscigu obie strzalaly bezblednie jednak francuzka znów byla lepsza w konkurencji az 1,27.8. dlatego moim zadaniem faworytka w tej parze jest raczej pani Florence i to po niezlym kursie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
BET365 Shooting Performance
Oslo - 12.5km Pursuit - Raphael Poiree


19 or 20 Hits 2.30 Bet

Poiree nauczyl sie ze bardzo dobre strzalenie to polowa sukcesu. Strzela wolniej ale celniem i mysle ze jesli sie pomyli to tylko raz.decydujace chyba bedzie 1 strzalanie gdzie francuz moze przybiec za Greisem. Jesli Niemiec strzeli bezblednie to moze sprowokowac Francuza do szybszego strzelania i ryzyka popelnienia bledu. Jesli 5 pierwszych strzalów bedzie celnych o ten typ bede raczej spokojny.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
marny kurs jak na taki zakład - tymbardziej ze jutro ma powiewac 14 mph.
w czwartek z tego co pamietam bylo 3mph

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Taka ciekawostka

bet365
Khovstenko 1.71 - Baverel Robert 2.00

sportingbet
Khovstenko 2.30 - Baverel Robert 1.55

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
NIe kumam. Dzisiaj mamy bieg poscigowy panów ale względem jakiego czasu? Wzgledem biegu indywidualnego? Moze strate z biegu indywidualnego dzielą na pół bo to troche sensu by nie mialo?Wie ktoś co i jak?

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
niewiem jak to bylo zrobione ale czasy sa podane z jakimi wybiegaja ale nie mam pojecia w jaki sposob to zrobili

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Nie no Panowie chyba sobie jaja robicie co??? jak nie to wypuszczani sa z takimi roznicami czasowymi jakie mieli na mecie poprzedniego biegu- pozdrawiam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 207
poniewaz panowie nie startowali w sprincie w Olso postanowiono zmienic trochszke uklad zawodow.dlatego tez dzisiaj panowie startuja z roznicami czasu dzielonymi przez 2 w stosunku do wczorajszego biegu na 20 km.
pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
W czwartek byl bieg indywidualny mezczyzn zamiast sprintu. Straty czasowe sa podzielone przez 2 i z takimi nowo powstalymi roznicami zaczna bieg na dochodzenie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a to przpraszam wyglada na to ze to ja robie sobie jaja!!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Originally Posted by maczek
poniewaz panowie nie startowali w sprincie w Olso postanowiono zmienic trochszke uklad zawodow.dlatego tez dzisiaj panowie startuja z roznicami czasu dzielonymi przez 2 w stosunku do wczorajszego biegu na 20 km.
pozdrawiam
NO tak myślałem bo to nie mialoby kompletnie sensu az tak duże różźnice czasowe. Dzikei za szybką odpowiedz

No i co? Moim zdaniem GReis.OLe widać formę biegowa ma ale na strzelincy nie dzieje się zbyt dobrze. Poire 4 zwycięstwa z rzędu, ale ostatnio sytracil w biegu na ostatmniej 4-km trasie pół minuty do Greisa. Iaroszenko myśle że jednak zbyt słąbo biega, a to w pościgowym może mieć znaczenie, chociaz z drugie strony, jezeli bedszie wialo to faworytami beda Poire i Iaroszenko. Biatlon- cięzki kawalek chleba smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Iarochenko nie przypadkiem jest liderem klasyfikacji biegu pościgowego, nie lekceważyłbym go.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Originally Posted by Rivaldinho
Iarochenko nie przypadkiem jest liderem klasyfikacji biegu pościgowego, nie lekceważyłbym go.

Otóż to. Jezeli ma ktoś "dobre" info o wietrze to ja chyba byłbym skłonny zagrać na wygraną Iaroszenki tymbardziej ze bwin wystawił kurs 9,50 shocked

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam


Co powiecie na tę parę?
Skłaniam się do Apel , ma dość duzą przewagę nad Glagow. Co o tym myśłicie?

Kto uzyska lepszą pozycję w biatlonie?
Apel K. 1,80 Glagow M. 1,80

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1