Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Skipper
co ten gość robi w pierwszej 5 zespołu który bądź co bądź aspiruje do mistrzostwa ligi.
to w formie zartu oczywiscie grin
w jeziorowcach poza kobym i trenerem reszta to " cieniasy"

Gdyby wszyscy byli zdrowi to myśle że NAPEWNO powalczyliby o finał ale tylko na zachodzie :]

Co dzisiejszego meczu to aż dziw bierze że wszyscy grają Lakers ... Kobe fakt geniusz ale reszta pomagierów to tylko rzemieślnicy co więcej tychże rzemiślników od jakiegoś czasu coraz mnie na parkiecie że nie wspomne o ławce.
Radmanovic,Mihm,Odom,Brown,Walton, Turiaf wszyscy out może poza ostatnim ... Phila u siebie gra naprawde przyzwoicie...może nie graja ładnej dla oka koszykówki ale na zdziesiątkowanych Lakers może starczy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
Chyba jednak nie wszyscy graja Lakers

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Rasheed Wallace zawieszony!

Zostałem zawieszony na jeden mecz i straciłem trochę pieniędzy. Nie przywiązuję wagi do pieniędzy, ponieważ od urodzenia nie miałem ich zbyt wiele. Szybko zarobiłem, szybko straciłem. Pieniądze nie zmienią mojego charakteru, a już na pewno nie zmienią mnie - powiedział koszykarz Detroit Pistons Rasheed Wallace, który w meczu z Denver Nuggets (95:82) zaliczył 16 techniczne przewinienie w sezonie i automatycznie został zawieszony na jeden mecz. Wallace nie zagra w niedzielnym meczu Pistons z Los Angeles Clippers.


interia.pl

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Witam

Ja mam dwa spostrzezenia:

1 PANOWIE takiej masówki jak dzisiejszej nocy na LA juz dawno nie widziałem na mecz.pl....czy ktos sprawdził kiedy LA ostatnio wygrało z PHILADELPHIA na wyjezdzie ( nie liczac meczy w Playoffach)??
POnad 7 lat temu!!! 20.02.2000...czasami warto zwracac uwage na takie rzeczy bo Phila ewidentnie nie lezy LA...

2 Wielkie podziekowania ode mnie dla BAQU za podliczanie i to w bardzo szybkim tempie RANKINGU oraz za dodanie PASSY przy kazdym graczu BAQU WIELKIE DZIĘKI: : )

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1