Zgadzam się z gnacikiem. Jak widzę "surowy" link do czegokolwiek bez opisu, to nawet nie klikam, bo nigdy nie wiadomo na tym forum czy to nie będzie jakiś typ wkładający sobie cygaro w dupę.
równie dobrze można wkleic linka , napisać ze smieszna reklama , ty wchodzisz a tam koles sobie wkłada cygaro w dupe
Zgadzam się z gnacikiem. Jak widzę "surowy" link do czegokolwiek bez opisu, to nawet nie klikam, bo nigdy nie wiadomo na tym forum czy to nie będzie jakiś typ wkładający sobie cygaro w dupę.
równie dobrze można wkleic linka , napisać ze smieszna reklama , ty wchodzisz a tam koles sobie wkłada cygaro w dupe
tym bardziej że poczucie humoru niektórych forumowiczów jest naprawde żenujące, przychylam sie do pomysłu aby utworzyć oddzielny temat na "smieszne" (głupie, ciekawe, obrzydliwe, a czasem naprawde śmieszne) filmy i oddzielny na wszelkiego rodzaju kawały, dowcipy, śmieszne texty i tego typu sprawy...
Bylo kiedyś coś takiego, z tego co pamiętam pierwszy temat otworzył uQ$, a zwał sie on Hyde Park i jakkolwiek interpretować obecne poczucie humoru, bił on na głowę obecne śmieszne tematy, chociażby z tego względu, że było więcej kawałów i to dobrych.
co wy chcecie rozdzielać :| Załózcie sobie konta na forach z dowcipami lub smiesznymi rzeczami. To jest forum bukmacherskie i temat smieszne taki jaki jest w zupełności wystarczy
Żona do męża: - Kochanie, rżniesz mnie jak zwykłą dziwkę. Powiedziałbyś chociaż ze dwa słówka... - Wyżej dupę!
***
Żyła sobie dziewczyna. Miała rzadkie, tłuste włosy, dużego zeza, wielki nos, cienkie usta, szerokie ramiona, chude ręce, małe piersi, duży brzuch i krzywe, owłosione nogi. Można ją było nazwać nieładną dziewczyną, gdyby nie jej uśmiech...
Miłośnik piłki nożnej Tony Fellows z południowego Londynu spóźnił się 45 minut na własny ślub, ponieważ uparł się, że musi zobaczyć do końca transmitowany w telewizji mecz Arsenalu. Wściekła panna młoda kazała mu spędzić noc poślubną na kanapie.
bylo juz cieplo okna w sali pootwierane i wleciala wielka mucha, kumpel ja pac i nie mogla latac tylko sobie lazila po lawce, nauczycielka to zobaczyla i napisala mu uwage
juz dobrze nie pamietam ale cos w rodzaju:
"... mimo kilkakrotnego upomnienia uczen nadal bawi sie mucha..."