|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 187 |
1:00 Memphis v Charlotte 1:00 MIN Timberwolves v ATL Hawks 1:00 NY Knicks v WAS Wizards 1:00 PHI 76ers v IND Pacers 2:00 NJ Nets v SA Spurs 2:30 CLE Cavaliers v MIL Bucks 3:00 NO Hornets v UTA Jazz  Gospodarze na drugim miejscu.  Prosze podawać sensowne informacje.  Uprasza się o niepodawanie suchych typów.  Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65 |
Witam
NO Hornets v UTA Jazz 2 NY Knicks v WAS Wizards 2 NJ Nets v SA Spurs 2
Na dzisiaj widze wygrane Utah, Washington i San Antonio.Chyba nawet nie trzeba pisac dlaczego,bo wystarczy spojrzec w tabele i statystyki. Do tego zaryzykował bym lekko, wygrana Milwaukee oraz Philadelphi.Milwaukee gra dobrze u siebie i na własnym parkiecie jest w stanie wygrac z kazdym.Z kolei rozpedzona Philadelphia jest w stanie pokonac cieniujaca jak na razie w tym sezonie Indiane.Kurs na Philadelphie jest zas w moim odczuciu przeszacowany i dlatego warto zaryzykowac.Oczywiscie z umiarem,bo typ nie jest łatwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
NJ vs SAS 2 , spurs rozpedzone po all star break , do nj pomalu wraca wprawdzie jefferson ale nie sadze zeby sie forsowal w pierwszych meczach Minn vs Atlanta , typ na przelamanie , jastrzebie troche szczesliwe zwyciestwa ostatnio , 3ma pkt z wash i jednym z memphis , minnesota ostatnio na wyjazdach bardzo slabo wiec licze ze wkoncu sie przelamia , ubieglej nocy poobijali sie o miami ( niespodziewanie solidna ekipe ktora jedzie teraz wszystkich po kolei ) wiec mysle ze z atlanta sie uporaja , co nie znaczy ze bedzie lekko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Indiana vs Philadelphia typ 2 2.36
Sledze nba z przymruzeniem oka , indiana totalnie cieniuje , ostatnio porazka z utah chyba ponad 20 oczkami , z tinsleyem i onealem , a teraz jeremaine na pewno nie zagra tinsley najprawdopodobniej tez nie, przy dosc rownej ostatnio formie 76, stawiam tutaj ich w roli faworyta , ale zeby sie zaasekurowac delikatnie dolicze 4 pts handicupu i to jest dobry zaklad wg mnie Phila bez wiekszych kontuzji a chlopaki po odejsciu webbera i AI naprawde sie zgrali i tworza calkiem sredni zespol i na zdziesiatkowana i slabo inadiane mysle ze to starczy
|
|
|
Link skopiowany do schowka