Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#1026549 07/03/2007 22:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Wiele firm zakazuje grać obywatelom Stanow Zjednoczonych, wydaje sie wiec ze to dla nich prawnie zakazane, istnieje jednak kilka amerykanskich firm ktore oferują takie uslugi. Wiec jak to dokladnie wyglada z zawieraniem zakladow przez amerykanow? orientuje sie ktos? TO DLA MNIE BARDZO WAZNE!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
A dlaczego zakazuje im grać?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Czasem w regulaminie jest napisane "oświadczam ze ukonczylem 18 lat i nie jestem obywatelem USA", nie pytajcie mnie dla czego. To od Was probouje sie dowiedziec jak to wygląda

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Np. przy rejesttracji w portalu bwin.com

"3. POTWIERDŹ REJESTRACJĘ

Ukończyłem 18 lat, zapoznałem się i akceptuję ogólne warunki handlowe.
Prosimy o uwzględnienie iż bwin nie oferuje zakładów dla klientów zamieszkałych w USA."

https://www.bwin.com/registration.aspx?zoneid=26701


Last edited by Conrad; 08/03/2007 09:42.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
poniewaz hazard w Internecie jest zakazany w niektorych stanach USA. ludziki musza jezdzic do inncy, nawet kilka kilometrow dalej.

glosna byla sprawa wicesefa Sportingbet ktorego aresztowali w USA za organizowanie hazardu w internecie, zwineli go na lotnisku, po prostu przylecial nie do tego stanu co trzeba

kazow #1027336 08/03/2007 09:18
Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
w USA jest ustawa zakazująca hazardu przez internet. ale nie martwiłbym się tym, ponieważ w tym tygodniu Europejski Trybunał Sprawiedliwości stwierdził, że kraje UE nie mogą blokować dostępu do swoich rynków firmom bukmacherskim zarejestrowanym w UE.

bohem #1027568 08/03/2007 12:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Originally Posted by bohem
w USA jest ustawa zakazująca hazardu przez internet. ale nie martwiłbym się tym, ponieważ w tym tygodniu Europejski Trybunał Sprawiedliwości stwierdził, że kraje UE nie mogą blokować dostępu do swoich rynków firmom bukmacherskim zarejestrowanym w UE.

A ja sie martwie, bo chodzi o to czy moj znajomy z USA moze grac na zakladach zgodnie z prawem.

Czy moze mi ktos powiedziec w ktorych stanach jest to legalne/mozliwe a w ktorych nie? lub strony gdzie moge sie tego dowiedziec?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W calym kraju.

A hazard legalny jest np w Las Vegas, pewnie slyszales wink

lupus #1027647 08/03/2007 14:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Skoro zaklady przez internet są nielegelna w calym kraju, to dlaczego istnieją amerykanskie firmy oferujace zaklady?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by mako_tychy
Skoro zaklady przez internet są nielegelna w calym kraju, to dlaczego istnieją amerykanskie firmy oferujace zaklady?

podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam rzadnej

yaaho #1027697 08/03/2007 14:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by mako_tychy
Skoro zaklady przez internet są nielegelna w calym kraju, to dlaczego istnieją amerykanskie firmy oferujace zaklady?

podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam rzadnej

żadnej....zmeczony troche jestem :/ sory za blad

yaaho #1027719 08/03/2007 15:03
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Hazard PRZEZ INTERNET jest zabroniony w USA. A dokładniej chyba od 1 lipca czy czerwca już na 100% bo wtedy skończy się okres potrzebny od zmiany w prawie do pełnego jego wprowadzenia. Buki internetowe działają teraz na rynku usa tak jakby nielegalnie. Wiem wszyscy napiszą, że i tak będa itd. ale urzędy amerykańskie zabrały się od tej strony, że nie chcą walczyć z samymi bukmacherami a z firmami które zapewniają wpłacanie pieniędze do nich, czyli tak jakby starają się im tam zablokować dopływ środków... Przykładem jest przede wszystkim Neteller przez którego wpłacano większość pieniędzy do buków i który teraz nie obsługuje amerykanów i ma problemy z oddaniem ich pieniędzy. I widać, że jest to taktyka no w miare skuteczna bo większość małych graczy nie chce już powoli grać przez internet a idą do naziemnych buków... Rynek bukmacherski w USA teraz się zmienia i niestety wiele mniejszych buków upadło lub zostało wchłoniętych przez te największe jak np. bodog... To jak poważne jest wprowadzenie nowego prawa świadczy właśnie wycofanie się z USA netellera i pinnacle co było dużym szokiem. Także granie w USA przez internet jest teraz problematyczne...

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
o :-)


Carib (SBR rating B) and WagerWeb (SBR rating B-) again accepting new US-based players.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
w czerwcu jade do usa biore tem swojego laptopa i chcialbym grac glownie w bwin i bet365 czyli co mi moga zrobic?? nie bede mogl wogole postawic zakladu czy moze blokna mi konto??

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Nic Ci nie zrobią... Przecież nawet chyba nie jesteś obywatelem USA?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wszytko zalezy od bukow.

Minotauro pomysl, to ze nie jest ich obywatelem to nie jest tak latwo sprawdzic. NIe ma tego na czole wypisanego.

Wazne jest IP, na bank sie nie mozna rejestrowac z IP amerykanskich, ale czy mozna z nich korzystac to nie wiem np mamy Anglika w sluzbowej podrioy do NY i chce wtedy cos obstawic z hotelu.
Tego to nie wiem.


yaaho #1034547 10/03/2007 18:33
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by yaaho
podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam żadnej

5dimes, WSEX, bodog, betcris, betjamaica

Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
te firmy nie są amerykańskie: betjamaica to firma jamajska, wsex jest na Antigua,

Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
sorry za double posta, ale nie skończyłem: 5d i cris są z Kostaryki

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Skipper
Originally Posted by yaaho
podaj nazwe takie firmy, bo ja nie znam żadnej

5dimes, WSEX, bodog, betcris, betjamaica

te firmy byly skierowane na rynek amerykanski, ale siedziby w usa to nie mialy i nie beda mialy nigdy...

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, burbon, forty, latajaca_holenderka), 691 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1