|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117 |
mam pytanie czy ktos tym systemem gral i z jakimi efektami mysle by grac tak na remisy w pilc enoznej wynik koncowy..., mys;licie ze sie oplaca? czy lepiej wyniki do przerwy aha czy tym systemem moge grac a stsie i profie thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"omylny bolo"-zapraszam Cię do lektury w dziale"sports insider" tematu:"Analiza porównawcza systemów",gdzie prezentuję najbardziej ekonomiczne z punktu widzenia gracza metody gry.Gdy będziesz miał jakieś pytania zapraszam do w/w tematu.edi8
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"omylny bolo"-ponadto także w"sports insider"jest temat"Systemy skrócone"w którym podawałem userowi o nicku"Rysio Ochudzki" system do grania na remisy wg podanych przez autora pytania parametrów.Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka