|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
odbyła by się tylko 1 seria bah by rozliczył ex zrobiłby zwrot i to są wlaśnie sure bety Kolega głupoty pisze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Expekt nie robi zwrotow. Liczy sie ogolny wynik. Nie wazne czy jedna seria czy calosc. oraz edi8 - masz szczescie jednak chlopie. Chodzi mi o mecz z Regionalliga Nord. W takich spotkaniach czesto, b. czesto padaja zaskakujace wyniki i wiele nie brakowalo zeby i tym razem wynik byl niekorzystny. Kto widzial mecz wie o czym mowie  No ale gratulacje, szczescie tez wazna sprawa w tym 'biznesie' btw: ma ktos wykupiony abonament na stronie http://betbrain.com/front.do ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"Eska"-dzięki za gratki!Co do berlińczyków z HERTHY to już drugi raz z rzędu mają remis u siebie/poprzednio też tak typowałem gdy grali z nową drużyną PAWŁA KRYSZAŁOWICZA-Wilhemshaven,a dowód że się nie chwalę jest w temacie"Ciekawostki"/.Nie mogę tylko dojść do tego dlaczego pomimo tak beznadziejnej formy buki nadal wystawiają tak wysokie kursy na remis lub wygraną ich rywali... jakby to HERTHA,która od dawna nic nie wygrała była faworytem!!! Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Moze dlatego ze buki mniej skupiaja uwage na nizszych ligach bo malo ludzi je gra. Chociaz czy az tak wysoki kurs byl - mysle ze w normie. Na remisy ok 3 w kazdej lidze sie wciagnie. Procz serie B.
Np dzisiaj w turcji remisik 'pewny' jak nic na mecz Antalyaspor 1 - 1 Ankaraspor i kursy tez powyzej 3.
Na ruskiej jeszcze chyba sa kursy nizsze niz 3 - nawet 2,5 bylo w zeszlym sezonie ale co sie dziwic jak non stop remisy saturna albo spartaka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Wczorajszy pocelowany tzw.sztuczny surebet na brak zwycięstwa HERTHY BRELIN II w Regionallidze Nord ośmiela mnie do dzisiejszego zagrania na 3 opcje correct score w meczu ligi portugalskiej BENFICA-LEIRA: a/ 2:o b/ 2:1 c/ 1:1 Ryzykuję 1200 zł aby ew.wygrać netto 468 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Wczorajszy pocelowany tzw.sztuczny surebet na brak zwycięstwa HERTHY BRELIN II w Regionallidze Nord ośmiela mnie do dzisiejszego zagrania na 3 opcje correct score w meczu ligi portugalskiej BENFICA-LEIRA: a/ 2:o b/ 2:1 c/ 1:1 Ryzykuję 1200 zł aby ew.wygrać netto 468 zł. Załóz sobie temat w PP
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
rafał08-niestety,powody prozaiczne a regulaminowe na to mi już nie pozwalają-gdyż mam już 3 tematy równolegle prowadzone:w"SI"temat"Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki",którego wersję skróconą/same typy-bez bazy statystycznej/prezentuję w temacie pod tą samą nazwą"Ciekawostki,czyli..itd."w dziale"PP" oraz 3.temat:"Analiza porównawcza systemów"w"sports insider". Widzisz więc,że banem zakończyłoby się założenie kolejnego tematu w"PP"bo jestem tu na forum absolutnym świeżakiem-raptem od miesiąca/choć czytelnikiem od lata 2001r./Pozdrawiam.edi8
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Wczorajszy pocelowany tzw.sztuczny surebet na brak zwycięstwa HERTHY BRELIN II w Regionallidze Nord Przestań proszę mieszać ludziom w głowach. Sztuczne, to jest to, że zwykły TYP na podwójną szansę nazywasz surebetem (z przymiotnikiem). Twoje przekonanie, analiza itd, to tylko przesłanki do nazwania tego typu pewniakiem. Przy surebetach ryzyko nie jest związane z wynikiem lub kursem a jedynie z ewentualnymi zachowaniami buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
BAHmVIP-myślę,że lekko się kolego rozpędzasz z zarzutami wobec mnie..albowiem zwykły kurs na podwójną szansę np.x2 zawierał wczoraj na w/w mecz kurs 1,27 ja zaś DOBITNIE I SZCZEGÓŁOWO opisałem co zawiera się w użytym tu pojęciu"SZTUCZNY SUREBET"w odróżnieniu od klasycznego,tradycyjnego znaczenia tego zwrotu. Napisałem wyraźnie i nie będę tu ponownie przytaczał,że moje przekonanie co do niezaistnienia jednej z opcji wyniku w meczu/tu:zwycięstwa HERTHY BERLIN II/pozwala mi ZARYZYKOWAĆ. Pojęcie ryzyka w ujęciu klasycznego"surebeta"nie ma-stąd moje zastosowanie do wczorajszego odzdzielnego stawkowania w meczu remisu 3,20 na kuponie nr.1 i odzdzielnego na gości 2,30 na kuponie nr.2.Analiza była poprawna i wszedł remis 3,20. P.S.:pojęcie"sztuczny surebet"wprowadził tu na forum ok.2 lata temu/prezentując swoją koncepcję gry/pewien zasłużony user,którego nicka w tym momencie nie mogę sobie przypomnieć z powodu wysokiej gorączki grypą spowodowanej.Z tego samego powodu nie będę mógł dziś wymieniać z Tobą dalej poglądów w poruszonej przez Ciebie sprawie.Serdecznie pozdrawiam.edi8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Wczorajszy pocelowany tzw.sztuczny surebet na brak zwycięstwa HERTHY BRELIN II w Regionallidze Nord ośmiela mnie do dzisiejszego zagrania na 3 opcje correct score w meczu ligi portugalskiej BENFICA-LEIRA: a/ 2:o b/ 2:1 c/ 1:1 Ryzykuję 1200 zł aby ew.wygrać netto 468 zł. nie lepiej zagrac ilosc goli (np w GB) 2 po kursie 3.25, 3 po kursie 4.25 wiekszy zysk, duzo wieksze prawdopodobienstwo wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
gbasmuggy-dziękuję za zwrócenie uwagi,parę minut temu inny user też powiadomił mnie na pw o jeszcze innej,lepszej koncepcji niż ta moja...Wiadomy to dla mnie znak i nauczka aby będąc w stanie mało kontaktowym z otoczeniem/grypa z wysoką gorączką/nie brać się za pokerowe zagrywanie-w dodatku żle zaplanowane!Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
edi8, Nie twórz tu nam jakichś nowych teorii o sztucznych surebetach czy sztucznej inteligencji. Jest czymś oczywistym , że w paru bukach lepiej zagrać oddzielnie na 1 i oddzielnie na x niż po prostu 1x. Zwyczajnie na zdarzenia dwudrogowe buki dają dużo większą marżę niż na 1x2. A jeszcze lepiej jakbyś poszukal największego kursu na 1 i na x u różnych bukmacherów. I uwierz, że to żaden surebet, nawet sztuczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
arvid-gdybyś zapoznał się z moją odpowiedzią dla kolegi"BHmVIP" to nie zmuszałbyś mnie do ponownego pisania-teraz Tobie-że to pojęcie;"sztuczny surebet"nie jest mego autorstwa tylko pochodzi sprzed ok.2 lat i spotkałem się z nim tu na forum w opisie swej metody gry jaką prezentował jeden ze znanych userów,którego nicka nie chcę przekręcić a z pamięci nie mogę go teraz wywołać. Pisanie tautologii dla Twoich potrzeb świadczy o sztucznej-ale nie mojej-inteligencji,tylko tego któremu nie wystarcza raz napisane chwilę temu wyjaśnienie.Po moim wyjaśnieniu autor poprzedniego pytania nie ma pytań dodatkowych-Ty zaś popisujesz się refleksem szachisty i nawiązujesz po niewczasie do sytuacji już wyjaśnionej...Więcej poszanowania własnego i cudzego czasu! Pozdrawiam. P.s.:Bądź tak miły i przeczytaj przynajmniej końcową fazę mojej odpowiedzi dla"BHmVIP"a aby zrozumieć,że powody zdrowotne wykluczają dziś dalszą polemikę z Tobą.Ponadto Twój wpis nic nie wniósł poza to o czym napisał wcześniej"BHmVIP"a co już wyjaśnałem zanim Ty napisałeś swoje uwagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Edi8 czy ty chcesz coś udowodnić tym pseudoilektualnym bełkotem? "Sztuczny surebet" .... zapewniam cie że te forum widziało już mnóstwo idiotów, ale twoje teorie + pewność siebie stawia cie zdecydowanie w ścisłej czołówce - owszem jest wiele nazw double chance, asian +1/2, handicap europejski +1, czy ręczne skombinowanie tego w 2 bukach - ale bełkotać o jakimś sztucznym surebecie... Zrób Mi przyjemność i nic nie pisz do czasu aż przynajmniej troche zmądrzejesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Rzeczywiscie mozna nazwa nie trafiona i temat w ktorym edi zamiescil typ ale mysle ze nie ma sie co tak 'nadymac' Wkoncu podaje jakies typy i skutecznosc tez nie jest najgorsza... Wazne ze cos sie dzieje na forum bo jak widac ten dzial wogole juz prawie nie istnieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Zawsze jestem zwolennikiem dyskusji ale 'jechanie' na kogos to juz troche przesada.
tak samo bylo jak wpadlem na forum i napisalem jak warto by grac na remisy - wtedy tez kazdy na mnie jechal a teraz duzo ludzi gra tym 'stylem' i nie narzeka. Dyskusja wazna sprawa ale bez jechania. Fakt ze posty ediego sa troche denerwujace forma bo widac ze chce z siebie zrobic najmadrzejszego i nic nie mozna mu przepowiedziec ale tak czy siak robi dobra robote w tym dziale...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"gryzonko"-widzę,że sztukę czytania masz opanowaną-ale czas najwyższy popracować nad czytaniem ze zrozumieniem a do tego jest odpowiedni iloraz IQ potrzebny...Skoro Ci tego ostatniego wakuje po raz dziś kolejny tu wyjaśniam-także Tobie"gryzonko"!- że z pojęciem"sztuczny surebet"spotkałem się na tym forum około 2 lat temu w opisie pomysłu na grę znanego usera,którego nie masz prawa idiotą nazywać bez rewanżu w Twoją stronę-identyczną inwektywą o idiotyźmie.Pozdrawiam. P.s.:BENFICA kończy mecz wynikiem 2:0,czyli dawny pomysł usera tego forum pod odautorską nazwą"sztuczny surebet"z wykluczeniem jednego z wyników meczu spośród 1x2 triumfuje kolejny raz...!!! Czego i Tobie w postaci wygranych życzę-obojętnie jakimi/co do nazwy/byle skutecznymi metodami.edi8
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Wczorajszy pocelowany tzw.sztuczny surebet na brak zwycięstwa HERTHY BRELIN II w Regionallidze Nord ośmiela mnie do dzisiejszego zagrania na 3 opcje correct score w meczu ligi portugalskiej BENFICA-LEIRA: a/ 2:o  b/ 2:1 c/ 1:1 Ryzykuję 1200 zł aby ew.wygrać netto 468 zł.  Co było do udowodnienia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Ludzie wrzućcie na luz, to tylko bukmacherka... A jeśli ktoś to traktuje zawodowo to niech to traktuje zawodowo a nie traci czas na jakieś czepiania się nazw typów...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|