Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Marcel

laugh


stare, ale jare Marcel wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Zbigniew
Wybory mężczyzny Białegostoku - prezentacja kandydatów:
http://www.tv.jard.pl/pliki/extras_25.wmv

Radzę obejrzeć całe od początku do końca. Najlepszy koleś jest w 4:25, ale warto obejrzeć całe.



I później gniją z Białegostoku w całym kraju laugh

Jard to chyba ta telewizja w której promował sie Kononowicz grin

Jose #1039336 12/03/2007 11:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Tak smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dzis slyszalem na przystanku rozmowe:

- Wczoraj Wojewodzki gadal z Bosakiem.
- Z kim?
- No z Bosakiem!!!
- Aaa, to ten co gra w M jak Milosc!!

laugh

Logan #1039460 12/03/2007 12:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Logan
Dzis slyszalem na przystanku rozmowe:

- Wczoraj Wojewodzki gadal z Bosakiem.
- Z kim?
- No z Bosakiem!!!
- Aaa, to ten co gra w M jak Milosc!!

laugh

ale bosak gral w "m jak milosc" z tego co wiem nie wiem czy o tego samego chodzi ;d

Logan #1039478 12/03/2007 13:15
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Originally Posted by Logan
Dzis slyszalem na przystanku rozmowe:

- Wczoraj Wojewodzki gadal z Bosakiem.
- Z kim?
- No z Bosakiem!!!
- Aaa, to ten co gra w M jak Milosc!!

laugh

Oglądał ktoś to wczoraj?Bo ja tak i miałem niezłą polewkę.Muszę powiedzieć,że mam spory szacunek dla Bosaka.Co prawda jego poglądy są dość konserwatywne,ale wykazał się dużą cywilną odwagą za przyjście do Kuby i bronienie swoich przekonań.

P.S.Mówcie co chcecie,ale Majewski przy Kubie wysiada.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by El Camino
Originally Posted by Logan
Dzis slyszalem na przystanku rozmowe:

- Wczoraj Wojewodzki gadal z Bosakiem.
- Z kim?
- No z Bosakiem!!!
- Aaa, to ten co gra w M jak Milosc!!

laugh


a chodzi ci o tego ;d no dobra mogles skojarzyc bo ogladalem zapowiedz ;d
Oglądał ktoś to wczoraj?Bo ja tak i miałem niezłą polewkę.Muszę powiedzieć,że mam spory szacunek dla Bosaka.Co prawda jego poglądy są dość konserwatywne,ale wykazał się dużą cywilną odwagą za przyjście do Kuby i bronienie swoich przekonań.

P.S.Mówcie co chcecie,ale Majewski przy Kubie wysiada.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by El Camino
Oglądał ktoś to wczoraj?Bo ja tak i miałem niezłą polewkę.Muszę powiedzieć,że mam spory szacunek dla Bosaka.Co prawda jego poglądy są dość konserwatywne,ale wykazał się dużą cywilną odwagą za przyjście do Kuby i bronienie swoich przekonań.

P.S.Mówcie co chcecie,ale Majewski przy Kubie wysiada.

oglądałem i zgadzam się z przedmówcą smile

polewka przednia a sam Bosak nei wypadł najgorzej - nie dał się sprowokować i dzielnie stał na straży swoich przekonań
szanuję takich ludzi nawet jak są z LPR

KeeP #1039544 12/03/2007 14:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hehe z nudów laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Bosak dawał się jechać :] Wojewódzkiego nie lubie bo jest prostakiem - tekst typu "kur.wa teoretyk(jakos tak)" byl zalosny.

Originally Posted by odgdog
www.itypy.pl [itypy.pl] i z lewej strony "profesjonalne typy". Koleś gra niesamowie kursy wink


i to takie smieszne? dobry layout koles sie meczy prowadzac strone a ten sie smieje

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by Rancorn
Bosak dawał się jechać :] Wojewódzkiego nie lubie bo jest prostakiem - tekst typu "kur.wa teoretyk(jakos tak)" byl zalosny.

Originally Posted by odgdog
www.itypy.pl [itypy.pl] i z lewej strony "profesjonalne typy". Koleś gra niesamowie kursy wink


i to takie smieszne? dobry layout koles sie meczy prowadzac strone a ten sie smieje
Jak byś sie dobrze przyjrzał, to byś zobaczył "profesjonalizm" i sie faktycznie pzynajmniej usmiechnoł....
Już sam dobór buków jest zaiste profesjonalny -betgun, BAH, bWIN i betsson. Hehe od razu widać wieloletnie doświadczenie.
Archiwum tez jest fajne, są podane typy i wyniki, ale juz zysk/ strate trzeba sobie amemu policzyć ....:)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
hehe maja jeszcze jedną perełke
"Uwaga!!!
Ze wzgledu na otrzymywane maile, pragniemy wszystkich naszych uzytkownikow przestrzec przed stronami plagiatorow.
Seriws itypy.pl jest serwisem oryginalnym, a reszta to plagiatorzy i kiczmeni. Nie bierzemy zadnej odpowiedzialnosci za strony ludzaco podobnej do naszej.
Wobec wszystkich osob, ktore wprowadzaja naszych uzytkownikow w blad zostana wyciagniete konsekwencje prawne.
Zespol itypy.pl "

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/pijany-mezczyzna-odcial-sobie-siekiera-genitalia,882061,2943

laugh

Kylo #1041874 13/03/2007 08:45
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #1042067 13/03/2007 11:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Janot - bramkarz St-Etienne
[Linked Image]

i filmik



niezły cudak laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Kylo #1042236 13/03/2007 13:48
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
na początku całkiem kulturalnie ale potem laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306

śmieszne to jest?

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,951 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1