Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
w ubiegly piatek wyplacilem na mb ok godziny 10 a na mb bylo o 14
natomiast na konto doszlo juz w poniedzialek z samego rana (pelna kwota bez zadnych prowizji)

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Przez to że strona bah sie wiesza nie zdazyłem postawić Innsbrucku bo mi gowno zgasło 13 wtorek i minute po zalogowaniu zdjeli już z oferty . Pewnie Innsbruck wygra 8:0 znajac zycie .... idzie sie załamać ...

Last edited by Conrad; 13/03/2007 12:10.
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Albo mam zasranego pecha , albo ogromne szczescie o 19 sie przekonamy ...


Swoją drogą takie pytanie ... Jak np. Daje kursy @1.30 i @1.60 i gram to na jednym kuponie to mi to podliczają jako obrot do bonusa czy nie ze wzgledu na ten @1.30 ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Było smile

o.O_V #1042163 13/03/2007 13:08
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Już wiem , jest tak jak myslałem wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Dwa pytania do Ojca prowadzącego wink

Czy szybciej wpłyną pieniądze na konto w BAH jesli dokonam przelewu w banku BPH niż w innym banku czy np na poczcie ?

Czy jeśli dokonam wpłaty własnie w tym banku to czy jest szansa że kasa na moim koncie pojawi się tego samego dnia ?

Stoin #1042568 13/03/2007 16:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Z banku BPH wplacasz w jeden dzien do poludnia, na drugi dzien rano masz zaksiegowane. W innym banku zaksiegowanie potrwa ok 2 do 3 dni. Na poczcie... hym, odradzam smile
Dokonujac w tym samym banku tj. BPH, kasa bedziesz mial na drugi dzien.

Stoin #1042599 13/03/2007 16:47
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Originally Posted by Stoin
Dwa pytania do Ojca prowadzącego wink

Czy szybciej wpłyną pieniądze na konto w BAH jesli dokonam przelewu w banku BPH niż w innym banku czy np na poczcie ?

Czy jeśli dokonam wpłaty własnie w tym banku to czy jest szansa że kasa na moim koncie pojawi się tego samego dnia ?

A nie mozesz wplacic karta? kasa jest natychmiast. Albo przez MB?

Wersja ostateczna:

Masz kumpla np z Inteligo - wplaasz mu na konto w PKOBP i w ciagu powiedzmy godziny ma on kase na koncie, a nastepnie wplaca na konto MB, przelewasz na swoje MB i masz kase na BAH

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by maverick
Originally Posted by Stoin
Dwa pytania do Ojca prowadzącego wink

Czy szybciej wpłyną pieniądze na konto w BAH jesli dokonam przelewu w banku BPH niż w innym banku czy np na poczcie ?

Czy jeśli dokonam wpłaty własnie w tym banku to czy jest szansa że kasa na moim koncie pojawi się tego samego dnia ?

A nie mozesz wplacic karta? kasa jest natychmiast. Albo przez MB?

Wersja ostateczna:

Masz kumpla np z Inteligo - wplaasz mu na konto w PKOBP i w ciagu powiedzmy godziny ma on kase na koncie, a nastepnie wplaca na konto MB, przelewasz na swoje MB i masz kase na BAH

Kartą ni dy rydy a na MB nie mam kasy a zanim wpłace (na MB) to będzie na nim za 3 dni :/ więc na pózno

Z iteligo chyba najlepszy pomysł

No dobra,zgłaszać się kto chce kase na Inteligo po czym przeleje mi na MB ? laugh

Stoin #1042877 13/03/2007 17:53
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
BAH to nie buk. Kursy porazka , oferta porazka , mecze z NBA nie dosc ze nie sa wszystkie wystawiane to nikna godzine wczesniej niz sie zaczynaja. Jedyny plus to ta promocja i tylko tyle.

Sobol #1043096 13/03/2007 18:25
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Sobol
BAH to nie buk. Kursy porazka , oferta porazka , mecze z NBA nie dosc ze nie sa wszystkie wystawiane to nikna godzine wczesniej niz sie zaczynaja. Jedyny plus to ta promocja i tylko tyle.


Zdążyłem się o tym przekonać

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Ozeszlol
Originally Posted by Sobol
BAH to nie buk. Kursy porazka , oferta porazka , mecze z NBA nie dosc ze nie sa wszystkie wystawiane to nikna godzine wczesniej niz sie zaczynaja. Jedyny plus to ta promocja i tylko tyle.


Zdążyłem się o tym przekonać

A najlepsze zakłady są na " kto strzeli pierwszą bramkę ? " Pomijając to, że kursy są typu 1,65 - 1,85 ( a więc prawie 13 % marży ) to jeżeli nie padnie bramka, czyli wynik 0-0 to ..... wszystkie zakłady są przegrane shocked . Kolejne kilka, kilknaście procent marży ...
Na potwierdzenie :
W przypadku zakładów "Kto zdobędzie pierwszą bramkę" oraz "Kiedy padnie pierwsza bramka" nie padnie żadna bramka (0:0), oddane zakłady liczą się jako przegrane. Jakiekolwiek dogrywki albo rzuty karne itp. nie mają wpływu na wypłaty wygranych

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Przecież nikt Wam nie każe tam grać więc nie wiem czym się podniecacie Panowie ... obrót bonusem, wypłata,usuń z ulubionych i po zabawie smirk

Stoin #1043238 13/03/2007 18:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Nikt się niczym nie podnieca, ale fakt faktem przepisy mają złodziejskie.
Gdyby nie bonus to grosza bym tam nie wpłacił i tyle smile
Jutro wypłacam wszystko i papa smile

Stoin #1043241 13/03/2007 18:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mają dużą ofertę na piłkę ręczną.3 stówki na ulicy nie leży.

Stoin #1043252 13/03/2007 18:43
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
Originally Posted by Stoin
Przecież nikt Wam nie każe tam grać więc nie wiem czym się podniecacie Panowie ... obrót bonusem, wypłata,usuń z ulubionych i po zabawie smirk
Temat jest o bukmacherze a nie o bonusie wiec wyrazilem swoje zdanie wiec sie nie unos.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza.


Czyli to można dwuznacznie rozumieć....ale pewnie chodzi o to,że po godzinie 24:00 15 marca...czyli dopiero 16 marca? Mylę się? Bo ja już czekam z ta wypłatą jak na zlitowanie smile

hunter #1044874 14/03/2007 00:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Obawiam sie ze sie nie mylisz smile
...switnie Cie rozumiem
Mi tez teskno do moich pieniazkow laugh

16marzec- piatek... a kasa pewnie przez weekend nie poplynie frown

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Ozeszlol
Przez to że strona bah sie wiesza nie zdazyłem postawić Innsbrucku bo mi gowno zgasło 13 wtorek i minute po zalogowaniu zdjeli już z oferty . Pewnie Innsbruck wygra 8:0 znajac zycie .... idzie sie załamać ...


Jak na złość wygrali!!! i to gładko ...
Jednak coś w tym jest że 13 jest pechowy ...

nawoj #1044973 14/03/2007 07:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by nawoj
Mają dużą ofertę na piłkę ręczną.3 stówki na ulicy nie leży.

I coś takiego napisała osoba, która z ręczna jest "na Ty" ? shocked
Nawoj napisz, ze żartowałeś wink

Brak hc, liczby bramek i to ma być duża oferta? Same mecze to jest nic.

Faktycznie buk nie powala jeśli chodzi o kursy i zdarzenia-zwłaszcza handicapy i ilości bramek. Wczoraj np na uleb były tylko spotkania... Pomijając, że mecze NBA znikają godzine wcześniej. laugh Brak live. Kursy na Jastrzębie-BOT 1,9-1,6 ? I to nie jest żart...
Jedynie oferta tenisa jest znośna.

Robie obrót [jeśli dotrwam cool ] i znikam.

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1