|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
No co fakt co fakt co chwila piszesz jakąś "ciekawostke" , tyle ze na pewno nie statystyczną  ps apropo edukacji, chyba masz jakiś kompleks na tym punkcie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"gryzonko"-ze statystycznego punktu widzenia to Ty jesteś number one!Ale w klasyfikacji na najmniej inteligentne wpisy....Siema!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Witam.Skoro owce,gryzonie i inne barany odeszły już na redyk-to kontynuację tytułowych "ciekawostek" można zacząć. Bardzo ciekawy wydaje mi się mecz we włoskiej SERIE"B" pomiędzy ALBINOLEFFE a CROTONE. Wynika to z tego,że oba zespoły notują ostatnio w rozgrywanych przez siebie meczach głównie wyniki over 2,5 gola. I tak ostatnie 5 meczy ALBINOLEFFE to wyniki:1:3,2:3,1:2,2:1,3:0, czyli w 5 ostatnich meczach stosunek under/over 2,5 gola to:0-5. Wyniki CROTONE za ostatnie 5 meczy to:0:1,2:1,2:1,0:5,1:2,czyli stosunek under/over 2,5 gola to:1-4. Teraz jak grali w ostatnich wzajemnych meczach H2H:wyniki bramkowe tych meczy to:1:1,3:2,0:3 z punktu widzenia gospodarza dzisiejszego meczu patrząc. Pomimo wykazanej powyżej tendencji do wyników over 2,5 gola buki preferują w sposób dość wyrażny wynik underowy. Mam jednak przeciwne zdanie i uważam,że dzisiaj będzie wynik over 2,5 gola. Jak zwykle boisko to zweryfikuje i dość późnym wieczorem przekonamy się kto miał rację... Gram to: a/ over 2,5 gola Ponadto dziś zagram też: b/ ARSENAL over 2,5 gola c/ ARSENAL remis FT Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Ale ty cwany- zapomniałes spojrzeć na mecze 6-10 Albinoleffe Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 20-01-2007 Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007 Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006 A spojrzałeś misiu na mecze 6-10 Crotone ? Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 Sat 20-01-2007 Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007 Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
oj edi8 to troszke chyba pokrzyzowalo twoje staty i typki, no nie? to patrz kochany statystyku skoro ostatnio masz jakis tam bilans under/over 0-5, wczesniej same undery to moze jednak teraz kolej na under i to najlepiej 1-1 bo Albinoleffe dawno nie zremisowalo,
patrz tak edi8 najpierw byla seria underow, potem overow to teraz beda znow undery, tak wiec bedzie under
ostatnie 6 meczy Albinoleffe to seria bez remisu, a w tej lidze nie dosc ze czesto padaja undery to jeszcze czesto mamy remisy - tak wiec wychodzi prosto i łatwo
dzis bedzie remis underowy 0-0 lub 1-1 a nie jakies tam Twoje over 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Pewnie tez nie raczyłeś spojrzeć na specyfike Serie B, a przez to nie zauważyłeś że średnia bramek na spotkanie to aż 2.16 ( średnia i tak dosyć sztucznie zawyżona poprzez tegoroczną obecność Juve). Pewnie nie wiesz też ile drużyn ma średnią bramek wyższą niż 2.5 na mecz...mianowicie raptem jedna Cesena
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Reasumijąc Edi to twoje zapiski mają tyle wspólnego ze statystyką.... Nawet nie liznołeś statystyki cwaniaczku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 53 |
Pewnie nie wiesz też ile drużyn ma średnią bramek wyższą niż 2.5 na mecz...mianowicie raptem jedna Cesena Gryzonko dobrze, że Ty wiesz i (Cesena, Juventus, Genoa, Lecce, Pescara) to dla Ciebie "raptem jedna". Liznij troche dodawania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Hehe Chrrirss masz racje, nie zmienia to faktu że cały czas niewiele to wszystko ma wspólnego ze statystyką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Reasumijąc Edi to twoje zapiski mają tyle wspólnego ze statystyką.... Nawet nie liznołeś statystyki cwaniaczku Co tam na redyku słychać?Czy już sól baranom do lizania dano? Bo tu tylko Twoje beczenie dociera... Czy Twój lekarz nie powinien zwiększyć Ci dawki psychotropów-skoro pomimo tego,że nic Ci tu nie pasuje to jesteś tu kilkanaście razy dziennie? A może masz dziś służbę wartowniczą a terenem Ci przydzielonym do stróżowania jest ten temat? Bo o ewidentnym rysie zawodowej służby wojskowej na Twój poziom już pisałem-takie głupoty może tylko stary,tępy trep pisać. Człowiekowi o niezaburzonej osobowości-gdyby nie znajdował jak ponoć Ty tu nie znajdujesz-nic go zajmującego do głowy by nie przyszło wchodzić kilkanascie razy dziennie w tak mało interesujący temat. Wiesz co to jest psychoza uzależnień? Robienie czegoś czego nie chce się robić a się robi-Twoje tu niechciane odwiedziny są dowodem tej manii prześladowczej. Tak,choroby psychiczne wśród kadry to w wojsku drugi po alkoholiżmie problem. Mam sąsiada-zlewa ganiającego rodzinę z pistoletem to co nieco wiem... A tak ogólnie to zanurz się podczas spaceru w ŁYNIE i już nie wynurzaj. Czego sobie oraz Tobie szczerze życzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
jestem podobnego zdania co gryzonko, bez podawania kursow, a w zasadzie stawek w jednostkach chociazby za ile grasz, takie przechwałki w stylu ze tam 4/5 czy 3/6 nie maja sensu. w ten sposob kazdy moze cos zapodac, to moje zdanie i tego nic nie zmieni. zreszta tak w ogole to dziwi mnie troszke istnienie tego tematu, powinien on sie znalezc w PP, a nie wlasnie tu.
za bardzo edi8 chcesz zrobic wszystko po statystycznemu, gdyby tak zycie Ci statystycznie tak wychodzilo to by bylo smutne - no chyba ze tak masz to Ci tylko moge wspolczuc..... "Feel-Tsu"-przeczytaj jeszcze raz co sam dziś do mnie napisałeś o statystyce a potem przeczytaj swój poprzedni wpis o istiejących rytmach 5 meczy over 2,5 gola po 5 meczach under 2,5 gola i zobaczysz gdzie sam jesteś jeżeli chodzi o wpływ statystyki na Twoje/w bukmacherce/życie... Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
oj edi8 to troszke chyba pokrzyzowalo twoje staty i typki, no nie? to patrz kochany statystyku skoro ostatnio masz jakis tam bilans under/over 0-5, wczesniej same undery to moze jednak teraz kolej na under i to najlepiej 1-1 bo Albinoleffe dawno nie zremisowalo,
patrz tak edi8 najpierw byla seria underow, potem overow to teraz beda znow undery, tak wiec bedzie under
ostatnie 6 meczy Albinoleffe to seria bez remisu, a w tej lidze nie dosc ze czesto padaja undery to jeszcze czesto mamy remisy - tak wiec wychodzi prosto i łatwo
dzis bedzie remis underowy 0-0 lub 1-1 a nie jakies tam Twoje over 2,5 Cenię Twój pogląd a nawet przekonanie co do wyniku meczu-ale nie na bazie rytmu 5 meczy under i 5 over a po prostu jako Twoje przekonanie.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Ale ty cwany- zapomniałes spojrzeć na mecze 6-10 Albinoleffe Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 20-01-2007 Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007 Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006 A spojrzałeś misiu na mecze 6-10 Crotone ? Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 Sat 20-01-2007 Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007 Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006 "gryzonko"-a co chciałeś udowodnić 2 razy pisząc to samo,czyli dla wzmocnienia swoich racji powtórzyłeś dorobek bramkowy CROTONE? Nie bardzo wiem co to ma znaczyć-ale to już od dłuższego czasu w Twojej tu twórczości obserwuję... Zgłoś to swojemu lekarzowi,że tak Ci się robi że piszesz parę razy to samo...Bo o tym,że piszesz bez sensu to nawet nie musisz mu mówić-skoro jest psychiatrą!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Ale ty cwany- zapomniałes spojrzeć na mecze 6-10 Albinoleffe Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 20-01-2007 Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007 Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006 A spojrzałeś misiu na mecze 6-10 Crotone ? Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 Sat 20-01-2007 Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007 Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006 Twoja powyższa"statystyka"to jest dopiero dzieło sztuki. Istny majstersztyk,dzieło życia by "gryzonko"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Ale ty cwany- zapomniałes spojrzeć na mecze 6-10 Albinoleffe Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 20-01-2007 Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007  Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006 A spojrzałeś misiu na mecze 6-10 Crotone ? Vicenza Calcio Crotone Calcio 1:0 Sat 27-01-2007 Crotone Calcio Bologna FC 0:0 Sat 20-01-2007  Crotone Calcio Triestina 0:0 Tue 16-01-2007  Frosinone Crotone Calcio 1:1 Sat 13-01-2007 Arezzo Crotone Calcio 0:0 Tue 19-12-2006  "gryzonko"-dawaj dalej swoje statystyki,ale teraz po 3 razy to samo,gdyż po 2 razy to samo już było a po 3 jeszcze nie!!!ha,ha,ha,,ha,ha,ha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Widze, ze sie szum zrobil. Co do tego meczu z Serie B. ja bym spojrzal na jedna wazna rzecz: kursy. Skoro GB daje tylko 1,55 na under a 2.15 na over i do tego ostatnie mecze pokazuja over to po co grac tego undera? Tym bardziej, ze kurs na to niski bo to jest Serie B i nie wazne kto gra (wyjatek Juve) to i tak zawsze zaniza kurs na under. Serie sie koncza. Crotone wczesniej walilo under za underem ale ostatnie mecze wrecz odwrotnie. Dlatego ja bym tak nie najezdzal na ten typ over bo wydaje sie byc dobry....
gryzonko@ jak pisze, ze Juve zawyza ilosc bramek to najpierw to sprawdz a nie piszesz glupoty. ich postawa moze podniesi srednia dla ligi 0,03 i tyle. Poza tym sa zespoly, ktore maja lepsza nawet srednia. I nie wiem po co sie ladujesz w inny watek i robisz balagan. Jak masz jakies opinie to pisz raz a nie kilka razy i do tego z blednymi danymi. Jak jestes taki dobry to zaloz swoj watek. Bo teraz robisz tylko balagan nic nie wnoszac do dyskusji.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"gryzonko"-co psycha Ci siadła po kolejnej dziś plamie ze swoją "statystyką"?Bo jakoś mało Cię po wykazaniu dobitnym,żeś matematyk-statystyk jakich mało... A mówiłem,że w "głąbówce"za komuny nauki pobierałeś... I za prymusa tam byłeś...taka fama o Tobie w Olsztynie idzie! To teraz napisz statystykę ile dziś wypiłeś,że takie głupoty od rana wypisujesz. Tylko nie pisz znowu po wielokroć tego samego bo już nudne to się stało!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
oj edi8 to troszke chyba pokrzyzowalo twoje staty i typki, no nie? to patrz kochany statystyku skoro ostatnio masz jakis tam bilans under/over 0-5, wczesniej same undery to moze jednak teraz kolej na under i to najlepiej 1-1 bo Albinoleffe dawno nie zremisowalo,
patrz tak edi8 najpierw byla seria underow, potem overow to teraz beda znow undery, tak wiec bedzie under
ostatnie 6 meczy Albinoleffe to seria bez remisu, a w tej lidze nie dosc ze czesto padaja undery to jeszcze czesto mamy remisy - tak wiec wychodzi prosto i łatwo
dzis bedzie remis underowy 0-0 lub 1-1 a nie jakies tam Twoje over 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Pewnie tez nie raczyłeś spojrzeć na specyfike Serie B, a przez to nie zauważyłeś że średnia bramek na spotkanie to aż 2.16 ( średnia i tak dosyć sztucznie zawyżona poprzez tegoroczną obecność Juve). Pewnie nie wiesz też ile drużyn ma średnią bramek wyższą niż 2.5 na mecz...mianowicie raptem jedna Cesena
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Widze, ze sie szum zrobil. Co do tego meczu z Serie B. ja bym spojrzal na jedna wazna rzecz: kursy. Skoro GB daje tylko 1,55 na under a 2.15 na over i do tego ostatnie mecze pokazuja over to po co grac tego undera? Tym bardziej, ze kurs na to niski bo to jest Serie B i nie wazne kto gra (wyjatek Juve) to i tak zawsze zaniza kurs na under. Serie sie koncza. Crotone wczesniej walilo under za underem ale ostatnie mecze wrecz odwrotnie. Dlatego ja bym tak nie najezdzal na ten typ over bo wydaje sie byc dobry....
gryzonko@ jak pisze, ze Juve zawyza ilosc bramek to najpierw to sprawdz a nie piszesz glupoty. ich postawa moze podniesi srednia dla ligi 0,03 i tyle. Poza tym sa zespoly, ktore maja lepsza nawet srednia. I nie wiem po co sie ladujesz w inny watek i robisz balagan. Jak masz jakies opinie to pisz raz a nie kilka razy i do tego z blednymi danymi. Jak jestes taki dobry to zaloz swoj watek. Bo teraz robisz tylko balagan nic nie wnoszac do dyskusji..... I to jest przykład rozsądnego ,spokojnego podejścia do analizy meczu!Pozdrawiam.edi8
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|