Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1045190 14/03/2007 11:10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Witam.
Postanowilem zalozyc ten temat dla tych, ktorzy chca wrzucic swoje rozdanie i uslyszec na jego temat uwagi(co zrobili zle, jak powinno sie zagrac itp.) Istnieje juz podobny temat, ale tam wrzucane sa rozdania powiedzialbym ciekawe pod wzgledem wygranych lub ukladow, a zamieszczajacy jej nie potrzebuja oceny. Dlatego sadze, ze ten temat moze byc przydatny, a jezeli okaze sie inaczej no to zawsze mozna go zamknac.

Dobrze by bylo tez (zeby nie robic balaganu) aby kazdy kto wrzuca tu jakies rozdanie napisal przy nim numer, np. pierwsza osoba pisze "#1" na samej gorze swojego posta. Nastepna "#2" itd. Dzieki temu bedzie mozna w odpowiedzi uzyc tego samego numeru i nie bedzie nieporozumien czy np. odpowiedz "Ja bym zagral all in" wink dotyczy 5 czy 10 rozdania. I bedzie zapobiegac rowniez ciaglemu cytowaniu, przez co zmniejsza sie czytelnosc w temacie.

Tyle ode mnie, zapraszam do dyskucji wink

Bonus: Unibet
chris #1045323 14/03/2007 13:10
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Dobry pomysł, analiza rozdań jest OK,

Ja bym proponował aby zrobić ewentualnie 1 folder i tam każdy mógłby założyć sobie swój temat i wpisać problem. lepiej by się to czytało.
oczywiście temat umierałby po średnio kilku wpisach, ale byłby bardzo czytelny.

Jeżeli jeszcze działałyby konwertery kart i moglibyśmy zobaczyć obrazki kart zamiast tylko pisania, że to As kier a to walet pik.

Proponowałbym to w stylu 2+2 forum Sklankiego, ale z jednym głównym folderem, nie wiem czy to forum ma taki soft?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
#1

[Linked Image]

Macie do analizy laugh

Ktos by tego nie sprawdzil ??

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
#1
napisz jeszcze jaki był pre-flop.
i co się okazało, że gość miał 33T lub TT3 albo nut flush draw do pika?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Ten post swiadczy tylko o Twojej glupocie. No sorry ale po to jest zalozony ten temat zeby nie wklejac tu jakiegos screena, bo dosltales KK na reke. jesli Cie to tak cieszy to jeszcze wrzuc fotke do "Swiat Bukmacherstwa" i do "To i Owo"...

chris #1045489 14/03/2007 15:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Oki chris zaraz powklejam to wszedzie...

Chciales analizowac to masz... a nie od razu ludzi od glupich wyzywasz

Temat do bani

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Temat nie jest do bani, poza tym tmieszko co analizujemy?
1. ja bym to sprawdził,
a jaki jest problem w tym rozdaniu? boisz się, że gość ma TT3 i nie wiesz czy dać fold?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Flush draw widoczny... a przed nami jeszcze turn i river

KKK w tej chwili jest najmocniejsza karta... ale glupia 2pik zmienia wszystko

Btw koles mial AK...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Zeby nie bylo nieporozumien, najlepiej zeby bylo to zapisane w jakiejs formie. Typu pozycja na jakiej jestesmy, chyba, ze jest screen, Sytuacja preflop jesli nie konczy sie allin, to w dalszym ciagu turn i river. I jeszcze wypadalo by napisac do czego sie ma watpliwosci.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
jak gosc moze miec TT3 confused nie rozumiem tego yarek..

call oczywisty. Przecież set króli jest w tym przypadku najsilniejszym z możliwych układów

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
az sie dziwie ze ktos mogl wkleic taki uklad przeciez tutaj nie ma sie w ogole nad czym zastanawiac
easy call

bukma #1045567 14/03/2007 16:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
ALL-IN. Full i karetai tak wyższa od koloru.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Originally Posted by rockeman
jak gosc moze miec TT3 confused nie rozumiem tego yarek..

call oczywisty. Przecież set króli jest w tym przypadku najsilniejszym z możliwych układów


jestem idiotą :-)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
#2

To ja dam swoje rozdanie do analizy.
Czy byście sprawdzili tego allina??
Niestety żaden converter nie dziala na formacie historii z ipoker.

GAME #499074597: Texas Hold'em NL $0.10/$0.20 2007-03-10 23:27:50
Table Handle This
Seat 1: GanzAnders ($62.68 in chips)
Seat 3: maycjays ($38.15 in chips)
Seat 8: mimi2folie ($3.85 in chips) DEALER
Seat 10: meganf ($26.00 in chips)
meganf: Post SB $0.10
GanzAnders: Post BB $0.20
*** HOLE CARDS ***
Dealt to maycjays [C10 DQ]
maycjays: Raise $0.80
mimi2folie: Fold
meganf: Fold
GanzAnders: Call $0.60
*** FLOP *** [H3 SQ S10]
GanzAnders: Check
maycjays: Bet $1.30
GanzAnders: Call $1.30
*** TURN *** [C6]
GanzAnders: Check
maycjays: Bet $3.20
GanzAnders: Call $3.20
*** RIVER *** [CA]
GanzAnders: Check
maycjays: Bet $7.00
GanzAnders: Allin $57.38
maycjays: ????

maycj #1047684 15/03/2007 10:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
#2

chyba bym spasował.
Ten AS na riwerze nie jest tą kartą, którą chciałbym ogladąc.

gość licytuje, bo ma seta albo AQ, po riwerze chyba pewne, że ma jedno lub drugie. poza tym jest BB i jego call na pre-flopie nie musi oznaczać blefu.

ja pasuje.

maycj #1047688 15/03/2007 10:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]


trzy ptrzyklady do analizy ciekawy jestem co byscie zrobili w poszczegolnych przypadkach majac na uwadze ilosc liczbe zetonow i blinde

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
#2

Jak dla mnie to jak podbiles tylko tyle na FLOPIE to juz na turnie musisz podbic przynajmniej wartosc Pota jak nie 1.5 Pota bo widac ze goscio do czegos drowuje...Ja najczesciej w taich rozdaniach nie cackam sie bo jak sie cackam to zawsze przegrywam i odrazu na flopie daje normalnego raisa zeby potem na turnie juz miec taka sytlacje ze wchodze za duzo albo pasuje...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Powiedzmy ze twoje zagrania Kardynal to #3

Wiec w pierwsze rozdaniu call bo lubie taka karte a duzo nie podibli zawsze mozna spasowac po flopie

W 2 rozdaniu pasuje bo blidny za duzo i niema co sie pchac nawet jak goscio blefuje z 34...

W 3 rozdaniu zalezy jak ten goscio gra czy czesto blefuje iczesto sprawdza i wogule czy ci bardzo zalezy na tym freerollu tongue bo jak nie tak bardzo to juz weszles za 200 to dokladasz nasptene 600 i widzisz turn i potem jak wszystko juz zalezy od turnu ale pewnie cos tam ma ten klinet jakies AK KQ albo drowuje blefujac do coloru smile

Pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
#2 Kolo równie dobrze może mieć KJ i oe straight draw, mimo wszystko uważam że macyj dobrze to rozegrał i wysokość betów była moim zdaniem prawidłowa. Koles liczył na farta i udało mu się dozbierać do strita, a teraz chce to maksymalnie wykorzystać licząc że przeciwnik w tego strita nie uwierzy...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
#2
No niewiem czy dobrze to rozgeral...Powinno raczej sie tak grac zeby nie dawac gosciowi drowowac wiec powinnien wiecej podbijac albo na flopie albo na turnie bo inaczej nie potrzebnie oddajesz ponad 10$ a tak zawxsze bedziesz do przodu jak podbijesz wiecej a gosciowi sie nie bedzie oplacac cie sprawdzic za tyle...

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1