|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Cytat z ich strony głównej: "To oferta wszechczasów! Bet24 płaci 10 zł za każdą bramkę Macieja Żurawskiego w oficjalnym meczu". Oferta wszechczasów, żeby się z cudzego nieszczęścia naigrywać, żałosne ... W miejsce Maćka mogli dać Drogbę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Freebet w ramach przeprosinBardzo przepraszamy za klopoty techniczne, jakie przytrafily nam sie w ostatni weekend w zwiazku z wprowadzeniem nowej oferty promocyjnej. W zwiazku z tym proponujemy freebeta na mecz Aston Villa - Arsenal o wartosci dokladnie 25zl. Oznacza to, ze jesli Twoj zaklad na to spotkanie okaze sie przegrany, zwrocimy na Twoje konto stawke 25zl. Wystarczy przeslac maila na adres [email protected] wpisujac swoj login. Oferta dotyczy pojedynczego zakladu typu 1x2 na dokladna kwote 25zl (7$, 7 Euro).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Cytat z ich strony głównej: "To oferta wszechczasów! Bet24 płaci 10 zł za każdą bramkę Macieja Żurawskiego w oficjalnym meczu". Oferta wszechczasów, żeby się z cudzego nieszczęścia naigrywać, żałosne ... W miejsce Maćka mogli dać Drogbę  ta oferta była jak żuraw jeszcze grał - ( choc drogba trochę by ich złupił na kasę )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
wypłacał ktoś ostatnio kase poprzez MB ?  ile leciala ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
wypłacał ktoś ostatnio kase poprzez MB ?  ile leciala ? Podbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
wypłacał ktoś ostatnio kase poprzez MB ?  ile leciala ? Podbijam - w sobotę zleciłem wypłatę - w niedzielę kasa wróciła na konto bet24, więc wysłałem zapytanie o co chodzi - w odpowiedzi dostałem prośbę o wysłanie skanu dowodu i powtórne zlecenie wypłaty na MB - w poniedziałek miałem kasę już na MB
|
|
|
Link skopiowany do schowka