|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
szkoda ze Twin Peaks ma racje- potwierdzam - ja juz dawno zrezygnowalem z nich i nie skusza mnie nawet bonusami!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
5605 Sharapova M. - Zvonareva V. 4.10 6:4 5:7 1:6 5606 Li N. - Janković J. 2.90 6:3 7:6 5607 Hingis M. - Hantuchova D. 2.70 4:6 3:6 5608 Peer S. - Chakvetadze A. 2.10 6:4 7:6 6832 Vaidisova N. - Bartoli M. 1.25 4:6 6:3 6:2 6833 Ivanović A. - Bammer S. 3.20 7:6 0:6 3:6 6834 Kuznetsova S. - Sugiyama A. 1.20 6:2 6:2
dwa mecze bez sensacji, bardzo rzadko sie to zdarza!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
post wyzej do kasacji, pomylka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
Dla mnie to ulubiony buk, moze to dlatego ze pierwszy w jakim gralem, moze dlatego ze u nich najwiecej wygralem. Zadnych problemow z wyplatami, a co do kursow i oferty to dla mojego stylu gry to zupelnie wystarcza.  pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
kursy jednak maja fatalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Dzis w trakcie meczu Werder - Celta w 37' na remis HT w bawie bylo 1.3, a w bah... 1.70 Fajowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Dzis w trakcie meczu Werder - Celta w 37' na remis HT w bawie bylo 1.3, a w bah... 1.70 Fajowo  Można znaleźć czasami takie perełki  i dlatego mam tam konto...taka dywersyfikacja portfela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
Dzis w trakcie meczu Werder - Celta w 37' na remis HT w bawie bylo 1.3, a w bah... 1.70 Fajowo  a w 85 minucie spotkania przy wyniku 2:0 na under 2,5 byl kurs 1,75  obrot bonusem i do tego taka kasa  szkoda ze maja tak malo live'ow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Oferta na Euroligę, delikatnie mówiąc, nie powala na kolana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Wlasnie chce wplacic Visa electron i mam jedna watpliwosc: mam konto z PLN. Jednak nad lukami do wpisania danych karty jest cos takiego: Rozliczenie transakcji na karcie odbywa się w EURO! Czy mam podawac kwote w PLN? Bo teraz juz mam watpliowsci ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
Wlasnie chce wplacic Visa electron i mam jedna watpliwosc: mam konto z PLN. Jednak nad lukami do wpisania danych karty jest cos takiego: Rozliczenie transakcji na karcie odbywa się w EURO! Czy mam podawac kwote w PLN? Bo teraz juz mam watpliowsci ... wydaje mi sie ze w euro masz podac kwote
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Podajesz taka kwote w jakiej masz konto w bahu , czyli w Twoim przypadku zlotoweczki ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Podalem w naszych zlotoweczkach i wszystko OK. Bonusik tez jest. Teraz tylko obrocic dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam..
Jeżeli dokonałem depozytu poprzez MB, to mogę mam nadzieję wypłacać odrazu na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nie mam nic przeciwko BAH, ale tak sobie obliczylem ze grajac w pinnacle przy moim yieldzie 17% w BAH bym mial 10% 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
to jak zaczynamy jutro wypłatki z BAH ??? bo ja jutro z ranca wypłacam pewną sumke ugraną z bonusu i sie zastanawiam jak to bedzie szło. ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Nie mam nic przeciwko BAH, ale tak sobie obliczylem ze grajac w pinnacle przy moim yieldzie 17% w BAH bym mial 10%  Dlatego nie jest to buk do grania a do obracania bonusem. 1800złx10% +300zł = 480zł 1800złx17% +0 = 306zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
takie pytanko mam co wpisac w nazwie banku przy wypłacie BRE BANK S.A czy wystarczy mBANK ????????? prosze kogos o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
takie pytanko mam co wpisac w nazwie banku przy wypłacie BRE BANK S.A czy wystarczy mBANK ????????? prosze kogos o odpowiedz BRE BANK choc mbank pewnie tez by przeszlo
|
|
|
Link skopiowany do schowka