|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
New Jersey Nets (-2) - Miami Heat @1.92 exp
Pod nieobecność D-Wade'a ekipa Żaru gra najlepszą koszykówkę w tym sezonie - są prawdziwą drużyną, widać że wspólna gra im się bardzo układa, nikt nie wybija się specjalnie z indywidualnymi osiągnięciami oprócz czasem Shaqa który robi to na bardzo wysokim procencie z gry. Liczba zwycięstw z rzędu osiągnęła już 7, z czego 6 u siebie, grali głównie z wartościowymi zespołami; obcego parkietu nie powąchali od 28 lutego czyli będzie te 16 dni. Dziś zawitają do odbudowujących się Netsów, którzy właśnie wrócili z 6 meczowej podróży po obcych parkietach, zakończonej dwoma ważnymi wygranymi nad Memphis i Nowym Orleanem. Do zespołu wrócił Jefferson, i jak sam przyznaje, tak dobrze nie czuł się od poprzedniego sezonu (vs NOH 26p, 6zb). Niespodziewanie również dobrze prezentuje się też ostatnio Bostjan Nachbar, który w marcu zalicza średnio 13,4p przy ok.50% FG. Generalnie wyniki Miami uznaje troche ponad stan, ostatnia wygrana z Utah 88-86 tylko dzięki 28-12 w ostatniej kwarcie, kiedyś ta dobra passa się skończy i myslę że będzie to właśnie dziś. Że Netsi zwycięstw potrzebują chyba nikogo nie muszę przekonywać, obecnie są na 7 pozycji na wschodzie z bilansem 30-35, ale na 9 i 10 lokacie wciąż czają się Indiana (29-35) i New York (29-35). H2h 2-1 dla Miami, jedyna wygrana New Jersey pod nieobecność Shaqa i Wade'a.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na dzisiaj tak to widze: SA 2 co tu dużo pisać,ogromna różnica klas,Spurs walczą o najlepszą lokate przed PO,choć Mavs i Suns trudno już będzie dogonić,to jednak muszą pilnowac pleców  Denver 1 Denver w tym sezonie mnie rozwala,to nie jest zespół tylko zlepek indywidualnosci,do tego oddali 3 solidnych grajków za samoluba Iversona,nie wróże im kariery w tym sezonie,ale zdzisiątkowanych kontuzjami Lakers powinni ograć,Jeziorka 6 porazek i nie widać specjalnie by szło ku lepszemu,ekipa się posypała, sam Koben nie daje rady,typ bardziej przeciwko Lakers niż na Denver.. NJ 1 Miami mnie szokuje po raz drugi.Pierszy szok przeżyłem rok temu,jak wrócili z z prawie 0-3 na 4-2 w finale z Mavs . Teraz grają bez Wade'a czyli lidera i głównej opcji w ataku i grają lepiej niż z nim,do tego nie pzreszkadza im brak Kapono,wygrali 7 meczy z rzędu w tym 6 u siebie. Ale moim zdaniem przyjdzie kryska dziś, NJ sie podnosi po kryzyzsie,wrócił JR i ładny kurs jest na Netsów,warto spróbowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 170 |
Denver- LA Lakers 1Właściwie wszystko bardzo fajnie napisał już boca, cokolwiek nie mówiąc Denver w tym sezonie po prostu zawodzi, jakoś ta kooperacja miedzy dwoma "grajkami" układa się średnio, Lakersi w totalnej rozsypce, na liste kontuzjowanych trafił do pozostałych dobrze grający Cook, chociaż trzeba przyznać, że z Denver nigdy nic nie wiadomo, wygrywają 20 pkt, jak chociażby z Philadelphią, i przegrywają spotkanie, i to nie jest jakiś jeden wyjątek, po prostu jakaś taka ich dziwna mentalność, w obronie chyba tylko Camby prezentuje się przyswoicie  Obawiam się super J.R. Smitha, ale mam nadzieję, że zbyt wielu okazji do rzutu miał nie będzie  Chociaż, on nawet nie mając okazji rzuca  Jak już boca napisał LA to w tej chwili tylko Kobe, a to jednak będzie chyba za mało nawet na Denver. Milwaukee- San Antonio 2Pretendenci do tytułu kontra średnie Milwaukee, jeżeli SA zagra na swoim poziomie, to nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem przeciętnych rywali, wiele bedzie zalezało jak zwykle od Ginobiliego i Parkera, którzy też potrafią zagrać tak jak nie powinni, o Duncana i resztę raczej jestem spokojny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 170 |
New Jersey Nets-Miami Heat over 187,5 ?Jakoś nasuwa mi się to spotkanie od kilku minut, nie wiem jak je, jak to ktoś napisał "ugryźć"  NJ niby powinno wygrać, ale Miami wciąż zaskakuje  Brak Wada, a Oni zaczeli naprawdę dobrze grać. 187,5 dość dużo, trzeba przyznać, myśle, że ze strony NJ granica 95 pkt. jest do pokonania  ale jak na to odpowie Miami, czy są w stanie konkurować ofensywnie, o to się właśnie obawiam, kluczem do zwycięstwa może być właśnie (niestety) obrona  a to pogrzebie over  Zastanawiam się nad tym spotkaniem, albo NJ, albo over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Denver-La 1 Coz Lakersi porazka za porazka , jedyna niewiadoma , to status questionable Odoma i Waltona , Cook calkiem dobrze grajacy dzis nie zagra, wiec jezeli Denver zagra na dosc rownym poziomie , i jak dobrze zauwazyl Master, Smith dzis za duzo nie porzuca , to mysle ze denver powinno sobie poradzic z latwoscia i handi 5 pts tez powinno zostac pokryte...
Milwaukee-SAn Antonio 2 Tutaj tez sie zgadzam , Kozly powinny grac o jak najlepsza pozycje przed draftem a SA przed play off ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Moim zdaniem Denver to nie jest zespol... na ktory warto grac po 1.45... niezalenie z kim by nie grali... nawet z Memphis. Widziałem Lakersów z Philą... wcale jakos tragicznie nie grali... przyspali jedną kwarte...na dobrą sprawe juz wtedy powinni przelamac passe porazek. Porazka z Dallas ponad -30... to najwieksza wtopa w LA od 60 ktoregos tam roku.  Moim zdaniem Jackson wstrząśnie tym zespolem... bo jezeli Lakersi nie zaczną grać... to im PO uciekną. Denver jak skądinąd wiadomo to słaby zespol... dlatego moim zdaniem po kursie 2.80 warto sprobowac Lakersów.  SA.. roznica klas. Zgoda. Ale biorąc pod uwage 13 zwyciestw z rzedu... i marny kurs w okolicach 1.3... raczej nie warto. A nóż Reed rzuci z 5 dych... Mecz w NJ.. no bet. Choc gdybym miał wybierać... to wybralbym Heat. Trzy "dwójki". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
były gracz Śląska wrocław L. Greer rzucił dzisiaj więcej punktów dla swojego teamu niż wielki Dunckan czy Manu miał 3 zb. 3 as. 3/3 za 3 pkt ! trafił rownież 1 z 3 rzutów za 2 pkt. do tego 3 pkt. z rzutów wolnych = 14 pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Tak Baqu, rzucił więcej ptk niż Tim ale zapomniałeś dodać, ze Greer wspiał się na wyzyny swoich możliwości a Tim czy Ginobili zagrali słaby mecz. Taki mecz wyjdzie Greer`owi raz na sezon a Tim czy Manu moga zagrac tak w kazdym meczu AI 13 asyst 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
a tam na wyżyny - poprzedni trener w ogole na niego nie stawiał, to jak miał rzucać po 15 pkt w meczu ?  mozna by wprowadzić ciekawą polemike, co by było gdyby Greer grał chociaż po 20 minut w każdym spotkaniu, moim zdaniem jego staty byłyby całkiem niezłe, gdyż z tego co pamietam ( moge sie mylic ) zawsze jak grał te pare minut jego wystepy były oceniane pozytywnie. Ale każdy ma możliwość własnej opinii. pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Pewnie, że mozna byłoby powymieniać troche zdan Zgodze się z tym, ze nie wiadomo jakby się prezentował przez dłuższy czas jesli trener by na niego stawiał i biegał po parkiecie dłuzej niż 15 czy 20 minut. Moze byłby drugim po Reddzie snajperem zespołu  Teraz ma przynajmniej możliwośc cos na boisku porzucać a nie na play`u  Pozdro 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|