Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
terkin #1053015 17/03/2007 11:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Originally Posted by terkin
Hej

Czy jak wpłacałem przez MB to moge wypłacić na konto bankowe? czy potrzebny jest jakiś mikro przelew z tego konta?

Czy Oni księgują wypłaty w soboty (gdybym jednak na MB wypłacił)
Mozesz wyplacic bez problemu na konto bankowe, szybko idzie i co najwazniejsze zadnej prowizji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
W regulaminie jest taki zapis:
Ta sama para typów nie może być kombinowana (ważne także dla zakładów ze stratą, zakładów na rezultat, zakładów specjalnych).

Czy mogę postawić ten sam mecz, np. NBA, na jednym kuponie typując gospodarza a na drugim gościa? (tak, wiem będe miał stratę :p) Nie będzie problemów? Ja ten zapis rozumiem, że takich zakładów nie można postawić na jednym kuponie ("nie może być kombinowana") co jest oczywiste grin

Prosze o szybką odpowiedź
Pozdrawiam

grzech #1054181 17/03/2007 17:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Nie, nie mozna tak obstawiac. Zdarzaly sie przypadki, ze przy takim obstawianiu zamykali konta...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Cambell: a ile Ci szła ostatnio wypłata na konto bankowe? Jeżeli kasa poszła w piątek o 9:06 rano. To myślisz że kiedy mogę się spodiewać kasy na koncie bankowym?

Misiek #1054276 17/03/2007 17:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Cy ktos wpłacał do nich kartą. Jeżeli tak to jaką prowizję pobrali. Z góry dzięki za odpowiedź.

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jest 2% opłaty manipulacyjnej plus koszty przewalutowania, poniewaz do BAH idzie kasa w EURO. Przy wpłacie 300zł całkowite koszty wyniosły 311zł:)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
Witam.
Spotkała mnie tak rzecz w BAH.Postawiłem na over 145,5 pkt w koszykówce niemieckiej konkretnie Artland-Karslruhe. Wynik meczu po dogrywce wyniósł 75:74. Ale co się okazuje zakład jest przegrany. Wynik meczu w czasie regulaminowym 66:66 i on jest podstawą do rozliczenia. Przepisy w BAH sa niejasne do końca (liczy sie wynik w czasie regulaminowym). Co się dzieje w przypadku kiedy pada remis (jak wyżej) a postawiłbym na zwycięstwo jakiejkolweik drużyny. BAH nie ma w swojej ofercie remisu (jak np. Sportingbet). Support odpisał mi wyciągiem z regulaminu, z ktorego wynika, iż liczy wynik w czasie regulaminowym itd., bez konkretów. Czy Ktoś miał kiedykolwiek zakład w BAH w koszykówce i padł mu remis (dotyczy koszykówki poza NBA i NCAA bo tu Regulamin jest jany).
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
jest tak jak buk sobie ustali
swoja droga dziwne, ze bez dogrywki licza


PS Kasa na mb doszla, szczerze powiem troche sie obawialem

ajdam #1057167 18/03/2007 19:21
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
dobrze by było , żebys najpierw przed gra regulamin przeczytał
bo można faktycznie się naciąc , i to na pewno nie jest wina buka tylko gracza

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, rafal08, forty, bukma, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik), 1,258 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1