|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Hej
Czy jak wpłacałem przez MB to moge wypłacić na konto bankowe? czy potrzebny jest jakiś mikro przelew z tego konta?
Czy Oni księgują wypłaty w soboty (gdybym jednak na MB wypłacił) Mozesz wyplacic bez problemu na konto bankowe, szybko idzie i co najwazniejsze zadnej prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
W regulaminie jest taki zapis: Ta sama para typów nie może być kombinowana (ważne także dla zakładów ze stratą, zakładów na rezultat, zakładów specjalnych). Czy mogę postawić ten sam mecz, np. NBA, na jednym kuponie typując gospodarza a na drugim gościa? (tak, wiem będe miał stratę :p) Nie będzie problemów? Ja ten zapis rozumiem, że takich zakładów nie można postawić na jednym kuponie ("nie może być kombinowana") co jest oczywiste  Prosze o szybką odpowiedź Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Nie, nie mozna tak obstawiac. Zdarzaly sie przypadki, ze przy takim obstawianiu zamykali konta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Cambell: a ile Ci szła ostatnio wypłata na konto bankowe? Jeżeli kasa poszła w piątek o 9:06 rano. To myślisz że kiedy mogę się spodiewać kasy na koncie bankowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Cy ktos wpłacał do nich kartą. Jeżeli tak to jaką prowizję pobrali. Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jest 2% opłaty manipulacyjnej plus koszty przewalutowania, poniewaz do BAH idzie kasa w EURO. Przy wpłacie 300zł całkowite koszty wyniosły 311zł:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6 |
Witam. Spotkała mnie tak rzecz w BAH.Postawiłem na over 145,5 pkt w koszykówce niemieckiej konkretnie Artland-Karslruhe. Wynik meczu po dogrywce wyniósł 75:74. Ale co się okazuje zakład jest przegrany. Wynik meczu w czasie regulaminowym 66:66 i on jest podstawą do rozliczenia. Przepisy w BAH sa niejasne do końca (liczy sie wynik w czasie regulaminowym). Co się dzieje w przypadku kiedy pada remis (jak wyżej) a postawiłbym na zwycięstwo jakiejkolweik drużyny. BAH nie ma w swojej ofercie remisu (jak np. Sportingbet). Support odpisał mi wyciągiem z regulaminu, z ktorego wynika, iż liczy wynik w czasie regulaminowym itd., bez konkretów. Czy Ktoś miał kiedykolwiek zakład w BAH w koszykówce i padł mu remis (dotyczy koszykówki poza NBA i NCAA bo tu Regulamin jest jany). Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
jest tak jak buk sobie ustali swoja droga dziwne, ze bez dogrywki licza
PS Kasa na mb doszla, szczerze powiem troche sie obawialem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
dobrze by było , żebys najpierw przed gra regulamin przeczytał bo można faktycznie się naciąc , i to na pewno nie jest wina buka tylko gracza
|
|
|
Link skopiowany do schowka