Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
stoły na których gram na CDPoker są często bardzo luźne i kolesie rzucają alliny nawet z J2 w kolorze wink i niejednokrotnie na takich leszczach wyciągałem spore poty dlatego wszedłem w to rozdanie. Fakt faktem jednak, że AK to ręka z którą najczęściej przegrywam...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
[Linked Image]

I jak tu nie pujsc All in laugh

Keddu fold...

Turn- 6 serce -niestety
River- 9 serce

Pitgeo pokazuje AA
Scb77 JJ

tmieszko won $75.98 with A Straight Five to Nine piwo

...szkoda ze to rozdanko nie bylo trzy rozdanka wczesniej kiedy mialem dwa razy wiecej kasiorki przy stole
ale narzekac nie moge grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
wszedleś do pota preflop z 68s ze wczesnej pozycji przy prawie pelnym stole?? i w dodatku po podbiciu ??
big lol!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Na preflopie podbil Keddu tylko do 3$ ...jak dalem juz 1... to moge dorzucic jeszcze dwa...
zraisowaliby do conajmniej 5$ to bym spasowal i pozniej lapal sie za glowe smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
A powiedz mi tmieszko. Jak miałeś tam jakieś 38$, 3 rozdania wcześniej jakieś 80$, prawda?

A z iloma BI na koncie nie boisz się wchodzić na NL100 ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
A nie boje sie wchodzic z $30... wczesniej jak mialem mniej na koncie to wchodzilem z $20

Jak mnie zczyszcza to rebuy... i po chwili podwajamy konto laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
raczej do $4 podbil bo w pocie jest $16 na 4 graczy


to jak sie boisz wejsc na stol z wiecej niz $30 na 0,5/1 to jaki masz calkowity bankroll??

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ohhhhh w morde.... mam okolo 300 baksow...

Kazdy chyba gra jak lubi? bierze tyle kasy do stolika ile chce?

Wydaje mi sie ze tak.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
No tak ale to już jest gra na chybił trafił. Ja jak mam 300$ Bankroll to gram na 0.05/0.10$

No ale faktycznie każdy gra na stawkach jakich lubi smile

Pozdro.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Th0mas ja np lubie grac wedlug startegi ktora stawia mneiw roli jokera. Nie lubie miec wiecje niz maja inni przy stole. ja np majac bankrol 200$ gram stoly 4/8 np smile Limit oczywscie albo 0.5/1 nL uwielbiam stoly 4/8 limit super sie tam gra!! nie wiem czemu ale latwiej duzo o dyscypline niz na mneijszych stolach, ale jak mowisz kazdy gra jak lubi.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Wiem ze zaraz mnie zjedziecie ze daje z Free Screena itd:) ale to moj pierwszy taki raz wiec musze sie pochawlic;) chodzi mi o reke ze taka 1 raz w zyciu:D

http://img124.imageshack.us/my.php?image=hmmmmpr6.jpg

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Też takie coś miałem na PP dwa razy jednego dnia.
Kasy wpadło a później przez kilka dni nic ciekawego.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 19
[img][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4417/pechozolvj6.jpg[/img] [imageshack.us][/img]

to się nazywa pechozol!! przynajmniej nie musiałem się długo zastanawiać co zrobić........ cool

Dołączył: May 2006
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 61
jak to co raise. jakis maly ten jego bet i skad wiesz ze ma asa.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
własnie zaliczyłem strasznie wnerwiajace rozdanie...
0,50NL, 10 osob przy stle.
dostaje 55, ktos podbija BB do 2$ 2 osoby chodza ja nastepny w puli 8$
Flop 952-ja check jeden kolesnr1 bet:8$; koles2 fold, koles3 all in(23$), ja all in (46$), koles1 all in(56$)
Turn 7
River 8
koles nr 1 pokazuje :99(wiec secik 999), ja mialem 55(secik 555),koles nr 2 pokazuje :Q6 :/ ......

Moge znies jak przegrywam z wiekszym setem no zdaza sie ale rozdanie wygrywa koles ktory wszedl z niczym majac z 2 % szans.. i w dodatku pierwszy rzucil all ina...

Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
no Bebok tacy są maniacy smile Wszystko rozegrałeś okey smile

Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
Ale mnie załamał dziś pierwszy raz CD poker ;/

Stawek nawet nie podaje frown

1010

flop: 10 J J kolos allin ja no co call on AA

turn: J

river J

I on JJJJA a ja JJJJ10

jak pokazał AA to po turnie już się cieszyłem J patrze kasa do niego ooo looll smile laugh Taki ten poker

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
czemu sie cieszyleś po turnie? przecież już na turnie byleś do tyłu.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
lol laugh no ale tak jest jak sie nie zna zasad smile
Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Bulinardo a co z tamtym tysiacem? Wtopiles juz?

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1