|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
stoły na których gram na CDPoker są często bardzo luźne i kolesie rzucają alliny nawet z J2 w kolorze  i niejednokrotnie na takich leszczach wyciągałem spore poty dlatego wszedłem w to rozdanie. Fakt faktem jednak, że AK to ręka z którą najczęściej przegrywam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
[ Linked Image] I jak tu nie pujsc All in  Keddu fold... Turn- 6 serce -niestety River- 9 serce Pitgeo pokazuje AA Scb77 JJ tmieszko won $75.98 with A Straight Five to Nine ...szkoda ze to rozdanko nie bylo trzy rozdanka wczesniej kiedy mialem dwa razy wiecej kasiorki przy stole ale narzekac nie moge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
wszedleś do pota preflop z 68s ze wczesnej pozycji przy prawie pelnym stole?? i w dodatku po podbiciu ?? big lol!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Na preflopie podbil Keddu tylko do 3$ ...jak dalem juz 1... to moge dorzucic jeszcze dwa... zraisowaliby do conajmniej 5$ to bym spasowal i pozniej lapal sie za glowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
A powiedz mi tmieszko. Jak miałeś tam jakieś 38$, 3 rozdania wcześniej jakieś 80$, prawda?
A z iloma BI na koncie nie boisz się wchodzić na NL100 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
A nie boje sie wchodzic z $30... wczesniej jak mialem mniej na koncie to wchodzilem z $20 Jak mnie zczyszcza to rebuy... i po chwili podwajamy konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
raczej do $4 podbil bo w pocie jest $16 na 4 graczy
to jak sie boisz wejsc na stol z wiecej niz $30 na 0,5/1 to jaki masz calkowity bankroll??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Ohhhhh w morde.... mam okolo 300 baksow...
Kazdy chyba gra jak lubi? bierze tyle kasy do stolika ile chce?
Wydaje mi sie ze tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
No tak ale to już jest gra na chybił trafił. Ja jak mam 300$ Bankroll to gram na 0.05/0.10$ No ale faktycznie każdy gra na stawkach jakich lubi  Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Th0mas ja np lubie grac wedlug startegi ktora stawia mneiw roli jokera. Nie lubie miec wiecje niz maja inni przy stole. ja np majac bankrol 200$ gram stoly 4/8 np  Limit oczywscie albo 0.5/1 nL uwielbiam stoly 4/8 limit super sie tam gra!! nie wiem czemu ale latwiej duzo o dyscypline niz na mneijszych stolach, ale jak mowisz kazdy gra jak lubi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Wiem ze zaraz mnie zjedziecie ze daje z Free Screena itd:) ale to moj pierwszy taki raz wiec musze sie pochawlic;) chodzi mi o reke ze taka 1 raz w zyciu:D http://img124.imageshack.us/my.php?image=hmmmmpr6.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
Też takie coś miałem na PP dwa razy jednego dnia. Kasy wpadło a później przez kilka dni nic ciekawego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 61 |
jak to co raise. jakis maly ten jego bet i skad wiesz ze ma asa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
własnie zaliczyłem strasznie wnerwiajace rozdanie... 0,50NL, 10 osob przy stle. dostaje 55, ktos podbija BB do 2$ 2 osoby chodza ja nastepny w puli 8$ Flop 952-ja check jeden kolesnr1 bet:8$; koles2 fold, koles3 all in(23$), ja all in (46$), koles1 all in(56$) Turn 7 River 8 koles nr 1 pokazuje :99(wiec secik 999), ja mialem 55(secik 555),koles nr 2 pokazuje :Q6 :/ ......
Moge znies jak przegrywam z wiekszym setem no zdaza sie ale rozdanie wygrywa koles ktory wszedl z niczym majac z 2 % szans.. i w dodatku pierwszy rzucil all ina...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2007
Posty: 69 |
no Bebok tacy są maniacy  Wszystko rozegrałeś okey 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 706
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 706 |
Ale mnie załamał dziś pierwszy raz CD poker ;/ Stawek nawet nie podaje  1010 flop: 10 J J kolos allin ja no co call on AA turn: J river J I on JJJJA a ja JJJJ10 jak pokazał AA to po turnie już się cieszyłem J patrze kasa do niego ooo looll  Taki ten poker
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
czemu sie cieszyleś po turnie? przecież już na turnie byleś do tyłu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2007
Posty: 69 |
lol  no ale tak jest jak sie nie zna zasad  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Bulinardo a co z tamtym tysiacem? Wtopiles juz?
|
|
|
Link skopiowany do schowka