Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
hej,
1.HDD 160 gb.
2.na końcu przestrzeni dyskowej system nie chce odczytać danych, choć bios wielkość dysku widzi poprawnie.
3. sam windows /scandisk, defragmentator, zarządzanie komputerem widzi poprawnie wielkości dysków/

wiecie co może być tego przyczyną? kurde, nie wiem o co chodzi. zworki są ustawione poprawnie...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
musze zrzucic sobi film z kamery na laptopa, troszke obrobic i wypalic dvd, znacie jakis darmowy programik co mi w tym pomoże ?

czy wchodzą w grę tylko komercyjne programy za kasę ?

Nie potrzebuję jakichś wodotrysków, wystarczy wybór scen, wstawianie napisów i podstawowa edycja...

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Zna ktos moze program do przekształcania formatu filmu? chodzi mi o przekształcenie .rmbus np. na .avi dzieki z góry piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Kuba88
Zna ktos moze program do przekształcania formatu filmu? chodzi mi o przekształcenie .rmbus np. na .avi dzieki z góry piwo

http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=mTE&q=rmvb+to+avi&btnG=Szukaj&lr=

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Mitul
musze zrzucic sobi film z kamery na laptopa, troszke obrobic i wypalic dvd, znacie jakis darmowy programik co mi w tym pomoże ?

czy wchodzą w grę tylko komercyjne programy za kasę ?

Nie potrzebuję jakichś wodotrysków, wystarczy wybór scen, wstawianie napisów i podstawowa edycja...

Pozdrawiam
Do zrzucenia z kamery powinieneś mieć jakiś firmowy soft dołączony do kamery. Jak nie masz, bo kupowałeś np. używaną bez płytki to poszukaj na stronie producenta.

Jeżeli posiadasz Windows XP to masz też program Windows Movie Maker. W nim wykonasz te podstawowe czynności (wybór scen, efekty, napisy, podkład dźwiękowy).

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Jak wlaczyc napisy do filmu w WINAMPIE najnowszym.?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by ComeWithMe
Jak wlaczyc napisy do filmu w WINAMPIE najnowszym.?

Koniecznie musisz w Winampie?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
No w innych programach nie idzie (Vplayer,ALLplayer) w DivX Player idzie ale bez glosu. W winampie idzie perfekcyjnie z glosem (+ napisy ) bylo by GIT wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Mam kilka problemow. Mam nadzieje ze mi pomozecie. Otoz:
Jak zrobic, zeby dany uzytkownik mial do dyspozycji tylko okreslona ilosc miejsca (np 2 GB ?
Jak zrobic aby dany uzytkownik nie mial dostepu do okreslonych folderow ?
Jak zrobic zeby niektore progrmay byly dostepne we wszytskich wybranych profilach a niektore tylko u admina ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Zakładam, że masz Windows XP.

1. Chyba się nie da.
2. Są w necie programy do ustawiania hasła na folder.
3. Tu już w rejestrze trzeba się pobawić.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
kto wie jak się pozycjonuje strony? skutecznie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
wszsytko sie da zdrobic ,a dokladne odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w stronach takich gazet : chip . komputerswiat

sam mam podielony tak jak by na 3 obszary 10 giga moje z haslem dostepowym 10 brata i 20gb wspolne.Ja nie mge wejsc na jego 10 Gb on na moje .
Robiem ten podzial za pomoca jakiegos programy byl dolaczony do gazety komputer siwat i pelen opis co jak nalezy zrobic .

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
mam windows 2000 raiders mozesz podac nazwe tego programu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
Originally Posted by ComeWithMe
No w innych programach nie idzie (Vplayer,ALLplayer) w DivX Player idzie ale bez glosu. W winampie idzie perfekcyjnie z glosem (+ napisy ) bylo by GIT wink

zainstaluj nowe kodeki albo nowy player (gom, subedit - maja wbudowane)

co do winampa to podejrzewam, ze jak plik txt sie nazywa identycznie jak np. avi i masz je w tym samym folderze powinny pojsc same
pzdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Witam, chce dziś dokońac formatowania mojeg pięknego dysku. Ostatnio mi strasznie muli komp =/ I tu moje pytanie, jakiego antywirusa najlepiej zainstalować? Czy instalować programy w stylu spyware doctor? Jaki firewall?

Kompletnie się na tym nie znam tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wie ktos jak zmienic schamty kolorow okien w winxp ? chodzi mi o te bardziej okragle ksztalty okien - "Styl systemuy windows XP". Chce zamienic ten niebieski na brazowy ;/ ale nie wiem dlaczego nie moge :/

ma ktos pomysl ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Legalnie tego nie zmienisz. Na tej stronce jest opisane co i jak: http://windows.online.pl/windowsxp/xp02.htm . Jest jeszcze inny sposób. Instalujesz program, dzięki któremu możesz zmieniać style. Minusy tego programu to to, że jest, zajmuje miejsce i pamięć.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by Kameleon
Witam, chce dziś dokońac formatowania mojeg pięknego dysku. Ostatnio mi strasznie muli komp =/ I tu moje pytanie, jakiego antywirusa najlepiej zainstalować? Czy instalować programy w stylu spyware doctor? Jaki firewall?

Kompletnie się na tym nie znam tongue

Ja używam darmowych:
Antywirus : Avast 4.7 Home PL
Zapora : Kerio 4.2.3 PL
Dobra przeglądarka : Opera, Firefox
Raz w tygodniu przeskanowanie np. Ad-Aware SE Personal lub Spybot - Search & Destroy
Od czasu do czasu defragmentacja dysków (ja robie raz na 3msc.)

Nie miałem kłopotów z zamulaniem kopma przez ponad dwa lata.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Witam,

Po tym jak usunieto moj temat z zapytaniem odnosnie mojejego problemu (nadal nie wiem dlaczego???) postanowilem napisac tutaj. Moze ktos pomoze smile

Otoz, kiedy wchodze na strone betexplorer.com i wybieram konkretny mecz, zaraz pod nim pojawia sie lista dostepnych bukmacherow (wraz z kursami) oferujacych to spotkanie. Wiec postanowilem, ze zamiast calej tej listy, bedzie sie wyswietlala tylko z bookies u ktorych gram (latwo i przyjemnie - zamiast 150, bede mial 5-6 w celu szybszego porownywania). No wiec klikam na 'My Selections' i pozniej na 'My selected Bookmakers' i wybieram sobie tych co chce. Klikam na 'Save settings' i wydawaje sie, ze gra gitara :), tylko, ze za kazdym razem gdy wybiore nowe spotkanie do porownania musze klikac na 'Selected' u dolu listy wszystkich dostepnych bookies, aby wyswietlilo mi tych moich wybranych. Czy jest sposob, aby za kazdym razem gdy mam zamiar porownac kursy na wybrane spotkanie wyswietlalo mi 'od razu' moich wybranych bookies zamias klikac 'Selected' w nieskonczonosc. Moze to i male piwo, ale kiedy przychodzi do porownania wielu spotkan, a moje polaczenie internetowe nie jest super-szybkie to staje sie to lekko denerwujace i czasochlonne.
Zapewne trzeba cos zmienic w ustawieniach IE, tylko co? Cookies, Privacy...? Mam nadzieje, ze ktos bedzie wiedzial...

Z gory dzieki za pomoc.
Lukasz

Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Witam,

Mam problem: mam luźny dysk w domu i chciałbym go podłączyć ale za każdym razem albo go nie widzi albo windows nie chce się włączyć. Wie ktoś jak to zkorygować aby dobrze chodziło??

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, rymoholik, rafal08, $-man, aker, kamel, Lukasz111), 1,035 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1