|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
hej, 1.HDD 160 gb. 2.na końcu przestrzeni dyskowej system nie chce odczytać danych, choć bios wielkość dysku widzi poprawnie. 3. sam windows /scandisk, defragmentator, zarządzanie komputerem widzi poprawnie wielkości dysków/
wiecie co może być tego przyczyną? kurde, nie wiem o co chodzi. zworki są ustawione poprawnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
musze zrzucic sobi film z kamery na laptopa, troszke obrobic i wypalic dvd, znacie jakis darmowy programik co mi w tym pomoże ?
czy wchodzą w grę tylko komercyjne programy za kasę ?
Nie potrzebuję jakichś wodotrysków, wystarczy wybór scen, wstawianie napisów i podstawowa edycja...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Zna ktos moze program do przekształcania formatu filmu? chodzi mi o przekształcenie .rmbus np. na .avi dzieki z góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Zna ktos moze program do przekształcania formatu filmu? chodzi mi o przekształcenie .rmbus np. na .avi dzieki z góry  http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=mTE&q=rmvb+to+avi&btnG=Szukaj&lr=
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
musze zrzucic sobi film z kamery na laptopa, troszke obrobic i wypalic dvd, znacie jakis darmowy programik co mi w tym pomoże ?
czy wchodzą w grę tylko komercyjne programy za kasę ?
Nie potrzebuję jakichś wodotrysków, wystarczy wybór scen, wstawianie napisów i podstawowa edycja...
Pozdrawiam Do zrzucenia z kamery powinieneś mieć jakiś firmowy soft dołączony do kamery. Jak nie masz, bo kupowałeś np. używaną bez płytki to poszukaj na stronie producenta. Jeżeli posiadasz Windows XP to masz też program Windows Movie Maker. W nim wykonasz te podstawowe czynności (wybór scen, efekty, napisy, podkład dźwiękowy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Jak wlaczyc napisy do filmu w WINAMPIE najnowszym.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Jak wlaczyc napisy do filmu w WINAMPIE najnowszym.? Koniecznie musisz w Winampie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
No w innych programach nie idzie (Vplayer,ALLplayer) w DivX Player idzie ale bez glosu. W winampie idzie perfekcyjnie z glosem (+ napisy ) bylo by GIT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Mam kilka problemow. Mam nadzieje ze mi pomozecie. Otoz: Jak zrobic, zeby dany uzytkownik mial do dyspozycji tylko okreslona ilosc miejsca (np 2 GB ? Jak zrobic aby dany uzytkownik nie mial dostepu do okreslonych folderow ? Jak zrobic zeby niektore progrmay byly dostepne we wszytskich wybranych profilach a niektore tylko u admina ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Zakładam, że masz Windows XP.
1. Chyba się nie da. 2. Są w necie programy do ustawiania hasła na folder. 3. Tu już w rejestrze trzeba się pobawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
kto wie jak się pozycjonuje strony? skutecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
wszsytko sie da zdrobic ,a dokladne odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w stronach takich gazet : chip . komputerswiat
sam mam podielony tak jak by na 3 obszary 10 giga moje z haslem dostepowym 10 brata i 20gb wspolne.Ja nie mge wejsc na jego 10 Gb on na moje . Robiem ten podzial za pomoca jakiegos programy byl dolaczony do gazety komputer siwat i pelen opis co jak nalezy zrobic .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
mam windows 2000 raiders mozesz podac nazwe tego programu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
No w innych programach nie idzie (Vplayer,ALLplayer) w DivX Player idzie ale bez glosu. W winampie idzie perfekcyjnie z glosem (+ napisy ) bylo by GIT  zainstaluj nowe kodeki albo nowy player (gom, subedit - maja wbudowane) co do winampa to podejrzewam, ze jak plik txt sie nazywa identycznie jak np. avi i masz je w tym samym folderze powinny pojsc same pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Witam, chce dziś dokońac formatowania mojeg pięknego dysku. Ostatnio mi strasznie muli komp =/ I tu moje pytanie, jakiego antywirusa najlepiej zainstalować? Czy instalować programy w stylu spyware doctor? Jaki firewall? Kompletnie się na tym nie znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wie ktos jak zmienic schamty kolorow okien w winxp ? chodzi mi o te bardziej okragle ksztalty okien - "Styl systemuy windows XP". Chce zamienic ten niebieski na brazowy ;/ ale nie wiem dlaczego nie moge :/
ma ktos pomysl ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Legalnie tego nie zmienisz. Na tej stronce jest opisane co i jak: http://windows.online.pl/windowsxp/xp02.htm . Jest jeszcze inny sposób. Instalujesz program, dzięki któremu możesz zmieniać style. Minusy tego programu to to, że jest, zajmuje miejsce i pamięć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Witam, chce dziś dokońac formatowania mojeg pięknego dysku. Ostatnio mi strasznie muli komp =/ I tu moje pytanie, jakiego antywirusa najlepiej zainstalować? Czy instalować programy w stylu spyware doctor? Jaki firewall? Kompletnie się na tym nie znam  Ja używam darmowych: Antywirus : Avast 4.7 Home PL Zapora : Kerio 4.2.3 PL Dobra przeglądarka : Opera, Firefox Raz w tygodniu przeskanowanie np. Ad-Aware SE Personal lub Spybot - Search & Destroy Od czasu do czasu defragmentacja dysków (ja robie raz na 3msc.) Nie miałem kłopotów z zamulaniem kopma przez ponad dwa lata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294 |
Witam, Po tym jak usunieto moj temat z zapytaniem odnosnie mojejego problemu (nadal nie wiem dlaczego???) postanowilem napisac tutaj. Moze ktos pomoze  Otoz, kiedy wchodze na strone betexplorer.com i wybieram konkretny mecz, zaraz pod nim pojawia sie lista dostepnych bukmacherow (wraz z kursami) oferujacych to spotkanie. Wiec postanowilem, ze zamiast calej tej listy, bedzie sie wyswietlala tylko z bookies u ktorych gram (latwo i przyjemnie - zamiast 150, bede mial 5-6 w celu szybszego porownywania). No wiec klikam na 'My Selections' i pozniej na 'My selected Bookmakers' i wybieram sobie tych co chce. Klikam na 'Save settings' i wydawaje sie, ze gra gitara :), tylko, ze za kazdym razem gdy wybiore nowe spotkanie do porownania musze klikac na 'Selected' u dolu listy wszystkich dostepnych bookies, aby wyswietlilo mi tych moich wybranych. Czy jest sposob, aby za kazdym razem gdy mam zamiar porownac kursy na wybrane spotkanie wyswietlalo mi 'od razu' moich wybranych bookies zamias klikac 'Selected' w nieskonczonosc. Moze to i male piwo, ale kiedy przychodzi do porownania wielu spotkan, a moje polaczenie internetowe nie jest super-szybkie to staje sie to lekko denerwujace i czasochlonne. Zapewne trzeba cos zmienic w ustawieniach IE, tylko co? Cookies, Privacy...? Mam nadzieje, ze ktos bedzie wiedzial... Z gory dzieki za pomoc. Lukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
Witam,
Mam problem: mam luźny dysk w domu i chciałbym go podłączyć ale za każdym razem albo go nie widzi albo windows nie chce się włączyć. Wie ktoś jak to zkorygować aby dobrze chodziło??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|