Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
1260$ winerr i 1000$ odrazu wypłaciłem a z 260$ sobie grałem i nie powiem laugh że było źle laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
flop, turn i river jak marzenie ale pot niestety mizerny frown

http://img515.imageshack.us/my.php?image=2222xa4.jpg

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
trudno żeby coś bylo w pocie skoro przecheck'aleś cale rozdanie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
to powiedz mi macyj w jaki sposoób Ty rozgrywasz takie ręce? jaki bet na flopie i na turnie? zwykle gram dosyć agresywnie gdy mam słabszy układ i staram się wciągnąć jak najwięcej graCZY gdy łapie monstera czego wynikiem są czasem takie poty...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
no na pewno bym wcześniej coś betnąl. nienawidze tylko check'ać i check'ać. nuda jak cholera. najpewniej bym zrobil bet 0.50 na turnie. jeśli by wszyscy sfoldowali to tak czy siak bym z pewnie z nich nic nie wyciągnąl. a tak to gdyby przykladowo ktoś mial AQ to bym na pewno wyciągnąl z niego dużo wiecej niż ty.

Tak jak Doyle Brunson powiedzial: "you have to give action to get action".

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Ja pier*** co za barany graja w tego pokera...

Stawki 0.10/0.15$

DOstaje AA i jestem na BB jakis typ przedemna podbija do 0.5$ ja re rais do 1.5$ typ za mna call...reszta fold i pierwszy typ daje all in za caly moj stacke jakies 12$ ja odrazu call i ten po mnie mysli i daje call all in ;]

Pokazuja karty pierwszy AK a ten za mna Q7s blush

FLOP: Js2s7 Turn: 3 River: 7s

Ja pier*** zgarnolbym normlanie pule okolo 35$ ale jakis idiota zgarania wszystko po debilnym callu ja nie moge ;/Załamalem sie ;/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by raul1988
Ja pier*** co za barany graja w tego pokera...

Stawki 0.10/0.15$

DOstaje AA i jestem na BB jakis typ przedemna podbija do 0.5$ ja re rais do 1.5$ typ za mna call...reszta fold i pierwszy typ daje all in za caly moj stacke jakies 12$ ja odrazu call i ten po mnie mysli i daje call all in ;]

Pokazuja karty pierwszy AK a ten za mna Q7s blush

FLOP: Js2s7 Turn: 3 River: 7s

Ja pier*** zgarnolbym normlanie pule okolo 35$ ale jakis idiota zgarania wszystko po debilnym callu ja nie moge ;/Załamalem sie ;/

gdzie masz tak ze karty na cash games pokazuja Ci sie przed community cards

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Originally Posted by raul1988
Ja pier*** co za barany graja w tego pokera...

Stawki 0.10/0.15$

DOstaje AA i jestem na BB jakis typ przedemna podbija do 0.5$ ja re rais do 1.5$ typ za mna call...reszta fold i pierwszy typ daje all in za caly moj stacke jakies 12$ ja odrazu call i ten po mnie mysli i daje call all in ;]

Pokazuja karty pierwszy AK a ten za mna Q7s blush

FLOP: Js2s7 Turn: 3 River: 7s

Ja pier*** zgarnolbym normlanie pule okolo 35$ ale jakis idiota zgarania wszystko po debilnym callu ja nie moge ;/Załamalem sie ;/


to przestan grac, to jest poker, po prostu mu doszło. nastepnym razem tobie dojdzie. gość chiał pewnie juz konczyc, wiec sobie wszucił ostatnie rozdanie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Kardynal20 ja napisalem jakie maja karty porostu ale zobaczylem je dopiero po riverze...A co do twojego postu yarek to troche glupio piszesz ??Co mi nastepnym razem dojdzie ??ja nie wchodze za Max buyin na stolik z q7s wiec nie pisz takich glupot a napisalem to rozdaniu tutaj bo sie zdeka wkur*** bo wczoraj siedzialem 3 godziny zeby wygrac te marne 10$ a dzisiaj wchodze na stolik dostaje na 5 rozdaniu takie cos no i musialem sprawdzic ich z ta karta...tego typa z AK bilem i jego all in noe jest dla mnie zaskoczeniem ale tego idiote z q7s jest!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Raul kilka glebszych wdechow, spacerek.
Moge sie zalozyc ze kazdy z tego forum przynajmniej raz przegral allina z para AA na rece. To jest poker nie pozostaje nam nic innego jak tylko reload i grac dalej. A z drugiej strony pomysl ile razy Tobie szczescie dopisalo?

Po prostu miales pecha rozegrales to dobrze imo nie mozesz miec do siebie pretensji po prostu zwykly pech.
Dlatego tak wazny w pokerze jest dobor stawek do posiadanego kapitalu.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Haha przynajmniej raz. Ja to nie piszę nawet ile razy moje AA poległo z dużo słabszą kartą.

stingus ma rację reload i gramy dalej.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Originally Posted by raul1988
Pokazuja karty pierwszy AK a ten za mna Q7s blush

FLOP: Js2s7 Turn: 3 River: 7s
Jak to mozliwe?

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hehe AA to tylko 1 para, wiec bez podniety. Przed flopem nuts, ale jak na flopie nie pojawi się As to jest to tylko 1 para i trzeba o tym pamietac.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Originally Posted by hbr
hehe AA to tylko 1 para, wiec bez podniety. Przed flopem nuts, ale jak na flopie nie pojawi się As to jest to tylko 1 para i trzeba o tym pamietac.

no tak ale alliny poszly prefloop takze przyznasz sam ze to bylo dobre zagranie Raula.

Mnie sie wydaje ze majac takiego kolesia przy stole to skarb bo predzej czy pozniej on nam ta kase odda trzba cierpliwie czekac:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Originally Posted by raul1988
Kardynal20 ja napisalem jakie maja karty porostu ale zobaczylem je dopiero po riverze...A co do twojego postu yarek to troche glupio piszesz ??Co mi nastepnym razem dojdzie ??ja nie wchodze za Max buyin na stolik z q7s wiec nie pisz takich glupot a napisalem to rozdaniu tutaj bo sie zdeka wkur*** bo wczoraj siedzialem 3 godziny zeby wygrac te marne 10$ a dzisiaj wchodze na stolik dostaje na 5 rozdaniu takie cos no i musialem sprawdzic ich z ta karta...tego typa z AK bilem i jego all in noe jest dla mnie zaskoczeniem ale tego idiote z q7s jest!!

sluchaj raul, jak sie ma AA to najlepszym rozegraniem jest doporowadzic do all-ina na pre-flopie.
masz wtedy chyba 73% szans, ze wygrasz rozdanie, nie udało się, trudno. następnym razem to wygrasz. natomiast rozegranie dobre.

robisz re-buy i grasz dalej i jak znowu dostaniesz AA, to powienies znowu tak zagrać.

nie masz odpowiedniego bankrola, to 1. niegraj lub 2. doprowadz do zrównoważenia bankroll i buy-in aby tak cie nie bolało jak przegrasz 2 lub 3 buy-iny. najważniejsze grać poprawnie, a ty to zrobiłeś.

poogladaj sobie na you-tubie pare filmów o pokerze, zobaczysz z czym ludzie wchodzą, jak dobierają i jak przeciwnik ma 1 outs i na riwerze go trafia i wygrywa.

graj poprawnie, dużo czytaj, miej stosowny bankroll do stawek, analizuj gre, czytaj forum, ogladaj filmy, graj na zywo, ucz sie od najlepszych - czyli nie ode mnie. :-)

gośc miał swoja kase i zrobił z nią co chciał, a ze mu doszło...
zycie.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Originally Posted by cromag
Originally Posted by raul1988
Pokazuja karty pierwszy AK a ten za mna Q7s blush

FLOP: Js2s7 Turn: 3 River: 7s
Jak to mozliwe?

normalnie to Q7s oznacza suited, a nie spades

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by asghan
Originally Posted by cromag
Originally Posted by raul1988
Pokazuja karty pierwszy AK a ten za mna Q7s blush

FLOP: Js2s7 Turn: 3 River: 7s
Jak to mozliwe?

normalnie to Q7s oznacza suited, a nie spades

Nie no cromag ma racje bo nie mozliwe zeby byly dwie 7 tego samego koloru to chyba bylo tak ze byly dwa walety i to 3 z kolorem sie pojawila na riverze...

A co do reszty komentow to ja nigdzie nie napisalem ze koncze z pokerem tongue Poprostu sie zdernerowalem bo wczoraj gralem 3 godziny turniej w ktorym to wygralem i dzisiaj weszlem 3 rozdania i takie cos sie zdarzylo i na mase sie wkur*** i nie moglem pojac tego jak ten tym mogl mnie z tym sprawdzic...A co do Banrkollu no to kazdy z was ma racje bo trzeba go miec ja narazie gram for fun to co wygrywam to wchodze z tym na stolik...W niedalekiej przyszlosci moze jakis brankrolik stowrze :)Napewno smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by hbr
hehe AA to tylko 1 para, wiec bez podniety. Przed flopem nuts, ale jak na flopie nie pojawi się As to jest to tylko 1 para i trzeba o tym pamietac.

Ale nie chodzi mi o to ze przegralem AA bo zdaza mi sie to dosyc czesto jak kazdemu tylko o to ze goscio sprawdzil mojego i kolegi allina( jego sprawdzenie to postawienie do buli max buyina z ktorym mogl wejsc na ten stolik a typ mial niewiele wiecej niz max buyin kiedy wszedl) z q7s ?!Tylko o to mi chodzilo i tylko na niego sie zdenerwowalem bo sobie nic zazucic w tym rozdaniu nie moge ;]

Pozdro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
[Linked Image]
Myślałem, że rozwale monitor.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
i co sie wkurzasz? smile
koleś mial przewage od preflopa i wygral tak jak mu sie należalo.

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, Lukasz111), 1,101 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1