Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#1058025 19/03/2007 09:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405

Bonus: Unibet
Biszop #1058332 19/03/2007 13:44
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Zleciłem wypłatę na konto bankowe w piątek późnym wieczorem a dzisiaj kasa na koncie bez żadnych prowizji.
Gdyby jeszcze kursy lepsze i oferta większa ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Witam. Czy przy wypłacie wystarczy tylko numer konta podać?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by wtapiacz
Zleciłem wypłatę na konto bankowe w piątek późnym wieczorem a dzisiaj kasa na koncie bez żadnych prowizji.
Gdyby jeszcze kursy lepsze i oferta większa ...


Ja wypłacałem w piątek rano na konto bankowe i kaski do tej
pory nie ma.W jakim banku masz konto? Szybkość wypłaty chyba
zależy w jakim banku ma się konto.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by boricas
Witam. Czy przy wypłacie wystarczy tylko numer konta podać?
Originally Posted by boricas
Witam. Czy przy wypłacie wystarczy tylko numer konta podać?


Tak wystarczy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Wyplata zlecona wczoraj, dzisiaj lezy na koncie smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
orientuje sie ktos czy wygrane pieniadze w kasynie trzeba jesze jakos obrocic w zakladach sportowych?

lojej #1058853 19/03/2007 16:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by lojej
orientuje sie ktos czy wygrane pieniadze w kasynie trzeba jesze jakos obrocic w zakladach sportowych?


Jesli chodzi o bonus to mozna obracac tylko w zakladach sportowych. A jak nie korzystales z bonusa i grales w kasynie za swoja kasiore to mozesz smialo wyplacac.

barciu #1058941 19/03/2007 16:53
Dołączył: Jan 2007
Posty: 14
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 14
Wielki plus dla betathome. zleciłem wypłatę na konto w niedzielę wieczorem a w poniedziałek po południu kasa jest na koncie.

Dołączył: May 2005
Posty: 395
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 395
ja równiez chwale sobie bah w piątek rano zleciłem wypłatke a dzis rano juz miałem ładną sumke smile wypłacałem na mBank pozdrawiam smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
ja dzis wyplacalem i taz mam nadzieje ze na jutro kaska dojdzie. a suport mi podal ze potrwA to 5-8 dni roboczych:D

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Witam! smile Panowie nie orientujecie się czy można w bet-at-home założyć 2 konta na te same dane osobowe? Bo posiadam bon do tej firmy, ale jak wpisuje bon w swoje konto to wyskakuje mi informacja, że wykorzystałem już bon w tej kampanii... frown I teraz nie wiem co zrobić? Macie panowie jakieś propozycje?? Pozdrawiam wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
No powiem Ci, ze zaskoczyles mnie w tym momencie swoim pytaniem.
Oczywiscie, ze nie mozna zalozyc dwoch kont na te same dane.
Za ile masz ten bon: za 100, 200, 500 zl? No bo chyba nie ten za 5zl smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pisano wiele o marży BAH - ale to co przed chwilą wystawili na piłkę wodną - ??? bez komentarza - niech jakiś matematyk obliczy - czy sporo ponad 15% - dla porównania kursy z EXP-a:

BAH - Australia - Stany Zjednoczone 20-03-07 11:00 1,85 5,00 1,85

EXP - 11:00 Australia - USA Fina Mistrzostwa Świata 2.15 6.00 2.15

to sie nazywa być konkuerncyjnym na rynku wink

KRAJAN #1060641 20/03/2007 08:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Tak na oko 20 % z lekkim nakładem. U nich normalne ...
Ale z tego co wiem expekt nie dawał bonusa 100 % (dla stałych bywalców ) smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Dawali raz w expelcie - ale tylko 100 PLN dla kazdego - 100% bonus. Już nie pamietam czy to było na jesień zeszłego czy rok wcześniej. smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by moonlight
Dawali raz w expelcie - ale tylko 100 PLN dla kazdego - 100% bonus. Już nie pamietam czy to było na jesień zeszłego czy rok wcześniej. smile

rok temu w wakacje dawali 50% do 400 zeta na MS w nozna dla starych

yaaho #1060907 20/03/2007 11:44
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by moonlight
Dawali raz w expelcie - ale tylko 100 PLN dla kazdego - 100% bonus. Już nie pamietam czy to było na jesień zeszłego czy rok wcześniej. smile

rok temu w wakacje dawali 50% do 400 zeta na MS w nozna dla starych

W marcu dają wybranym (trzeba otrzymac e-mail)
20% do 400 zł (obrót 3x400=1200 kurs 1.5)

w BAH by otrzymać 300 zł trzeba obrócić 1800 zł.

Różnica jedynie w depozycie ( 2k i k3)

Bonuz Expekta można "zaadoptować" po tygodniu a w BAH to i miesiąc może być mało. Chyba że ktoś gra ze stratmi
lub po małych kursach.

W BAH obracanie wymaga cierpliwości.
(przy takiej akcji bonusowej, to lepiej przeczekać
a cirpliwość będzie nagrodzona lepszymi kursami).





Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by milan1231
Originally Posted by wtapiacz
Zleciłem wypłatę na konto bankowe w piątek późnym wieczorem a dzisiaj kasa na koncie bez żadnych prowizji.
Gdyby jeszcze kursy lepsze i oferta większa ...


Ja wypłacałem w piątek rano na konto bankowe i kaski do tej
pory nie ma.W jakim banku masz konto? Szybkość wypłaty chyba
zależy w jakim banku ma się konto.

Dziś rano kaska wreszcie na koncie!!!
Brawo dla Betathome!!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam, interesuje mnie ile idzie wypłata z BAH do MB ? Proszę o szybką odpowiedź

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, ElNinho[mmdea], Sensei), 2,604 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1