Z tego co tam piszą, i co można zauważyć na mundurach, to ci goście są z Norwegii a nie Serbii.
No rzeczywiście. Gdzie indziej czytałem, że to Serbowie. Mniejsza o to skąd oni są. To i tak nie zmienia faktu, że ta piosenka to parodia interwencji amerykańskiej i NATO w Kosowie.
witam ostatnio jakoś wpadł mi w ucho fracuski hip hop (heh 13 dzielnice oglądałem) mam prośbę jeżeli ktoś słucha to może zapodać jakieś fajne utwory , bo ja niestety nie znam rzadnych wykonawców ,ale muza jest całkiem niezła!
robinho - całkiem niezły utwór moze ty coś zaproponujesz
pozdro
Przede wszystkim przesluchaj sobie NTM( mistrzostwem jak dla mnie jest Chacun sa mafia ft. Nas & Foxy Brown), 113 (tu np. polecam Marginal), soundtracki z Yamakasi, no i do tego IAM.