Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
zworki ustawiles dobrze?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by wojkrk
zworki ustawiles dobrze?

Tak jest master to glowny, slave to drugi.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Używa ktoś z Was takiego sprzętu?

http://allegro.pl/item175588094_brother_dcp_130_skaner_drukarka_kopiarka_tusze_.html

Jak się sprawuje, i czy są jakieś problemy techniczne z nim?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by th0mas
Używa ktoś z Was takiego sprzętu?

http://allegro.pl/item175588094_brother_dcp_130_skaner_drukarka_kopiarka_tusze_.html

Jak się sprawuje, i czy są jakieś problemy techniczne z nim?


ja mam ale trochę starszy chyba model...DCP-115 i nie narzekam..

szybki wydruk, tanie tusze - cena atrakcyjna... w sumie chciałem brać HP ale koszty eksploatacji przeważyły

zdjęć nei drukuję więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć

a ta dwuletnia gwarancja to trochę podpucha bo żeby ją dostać trzeba wysłać mail do brothera w ciągu 30 dni i jak się dostanie odpowiedz zwrotną to przedłużają gwarancję z 12 do 24 m-cy...ja nie dostałem frown

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dzięki KeeP za odpowiedź. też właśnie pytałem się o HP i powiedzieli mi, że są dużo większe koszty eksploatacji. I zdecydowałem się na ten model.

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by Mitul
musze zrzucic sobi film z kamery na laptopa, troszke obrobic i wypalic dvd, znacie jakis darmowy programik co mi w tym pomoże ?

czy wchodzą w grę tylko komercyjne programy za kasę ?

Nie potrzebuję jakichś wodotrysków, wystarczy wybór scen, wstawianie napisów i podstawowa edycja...

Pozdrawiam
Do zrzucenia z kamery powinieneś mieć jakiś firmowy soft dołączony do kamery. Jak nie masz, bo kupowałeś np. używaną bez płytki to poszukaj na stronie producenta.

Jeżeli posiadasz Windows XP to masz też program Windows Movie Maker. W nim wykonasz te podstawowe czynności (wybór scen, efekty, napisy, podkład dźwiękowy).

witam ponownie, dzięki za odpowiedź, ale to niestety nie takie proste. Chcę zrzucać poprzez złącze USB (tylko takowy kabel posiadam)
po włożeniu kabla i włączeniu pisze, że znaleziono nowy sprzęt itp. Sciągnąlem sterowniki do systemu i wszystko się zainstalowało poprawnie - "To urządzenia działa poprawnie"
tylko że soft dostępny z kamerą, jak również znaleziony na stronie nie mówi nic o połączeniu poprzez USB. Więc jak to mam do cholery przerzucić skoro ten soft który mam nadal "nie widzi" kamery.
Zadzwoniłem do JVC Polska z prośbą o radę to usłyszałem, że "Pana dzisiaj nie ma w pracy a nikt innny nie jest kompetentny żeby mi odpowiedzieć" - ŻAŁOSNE !!
Może wy pomozecie z jakimś programem co mi to ściągnie przez USB.


Mam Windows XP, ale nie ma tam Windows Mvie Maker - to kolejny problem, ale najpierw chciałbym zrzucić materiał to jest najważniejsze.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Powinieneś mieć Windows Movie Maker. Sprawdź w:
C:\Program Files\Movie Maker\moviemk.exe

Co do zrzucenia materiału, to nie pomogę, bo się na tym nie znam. Poszukaj for dyskusyjnych o kamerach cyfrowych, a jestem przekonany, że ktoś będzie wiedział.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
ja nie wiem bo nei mam kamery cyfrowej tylko analogową...ale czy przypadkiem nie działa ona w podobny sposób jak aparaty cyfrowe?
skoro podłącza do USB i się instaluje..to może system ją widzi jako oddzielne urządzenie i można po prostu przekopiować pliki na dysk?

bo sam soft (WMM)to służy raczej do obróbki a nie ściągania

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Wątpię, bo podejrzewam, że kamera Mitula jest na kasety DV (jak większość kamer). W aparacie masz kartę pamięci, dlatego możesz swobodnie kopiować na dysk.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
jest na DV tak jak pisze Zbigniew więc niestety nie działa tak jak aparaty. Kiedyś wcześniej koiowałem przez złącze WiFi i jakoś działało, ale teraz mam innego kompa no i nie mam tamtego kabla,
chyba do cholery USB 2,0 ma wystarczającą przepustowość żeby działało normalnie i pozwoliło zrzucić film na dysk. Paranoja normalnie wink

ale dzięki mimo wszystko za uwagę, jak ktoś coś wymyśli to będę wdzięczny, jutro zadzwonię do super serwisu JVC i Pan Zbyszek, czy Staszek może mi doradzi :PPP


Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Jak zrobić rozwijane menu na stronie www?
żeby było tak: najeżdżam na pole, a tu wyświetla mi się dalsze "sub menu"?
Wie ktoś?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wpisz "dhtml menu maker" w google.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
javascriptem tez to mozna spokojnie zrobic

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by barciu
javascriptem tez to mozna spokojnie zrobic

może i można. ale jak?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
czy ten pendrive bedzie dzialal z windowsem Vista ?? czy musi wyraznie pisac ze dziala z vista ?? bo w wiekszosci jest tylko XP, dzieki za pomoc bo gosc mi nie odpisuje na maila frown a chce szybko kupic pozdrawiam

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by michael89
mam windows 2000 raiders mozesz podac nazwe tego programu
Ja w prawdzie robilem to innym programem gorszym,ale w ostatnim wydaniu Komputer Świat Ekspert jest podobny program ale duzo lepszy do szyfrowania dyskow wszelkiej masci
Cryptic Disck 2.4 -pelna wersja

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Witam.

Kupiłem nowy monitor 19" i mam problem. Maksymalna rozdzielczość jaką mogę ustawić to 1280x1024. Zainstalowałem sterowniki do monitora i najnowsze do grafiki. Co jeszcze mogę zrobić aby zmienić rozdzielczość?

Czy może to być przyczyna karty graficznej. Bardzo proszę o pomoc.

Wszystko wydaje mi się takie ogromne, a stoły pokerowe nachodzą na siebie.

Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Jezeli jest to monitor LCD to nic, rozdzielczosc 1280x1024 jest jego rozdzielczoscia natywna, wiec tym samym nie uzyskasz wiekszej.

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, $-man, Lukasz111, rymoholik, aker), 839 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1