|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam Zakładam ten temat z mysla o tym by byly na nim same typy.Zeby kazdy mogl zobaczyc jakie typy daja inni itp.Zeby wszytsko mozna bylo szybko i ladnie znalezc. I niektorzy na pewno beda pisac ze po co znowu nowy temat.Wkrotce jednak sie okaze ze to byl dobry pomysl. Niech sie tu pojawiaja typy i czy one byly trafne.Nie zadne bzdurne gadki.Tylko typy!
pozdraiwam Sc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Zajebisty temat ! bardzo mi sie podoba ! Trzymaj tak dalej!
Na jutro !
Irek opusci dom Wielkiego Brata ! za @2.30 bez uzasadnienia! aha jeszcze przegrana Islanders (tak powaznie) tez bez uzasadnienia ale to jest BANKER !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Oto moje typy na jutro:
Prof: 166 1 (Maritimo) 526 1 (Stoczniowiec) 555 1 (Pardubice) 229 1 (Strasbourg) 255 2 (MTK Budapeszt)
Niektorzy uwazaja ze stoczniowiec jest ryzykowny,wiec jak ktos sie boi to niech tego nie gra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam Sc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Nomanie Tatuś aż mi dech zapruło, tfu! zaparło. Taki kuna super duper temat. Dobra, bez bzdurnych gadek.
Banker na jutro (100%!!!)
Konfesjonał:
# 1022 Czy Fisher jutro wstanie przed 8.00 ?Pewna "2" czyli NIE za @3.70
"Biust de bukis"
Fisher
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Właśnie goniły mnie dwa TYPY!!! Rostock-koln 1 hertha-brema 2 :eek: jakie ako fajne :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Na dzis: Prof: I Sampras-Mirnyi 2 Haas-Henman 1 Dokic-Farina 1
II Stoczniowiec-Nowy targ 1 Pardubice-Trinec 1 Strasbourg-Le mans 1 Maritimo-Guimares 1 Plzen-K.Vary 1
pozdrawiam Sc
|
|
|
Link skopiowany do schowka