|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Siemka! Posiadacie panowie jakieś bony do bukmacherów, na sprzedaż lub na wymiane?  Napisałem ogłoszenie w "Świat bukmacherstwa", ale tam są gracze grający tysiaczkami, a mi chodzi o spokojną gre, miłą zabawa i większe emocje przy oglądaniu wydarzeń sportowych w TV... Narazie posiadam bon do Bah, czy macie jakieś inne bony w swoich skrzynkach mailowych?  Pozdrawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
chcesz wymienic/kupic, to nie lepiej wplacic 50zeta i spokojnie pograc? pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka