|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nowy partner BetBrain. Daja bonusa do 25%. Gadalem z nimi na czacie. Sa bardzo mili i chetnie chca otworzyc konto, a depozyt mozna zlozyc pozniej. Na SBR maja ocene D-, ale wielu niezlych bukow tak ma. Skoro sa partnerem BetBrain to musza byc wiarygodni? Pytalem na czacie o bonusa i jak sie wplaci 100usd to 25usd daja, a jak 10000usd to 2500usd. Nie dowiedzialem sie jaki jest maksymalny. Byc moze go nie ma... Wplaty karta kredytowa, przelewem, netellerem. Obrot 5 x depozytem i bonusem z tego co zrozumialem. Podobno nasi juz tam graja, bo pytalem babki na czacie. Kursow nie patrzylem, ale przy takim bonusie do tylu sie nie wyjdzie. Czekam na inne opinie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
CZesc Carlos tez sie zastanawialem nad wpłatą kasy do tego buka - No własnie troche dziwne ze nie ma okreslonej wartosci max bonusa. btw. ym ze są partnerem betbrain nie należy sie sugerować- to po prostu chyba forma reklamy za którą pewnie betbrain pobiera kase - zresztą o ile mnie pamięć nie myli swojego czasu podobny status na betbrain miał playbanks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Szukacie klopotow? Oto kilka naglowkow z SBR:
11/15/2006 02:16 AM SBGglobal (SBR rating D-) steals $25,000 from player
11/8/2006 10:58 PM SBG global (SBR rating D-) confiscates $56,660 before paying a take-it-or-leave-it "settlement" in the amount of $21,000.
8/21/2006 01:20 PM SBG global (SBR rating D) gives player back amount he deposited, $10,500 of $28,821 balance Management tells SBR the total balance of $28,821 was originally confiscated six months ago because the user had an account with the company s other sportsbook, Sports-Gambling.com, where he gave "professional action".
6/5/2006 12:19 PM SBG global Theft: SBG global (SBR rating D) and Sports-Gambling (SBR rating D) Management confirms it has confiscated account balances due to "sharp play."
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
Oj chyba szukają kłopotów, ale chyba im sie już bonusy kończą. Bo nie widze innego celu wpłaty do takiego buka jak tylko bonus. Poczytajcie opinie na SBR, Eog czy TheRX na temat tego "świetnego" buka. Global ma tyko 25% bonusa, moze wpłaćcie do Betus mają 50% bonusa - też "świetny buk" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Kamilek na razie nikt nie wpłacił - tylko zadajemy pytania, dzięki którym raczej sie wstrzymam od wpłąty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
Gryzonko,
Nie napisałem ze ktoś wpłacił. Tylko dla mnie jest smieszne zadawanie tego typu pytań. Aby taki bonus był opłacalny nalezy wpałcic conajmniej 1500-2000$ (wg. mnie oczywiście). I teraz pytanie czy warto wpłącac tyle kasy do buka o rankingu D- tylko dla bonusa (bo nie widze tu innego powodu do gry). Skądś ta nota musiała się wziąść (oczywiscie kazdy moze miec zastrzezenia do rankingu SBR). Takich bonusów ja ten w SBGGlobal jest masa w bukach o ranku D,F - ale chyba nie warto ryzykowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
To ze ktos jest partnerem Betbrain nie jest zadnym argumentem. Nie powinniscie sie tym kierowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Kamilek po to jest forum, aby pytac. A to, ze ktos ma niska note w rankingu nie znaczy, ze jest taki słaby. Winunited na przyklad nie ma w ogole w tym rankingu a jak dobrze fukcjonują. A Bodog jaką ma super notę a tu ludzie mieli z nimi niezle przeboje. Takze inne solidne buki maja średnie noty... Po to sie zadaje takie pytanie, zeby sie czegos dowiedziec. Moze akurat ktos u nich grał i cos powie. Nie do razu trzeba wplacac 1000usd, zeby sie przekonac. W tym świecie tez istnieje konkurencja i rozne sa metody niszczenia przeciwnika. Poza tym tak sobie mysle, ze byle jaka firma nie zostalaby partnerem BetBrain, bo w koncu BetBrain firmuje ją poniekąd swoją marką. A Playbanks mial tylko reklame wśród innych buków. Zatem, jesli nie masz nic konkretnego do napisania o tym buku Kamilku, to nie komentuj zadadnosci naszych postow, bo nie ma co zasmiecac tego forum taki tekstami. Dziekuje za ostrzeżenie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Jeżeli ktoś tam grał ostatnio i wypłacał kasę to niech się wypowie na temat tego buka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka