Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
#1058023 19/03/2007 09:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Originally Posted by mechuuu
wczoraj wysłałem kase z unibetu na moneybookers i jeszcze jej nie mam. czy oni tam w weekendy pracuja? zawsze mialem kase w ciagu kilku godzin
Unibet moze w weekendy nie wysylac siana na Mb.. jesli po wyplacie od booka nie ma kasy dluzej jak 3 dni to mysle ze dopiero wtedy nalezalo by sie przejmowac ;\)


Ja wroce do mojego tematu bloknietego konta


Originally Posted by moonlight
Następnie to wszystko ładnie skanujesz i wysyłasz na Moneybokers, wyślij najlepiej na service oraz security jednocześnie.
Po kilku dniach powinni odblokować.

Powiedz mi jesli mozesz drogi kolego moonlight (bo wydajesz sie najbardziej zaznajomiony z tematem), czy to pisemko od notariusza slac emailem :> bo dotychczas bylem przekonany ze poczta tradycyjne. Jesli emailem to sadze ze przyspieszylo by to znacznie sprawe \:\)

Pozdrawiam
Doq

DoQ #1058092 19/03/2007 10:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Mozesz e-mailem, zeskanuj dobrze skan potwierdzonego dowodu + pismo od natariusza i przeslij taki plik ( lub pliki ) w formiacie jpg. Najlepiej wysyłać nie tylko przez centrum wiadomości na stronie MB, ale takze normalnie ze swojego konta e-mail, najlepiej na security oraz service ...
Na pewno to przyspieszy sprawę smile , list by się do nich kulał a kulał ...Pzdr

Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Dzieki moonlight
Postanowilem przedzwonic do nich raz jeszcze aby ktos mi w koncu wytlumaczyl dlaczego moje konto zostalo "locked" ... procz paru paragrafow w odpowiedzi dostalem tez emaila z tzw ID ktory pozwoli za pomoca strony Mb przeslac im moj dowod osobisty, lub paszport oraz jakis rachunek bankow.
Cieszy mnie to bo odpada latanie po notariuszach wink

Pozdrawiam
Doq

DoQ #1061321 20/03/2007 14:44
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Witam moze juz o tym wiecie ale jakby ktos byl nie poinformowany tak jak ja to sie podziele tym co dzis odkrylem;) a mianowicie pieniadze z INTELIGO na Moneybookers przeslane sa odrazu na koncie w MONEYBOOKERS!!! Nie wiem czy to dziala w druga strone ale z INTELIGO na MB napewno bo wlasnie sobie zrobilem taki przelewik:) Wiec oszusci wasz czas dobiegl konca!!! Pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by krycha84
Witam moze juz o tym wiecie ale jakby ktos byl nie poinformowany tak jak ja to sie podziele tym co dzis odkrylem;) a mianowicie pieniadze z INTELIGO na Moneybookers przeslane sa odrazu na koncie w MONEYBOOKERS!!! Nie wiem czy to dziala w druga strone ale z INTELIGO na MB napewno bo wlasnie sobie zrobilem taki przelewik:) Wiec oszusci wasz czas dobiegl konca!!! Pozdro

ta funckja jest juz od ponad miesiaca...jak nie dluzej, pisalem o tym w poprzednim temacie, dziala tylko w jedna strone (Inteligo=> mb), minusem tego jest oplata 1.9%, czyli tyle ile za wplate karta...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 19
Takie pytanie - ile idzie wypłata na kartę z MoneyBookers, na Inteligo konkretnie?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Sorry Sani ze jednak mniej konkretnie ale widze ze nikt nie spieszy z odpowiedzia..
Ja jakis czas temu gdy jeszcze nie wiedzialem ile to moze trwac zrobilem taki myk i potem 30 DNI!! czekalem na odblokowanie srodków przez VISA/INTELIGO. Gwoli scislosci kase widzialem na koncie w Inteligo ale ruzsyc jej nie moglem.
Gdy pomeczylem troche temat dowiedzialem sie ze gdybym zdobyl od Jakis kwit od MB potwierdzajacy ta wplate to Inteligo by mi to siano udostepnilo do wyplaty ale jak dobrze wiemy MB robi wszystko zeby kontakt z nimi byl utrudniony wiec poddalem sie na tym etapie i czekalem 1mc na gotowke.

Pozdrawiam i jesli sie nic nie zmienilo odradzam ten typ wycofywania kasy z MB


Doq

DoQ #1068640 23/03/2007 01:40
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Czy mozna gdzies znalezc kursy walut po jakich moneybookers rozlicza na PLN?
Jesli nie to prosze kogos kto robil jakas wyplate z buka na mb (dzisiaj lub wczoraj) o policzenie po jakim kursie mu obliczyli EURO

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Na tej stronie jest kurs po jakim obliczaja transakcje wychodzace czy przychodzace?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
witam
czy miał ktos podobny problem.
Otóz zleciłem wyplate na konto bankowe,a nastepnego dnia przy ID transakcji wpisano ze "anulowano" i kasa spowrotem trafila na MB nie rozumiem takiej sytuacji.Czy moze mi ktos pomoc?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Kurde mam to samo, tylko w drugą stronę.Zleciłem wypłate z pinnacle na moneybookers.Pieniądze zostały niby wysłane, ale po jakims czasie wróciły do pinnacle.

DoQ #1076613 25/03/2007 01:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 19
Heh, właśnie widzę, że mam zablokowaną tą kasę którą wypłaciłem z MoneyBookers. Tak jak piszesz, skontaktować się z nimi prawie nie da - zastanawiałem się, czy ta kasa zostanie w ogóle odblokowana czy cofnięta, ale skoro piszesz, że po 30 dniach ją odblokują to chyba będę musiał poczkeać wink

DoQ #1076733 25/03/2007 01:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by DoQ
Sorry Sani ze jednak mniej konkretnie ale widze ze nikt nie spieszy z odpowiedzia..
Ja jakis czas temu gdy jeszcze nie wiedzialem ile to moze trwac zrobilem taki myk i potem 30 DNI!! czekalem na odblokowanie srodków przez VISA/INTELIGO. Gwoli scislosci kase widzialem na koncie w Inteligo ale ruzsyc jej nie moglem.
Gdy pomeczylem troche temat dowiedzialem sie ze gdybym zdobyl od Jakis kwit od MB potwierdzajacy ta wplate to Inteligo by mi to siano udostepnilo do wyplaty ale jak dobrze wiemy MB robi wszystko zeby kontakt z nimi byl utrudniony wiec poddalem sie na tym etapie i czekalem 1mc na gotowke.

Pozdrawiam i jesli sie nic nie zmienilo odradzam ten typ wycofywania kasy z MB


Doq

kase mozna odblokowac banalnie prosto z Inteligo...oni blokuja kase ze wzgledow bezpieczenstwa, jesli zwrot na karte jest wyzszy niz depozyt i blokuja ja na 30 dni, odblokowac ja mozna piszac REKLAMACJE na maila do inteligo, tutaj wzor podany ponad rok temu w temacie "inteligo" smile trzeba tylko go "lekko" zmienic, bo to zwrot z mb, a nie z buka, wystarczy zrobi zrzut ekrany z widoczna transakcja gdzie mamy ten zwrot na karte i dolaczyc go do tego maila

Witam,
pisze do działu reklamacji w związku z zablokowaniem pieniędzy na
koncie o numerze: *****************. Pieniądze, które
zostały zablokowane są środkami wygranymi w zakładach
bukmacherskich. Pieniądze te zostały wypłacone na konto w
inteligo jako zwrot na karte. Załączam screen'a na którym widać, że środki zostały wypłacone z konta w xxxxxx.com. W zwiazku z powyższym moim zdaniem nie ma powodu by blokować owe środki. Prosiłbym bardzo o ich odblokowanie, w sytuacji w której obecnie jestem pieniądze te bardzo by się przydały.

Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jeżeli ja mam konto w MB to może mieć również mój brat posiadając taki sam adres zamieszkania jak ja?.

SJS #1084719 27/03/2007 05:29
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
czy moze mi ktos powiedziec czy majac konto w zlotowkach moge zmienic na euro???

SJS #1084758 27/03/2007 05:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by SJS
Jeżeli ja mam konto w MB to może mieć również mój brat posiadając taki sam adres zamieszkania jak ja?.
moze , ja mam i Zona ma ;-) dla pewnosci pisałem do nich i odpowiedzieli ze niet problama .
---------

palkow : wydaje mi sie ze nie , ale skrobnij maila moze za 2.3tygodnie odpisza ;-)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by palkow
czy moze mi ktos powiedziec czy majac konto w zlotowkach moge zmienic na euro???

nie mozesz, musisz napisac zeby Ci zamkneli stare konto i otworzyc nowe

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by palkow
czy moze mi ktos powiedziec czy majac konto w zlotowkach moge zmienic na euro???

Jeslinie robiles zadnych operacji to mozesz ich o to poprosic, a jesli robiles to musisz poprosic o zamkniecie starego i otwarcie nowego. Nie bedziesz mogl uzyc starego maila i karty kredytowej, jesli uzyles jej w starym koncie.

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1