Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jak długo idzie pierwsza wyplata na konto bankowe?
Mam konto w tym samym banku co oni tj BZWBK

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Ile wynosi najmniejsza wpłata do SB za pomocą Moneybookers?? wink Pozdrawiam piwo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Quote
Wymagania
Wpłaty z Moneybookers muszą być w tej samej walucie, co waluta konta w Sportingbet. Nie ma minimalnej kwoty wpłaty przez Moneybookers.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
FC Porto v Chelsea / To Qualify Match Bet Chelsea 1.10 Przegrany


Ktoś też ma tak wspaniale rozliczony awans Chelsea? Eh oby szybko to naprawili

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Napewno to poprawia, ale kurs slabiutki byl. Wrecz nieoplacalny..

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Kurs 1.10 to 10% zysku więc niekoniecznie nieopłacalny. Zgłosiłem na live czacie ten problem i już wzięli się do roboty. Zaraz będzie ok. Obecnie zamiast zakład "przegrany" widnieje "otwarty", więc zaczeli coś robić

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Jest może jakiś bonus dla starszych graczy którzy chcą wrócić do gry z powrotem?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam mam pytanie dzisiaj wyplacilem kase ze SB na konto w mBanku kiedy moge spodziewc sie kasy na koncie ??
W danych do przelewy podalem stary IBAN mBanku bo niewiem jaki jest nowy.kasa dojdzie czy anuluja wyplate ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Mam pytanie: są gdzies warunki obrotu tego bonusa? I czy trzeba wysłac jakies maile zeby przyznali czy dodają automatycznie?

I jeszcze z innej beczki: nie wie ktoś czy wczoraj była oferta na żużel w SB, bo słyszałem że tak, ale na dziś nie widzę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by Kenny
Jest może jakiś bonus dla starszych graczy którzy chcą wrócić do gry z powrotem?

wlasnie dostalem takiego maila:

Witaj

Widziales juz nasz nowy Sportingbet?:

- Nowy panel do zakladow na zywo
- Orange Ekstraklasa na zywo
- Nowy kupon zakladow
- Nowy wyglad strony
- Nowe promocje

W zwiazku z tym, mamy dla Ciebie specjalna oferte:

Przy kolejnej wplacie dostaniesz 50% depozytu extra!*

Ta oferta jest tylko dla Ciebie, nie ma jej na stronie!

Przyklad:
wplac 200 PLN, a dodamy Ci 50% depozytu - 100 PLN extra jako prezent od
nas.

Jak otrzymac bonus?

1. Wplac depozyt do Sportingbet.
2. Wnies zaklady (kurs min. 1.50) na laczna stawke rowna 3krotnosci
bonusu, o ktory sie starasz.
3. Wyslij email na adres: [email protected] z tematem ‘50%’.
W tresci emaila podaj nazwe uzytkownika w Sportingbet oraz kwote
bonusa, o jaki sie starasz.

Bonus zostanie przyznany w ciagu 48h od otrzymania emaila.

Uwaga: Z promocji moga skorzystac tylko Ci, ktorzy dostali email z
promocja.

* maks. kwota bonusa = 300 PLN

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Do tej promocji, która wkleił Logan dodam, że do 31 marca, musi zostać dokonana wpłata + 3 krotny obrót bonusu, o który się staramy.

Można grać kupony z kilkoma zdarzeniami np. po kursach 1.10, byleby łączny kurs AKO wynosił 1.50

Dołączył: Feb 2007
Posty: 27
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 27
"Wnies zaklady (kurs min. 1.50) na laczna stawke rowna 3krotnosci
bonusu, o ktory sie starasz."

mozecie mi to wytlumaczyc bo juz sie pogubilem.jesli chce dostac 300zl bonusu to ile musze postawic aby dostac taki bonus?po mojemu(jesli dobrze to kumam)to musze w pierwszym zakladzie postawic 900zl.to jaki to bonus 50%?Dobrze rozumiem?jesli nie to mnie poprawcie smirk

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jesli chcesz dostac 300 bonusu to wplacasz 600. Postawic musisz 3x300=900. to moze byc 90 kuponow po 10 albo 2 po 450

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Originally Posted by Logan
Jesli chcesz dostac 300 bonusu to wplacasz 600. Postawic musisz 3x300=900. to moze byc 90 kuponow po 10 albo 2 po 450
nie kumam już nic mad
na samym wstępie napisali "Przy kolejnej wplacie dostaniesz 50% depozytu extra!*"
czyli raz wpłacam 300, obracam, a później drugi raz muszę wpłacić 300 zł żeby dotsać bonus 150zł?! wychodzi na to że dostajemy w takim razie tylko 25% bonusu frown

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Oni wysyłaja wszystkim uzytkownikom taki e-mail? Ja nie dostałem:(

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
wplacic wystarczy raz, ale bonus dopisuja dopiero po obrocie, a maila pewnie wszystkim nie wysylaja, ja u nich rok czasu nie gralem

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
wypłaciłem u nich trochę miesiąc temu, a jednak meila przysłali, miła niespodzianka, nie omieszkam skorzystać ;]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
hmm szkoda tylko, ze caly obrot trzeba zrobic do konca marca.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
No i należy pamiętać, że po przyznaniu bonusa, trzeba go ponownie obrócić 3 razy.

Oto cały regulamin dotyczący tego bonusa:

Warunki i regulamin:

1.Nie ma ograniczen co, do sposobu wplaty kolejnego depozytu.
2.Po dokonaniu kolejnego depozytu do Sportingbet nalezy wniesc zaklady
o kursach min. 1.50 na stawke laczna rowna 3krotnosci bonusu, o ktory
sie starasz (na przyklad wplacasz 200 PLN, masz prawo do bonusa 50%
rownego 100 PLN. Aby go uzyskac nalezy wniesc najpierw zaklady na
laczna stawke 300 PLN, po czym wyslac email na adres [email protected] w formie opisanej w emailu powyzej).
3.Maks. kwota bonusa wynosi 300 PLN.
4.W ciagu 48 h (jezeli wypelniles wymagania promocyjne) zostanie
przyznany Ci bonus.
5.Aby, wyplacic bonus nalezy obrocic nim 3krotnie w zakladach
sportowych.
6.Jezeli klient przegra pierwszy wplacony depozyt przed wykonaniem
wymaganego w pkt. 2 obrotu, bonus zostanie przyznany dopiero po
wyrobieniu brakujacego obrotu (koniecznosc nowej wplaty).
7.Po spelnieniu 5ciu powyzszych punktow mozesz zrobic z bonusem co
chcesz – wyplacic go lub stawiac go dalej w zakladach.
8.Z bonusa moga skorzystac tylko Ci uzytkownicy, ktorzy otrzymali
email z promocja.
9.Przyznamy tylko jeden bonus na jedna osobe/ jedno gospodarstwo
domowe/ jedno IP.
10.Jezeli Sportingbet uzna, ze wystapilo naduzycie bonusowe, bonus
moze zostac w kazdej chwili anulowany bez powiadomienia i koniecznosci
uzasadnienia decyzji.
11.Jezeli wplacasz w innej walucie niz PLN, kwota bonusa zostanie
przeliczona po kursie dnia na walute Twojego kontra w Sportingbet.
Maksymalna kwota bonusa w innych walutach wynosi: 100 USD, 75 EUR.
12.Promocja trwa do 31 marca 2007 r.
Masz pytania: Napisz na [email protected]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
kto poweidzial ze obrot do konca marca, moze wplacac mozna do konca marca

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, betowiec, bukma, latajaca_holenderka, alfa, forty, rymoholik, burbon, $-man), 3,322 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1