Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by asghan
wgralem :(, w takim razie nie wiem o co biega

POdaj pełną specyfikację twojego komputera to pomyślimy. Ale z tego co wiem to jednak GF 5xxx nie były zbyt udanymi kartami. I według mojego kolegi mają zrombane Pixel Shadery.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Witam.
Mam zamiar kupić komputer lub notebooka tak do 3500 pln. Mógłby mi ktoś doradzić jaki sprzęcik byłby najlepszy bo ja się tak średnio na tym znam. Najlepiej jakby był jakiś link do klepu internetowego. Licze na Was, Pozdrawiam smile

piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja ci nie doradzę, ale ci co się znają mieliby ułatwione zadanie, gdybyś powiedział do czego masz zamiar go używać. Wiem jedynie, że jeżeli nie masz zamiaru go nosić (do szkoły/pracy) to nie kupuj laptopa, chyba że masz mało miejsca w pokoju to wtedy tak.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Originally Posted by Way!
Originally Posted by asghan
wgralem :(, w takim razie nie wiem o co biega

POdaj pełną specyfikację twojego komputera to pomyślimy. Ale z tego co wiem to jednak GF 5xxx nie były zbyt udanymi kartami. I według mojego kolegi mają zrombane Pixel Shadery.

PIV 2.6Ghz, 1 Giga Ramu (dokupilem jedna kosc), no i ta nieszczesna Geforce FX 5200.


Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Zbigniew
Ok, to jeden problem mniej. A da się tego używać legalnie bez płacenia? :>

http://www.speedyshare.com/906402781.html

Norton Ghost 2003, juz jest scrackowany. Oczywiscie zawsze go uzywam do odtworzenia partycji. Mozesz ja zapisac na dysku badz bezposrednio na cd. Backup partycji to przydatna sprawa.
Instalujesz najpotrzebniejsze programy i tworzysz obraz partycji.
Odpalasz na XP w dosie. Najlepiej utworzyc dyskietke startowa. Scigniesz stad:

http://files.frashii.com/~bootdisk/alabama/boot98c.exe

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dzięki, ale odkąd studiuję informatykę, to dopadło mnie zboczenie żeby starać się wszystko na kompie mieć legalne tongue Ściągnę sobie to co dałeś, ale najpierw poszukam czegoś darmowego :] Jak nie znajdę, to złamię prawo laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by asghan
PIV 2.6Ghz, 1 Giga Ramu (dokupilem jedna kosc), no i ta nieszczesna Geforce FX 5200.


To nie masz wyjścia jesli dalej VT3 tnie, musisz zmienić grafę.

Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Witam

Gdy odpalam film (kinówka) obraz mryga jest tak gdy odtwarzam w allplayrze, real playerze co innego u kumpla (obraz nie mryga) wie ktoś wogole o co mi chodzi? Jesli tak to prosze o szybka odpowiedz jak usunac ten problem !

dzieki z góry

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Moze cos z odswiezaniem obrazu monitora nie tak. Nie wiem, nie spotkalem sie nigdy z takim problemem.

Jesli chodziloby o kodeki to bys nie mial obrazu, glosu albo obraz bylby odwrocony do gory nogami smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi smile

Mam bardzo irytujący problem. Gdy piszę, to kursor przeskakuje mi przed literę, którą ostatnio napisałem mad To wina klawiatury, czy może czegoś innego ?

Można jakoś ten problem rozwiązać ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
moze to sie wydac banalne ale nie potrafie sobie z tym poradzic....sformatowalem dysk ale nie moge ustawic klawiatury jak dawniej byla ustawiona....jestem w Islandii mam windowsa po angielsku i nie bardzo kumam jak ta klawiature mam ustawic na jezyk islandzki...moze ktos pomoc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
panel sterowania-->opcje regionalne-->opcje regionalne i jezykowe i tam wybierasz jezyk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
wszystko fajnie.....ale mam windowsa po angielsku....a niestety jestem noga z angielskiego

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
start-> settings-> control panel-> [cos w stylu '.... & language options/settings"

no i tam wybierasz polski
powinno dzialac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Troche OT, ale taka ciekawostka wink

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4015247.html

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
a ja mam taki problem, podłaczam klawiature i jak wciskam jakikolwiek klawisz to komputer mi się jakby zawiesza. Myszka nie chodzi, kursor się nie rusza, wszystko stoi, ale np zegar na pulpicie chodzi, oczywiscie CTRL+ALT+DELETE tez nie dziala, jedynym wyjściem jest reset.

Myslalem ze to wina klawiatury, ale podłaczylem 3 różne i ciągle to samo. MOge jedynie operować myszką. Sprawdizlem antivirem i nic nie ma i nie iwem jak to naprawić bo samoą myszką to się za wiele nie pobawię, nawet zakładow nie mogę stawiać bo nie moge się zalogować, a nawet jakbym się zalogował to nie wpisze kwoty smile

PORADŹCIE coś póki jestem w pracy...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Mitul
PORADŹCIE coś póki jestem w pracy...


Myślę, że to problem techniczny. Jeśli masz podłączoną klawiaturę przez PS/2 to kup (najlepiej pożycz i sprawdź) klawiaturę na USB. Coś jest chyba ze złączem PS/2. Myszkę podejrzewam masz na USB???

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Myszkę mam tak samo jak klawiaturę na PS/2 i chodzi normalnie.
Podłączylem tez klawiaturę USB ale nie widzi mi jakichś sterownikow - mam Windows XP a klawiatura jest DELL-a. Nie zawiesza komputera, ale tez nie dziala frown

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ehhhh, to ja nie wiem frown Wydaje mi się, że coś tu jest ze złączem PS/2, ale nie jestem elektronikiem ani informatykiem by wyrokować w tej sprawie.

Póki co używaj klawiatury wirtualnej: menu start -> programy -> akcesoria -> ułatwienia dostępu -> klawiatura ekranowa

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
dobry pomysl z ta klawiaturą ekranową smile nawet oi tym nie pomyslalem, a jest to jakies rozwiązanie, przynajmniej tymczasowe smile

jak ktoś cos wie jak rozwiązać ten problem definitywnie to będę wdzięczny...

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1