Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#1062770 20/03/2007 20:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
mam takie pytanko. co sie moze stac, jesli ktos posiada mniej wiecej cos takiego :

http:// nr.IP :88888//

wyglada to jak link , w miejsce nr.IP oczywiscie ten numer IP jakiegos kompa. wie ktos czy mogą z tego byc jakies problemy?
z góry dzieki za odpowiedz piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No i znow tem sam cholerny problem mad
Co zrobic, zeby ten zakichany bearshare sie sam nie zamykal w trakcie sciagania, lub tuz po jego uruchomieniu frown

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
link do strony www :
a. z pominieciem serwera dns
b. link do strony www znajdujacej sie na komputerze ktory nie posiada wykupionej domeny
c. link do www na kumputerze ktory jest za nat-tem z przekierowanym portem :88888
d. link do strony konf. routera, drukarki sieciowej, itp.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
witam

Poszukuję programu lub paczki kodeków,które otwierają format .asf
Z góry dzięki

pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
moze tu znajdziesz http://www.free-codecs.com

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
A Windows Media Player tego nie odpala?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Dzięki wojkrk przeszukam tę stronkę,zapewne sporo wartościowych rzeczy znajdę..

Zbigniew odpala,dzięki wielkie smile człowiek szuka wszędzie,sprawdza różne playery,a najciemniej pod latarnią wink

pozdrawiam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
sciagnalem sobie virtua tennis 3, ucieszony myslalem, ze sobie pogram, a tu dupa gra tnie jak nic, zapewne chodzi o karte mam Geforca 5200. Pora kupic jakas nowa, co mozecie polecic w okolicy 500zl ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by asghan
sciagnalem sobie virtua tennis 3, ucieszony myslalem, ze sobie pogram, a tu dupa gra tnie jak nic, zapewne chodzi o karte mam Geforca 5200. Pora kupic jakas nowa, co mozecie polecic w okolicy 500zl ?

Chodzi Ci ta gra??? Ja myślałem, że ona jest tylko na XBoxa 360. Potrzeba do niej jakiegoś emulatora, czy to normalna instalka jest?

Jeśli chodzi o grafikę, to nie jestem w temacie, ale ta strona powinna Ci pomóc: http://www.benchmark.pl/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Way!
Originally Posted by asghan
sciagnalem sobie virtua tennis 3, ucieszony myslalem, ze sobie pogram, a tu dupa gra tnie jak nic, zapewne chodzi o karte mam Geforca 5200. Pora kupic jakas nowa, co mozecie polecic w okolicy 500zl ?

Chodzi Ci ta gra??? Ja myślałem, że ona jest tylko na XBoxa 360. Potrzeba do niej jakiegoś emulatora, czy to normalna instalka jest?

Jeśli chodzi o grafikę, to nie jestem w temacie, ale ta strona powinna Ci pomóc: http://www.benchmark.pl/

Normalna instalka, na PC tez gra wyszla, jest prze kozacka smile

VT 3 potrzebuje przynajmniej Pixel shaders 2.0.

Jesli chodzi o karty to na czasie nie jestem. Way podal dobra stronke, poczytaj.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ok dzieki, stronke przejrze.

Co to jest to cale Pixel shaders ? smile I gdzie sprawdzic czy to sie ma tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by asghan
ok dzieki, stronke przejrze.

Co to jest to cale Pixel shaders ? smile I gdzie sprawdzic czy to sie ma tongue

Pixel Shader jest programowalna jednostka odpowiadająca za wyliczanie koloru pikseli. W miare nowsze karty posiadaja te funkcje. Nie wiem jak jest z Twoja, ale skoro nie chodzi to znaczy, ze Twoja karta nie spelnia wymagan.

Jak u Ciebie z pamiecia ram? 512 ddr wysoko zalecane wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
tak akurat mam 512. Tzn, gra chodzi, ale tak wolno, ze nie da sie w ogole grac, a tak sie napalilem na ta gierke tongue

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
"GeForce FX 5200 to najprostszy członek rodziny GeForce FX. Udostępnia cztery jednostki Pixel Shader 2.0 i 2 jednostki Vertex Shader 2.0."

Jednak ma to Pixel Shader, ale jak widac i tak za slaba jest

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by asghan
"GeForce FX 5200 to najprostszy członek rodziny GeForce FX. Udostępnia cztery jednostki Pixel Shader 2.0 i 2 jednostki Vertex Shader 2.0."

Jednak ma to Pixel Shader, ale jak widac i tak za slaba jest

Wgraj najnowsze sterowniki. Mam karte podobna do twojej i hula az milo. (Takze ta sama ilosc RAM)

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
wgralem :(, w takim razie nie wiem o co biega

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ostatnio zainteresowałem się zrobieniem obrazu partycji. Byłoby to dla mnie bardzo przydatne, bo mam w rodzinie osoby, które jak widzą zmienioną rozdzielczość ekranu lub ikonę nie na swoim miejscu, to myślą, że komputer się zepsuł i każą mi naprawiać. Po każdym formacie ustawiam wszystko tak jak było, co do ikony, nawet w przeglądarce mają swoją starą historię. Wszystko po to żeby nie słyszeć tego jazgotu, że coś jest nie tak. I w tym momencie obraz partycji ułatwiłby mi życie, bo nie musiałbym nic od nowa ustawiać. Czas formatu skróciłbym z 5 godzin do 15 minut.

Bawił się ktoś tego typu programami? Słyszałem, że Norton Ghost jest popularny, ale z tego co czytałem to nie obsługuje NTFS. Może czytałem o jakiejś starej wersji i teraz jest ok? A może macie godne polecenia darmowe programy tego typu?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ok, to jeden problem mniej. A da się tego używać legalnie bez płacenia? :>

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, kamel), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1