|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
mam takie pytanko. co sie moze stac, jesli ktos posiada mniej wiecej cos takiego : http:// nr.IP :88888// wyglada to jak link , w miejsce nr.IP oczywiscie ten numer IP jakiegos kompa. wie ktos czy mogą z tego byc jakies problemy? z góry dzieki za odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No i znow tem sam cholerny problem  Co zrobic, zeby ten zakichany bearshare sie sam nie zamykal w trakcie sciagania, lub tuz po jego uruchomieniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
link do strony www : a. z pominieciem serwera dns b. link do strony www znajdujacej sie na komputerze ktory nie posiada wykupionej domeny c. link do www na kumputerze ktory jest za nat-tem z przekierowanym portem :88888 d. link do strony konf. routera, drukarki sieciowej, itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
witam
Poszukuję programu lub paczki kodeków,które otwierają format .asf Z góry dzięki
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
A Windows Media Player tego nie odpala?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
Dzięki wojkrk przeszukam tę stronkę,zapewne sporo wartościowych rzeczy znajdę.. Zbigniew odpala,dzięki wielkie  człowiek szuka wszędzie,sprawdza różne playery,a najciemniej pod latarnią  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
sciagnalem sobie virtua tennis 3, ucieszony myslalem, ze sobie pogram, a tu dupa gra tnie jak nic, zapewne chodzi o karte mam Geforca 5200. Pora kupic jakas nowa, co mozecie polecic w okolicy 500zl ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
sciagnalem sobie virtua tennis 3, ucieszony myslalem, ze sobie pogram, a tu dupa gra tnie jak nic, zapewne chodzi o karte mam Geforca 5200. Pora kupic jakas nowa, co mozecie polecic w okolicy 500zl ? Chodzi Ci ta gra??? Ja myślałem, że ona jest tylko na XBoxa 360. Potrzeba do niej jakiegoś emulatora, czy to normalna instalka jest? Jeśli chodzi o grafikę, to nie jestem w temacie, ale ta strona powinna Ci pomóc: http://www.benchmark.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
sciagnalem sobie virtua tennis 3, ucieszony myslalem, ze sobie pogram, a tu dupa gra tnie jak nic, zapewne chodzi o karte mam Geforca 5200. Pora kupic jakas nowa, co mozecie polecic w okolicy 500zl ? Chodzi Ci ta gra??? Ja myślałem, że ona jest tylko na XBoxa 360. Potrzeba do niej jakiegoś emulatora, czy to normalna instalka jest? Jeśli chodzi o grafikę, to nie jestem w temacie, ale ta strona powinna Ci pomóc: http://www.benchmark.pl/Normalna instalka, na PC tez gra wyszla, jest prze kozacka  VT 3 potrzebuje przynajmniej Pixel shaders 2.0. Jesli chodzi o karty to na czasie nie jestem. Way podal dobra stronke, poczytaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ok dzieki, stronke przejrze. Co to jest to cale Pixel shaders ?  I gdzie sprawdzic czy to sie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
ok dzieki, stronke przejrze. Co to jest to cale Pixel shaders ?  I gdzie sprawdzic czy to sie ma  Pixel Shader jest programowalna jednostka odpowiadająca za wyliczanie koloru pikseli. W miare nowsze karty posiadaja te funkcje. Nie wiem jak jest z Twoja, ale skoro nie chodzi to znaczy, ze Twoja karta nie spelnia wymagan. Jak u Ciebie z pamiecia ram? 512 ddr wysoko zalecane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
tak akurat mam 512. Tzn, gra chodzi, ale tak wolno, ze nie da sie w ogole grac, a tak sie napalilem na ta gierke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
"GeForce FX 5200 to najprostszy członek rodziny GeForce FX. Udostępnia cztery jednostki Pixel Shader 2.0 i 2 jednostki Vertex Shader 2.0."
Jednak ma to Pixel Shader, ale jak widac i tak za slaba jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
"GeForce FX 5200 to najprostszy członek rodziny GeForce FX. Udostępnia cztery jednostki Pixel Shader 2.0 i 2 jednostki Vertex Shader 2.0."
Jednak ma to Pixel Shader, ale jak widac i tak za slaba jest Wgraj najnowsze sterowniki. Mam karte podobna do twojej i hula az milo. (Takze ta sama ilosc RAM)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
wgralem :(, w takim razie nie wiem o co biega
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ostatnio zainteresowałem się zrobieniem obrazu partycji. Byłoby to dla mnie bardzo przydatne, bo mam w rodzinie osoby, które jak widzą zmienioną rozdzielczość ekranu lub ikonę nie na swoim miejscu, to myślą, że komputer się zepsuł i każą mi naprawiać. Po każdym formacie ustawiam wszystko tak jak było, co do ikony, nawet w przeglądarce mają swoją starą historię. Wszystko po to żeby nie słyszeć tego jazgotu, że coś jest nie tak. I w tym momencie obraz partycji ułatwiłby mi życie, bo nie musiałbym nic od nowa ustawiać. Czas formatu skróciłbym z 5 godzin do 15 minut.
Bawił się ktoś tego typu programami? Słyszałem, że Norton Ghost jest popularny, ale z tego co czytałem to nie obsługuje NTFS. Może czytałem o jakiejś starej wersji i teraz jest ok? A może macie godne polecenia darmowe programy tego typu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ok, to jeden problem mniej. A da się tego używać legalnie bez płacenia? :>
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|