Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
mati55 #1095981 31/03/2007 02:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
Originally Posted by mati55
a ja bym odradzal wplacanie do nich,bo rano wplacilem przez moneybookers 1500 zeta,kase wcielo zamiast pojawic sie od razu na koncie jak w innych normalnych firmach,a na maile od rana nie odpowiadaja--"super firma"



trzeba sie wylogowac i zalogowac ponownie, wtedy kasa juz jest dopisana. fakt ze to jest denerwujace ;/

Bonus: Unibet
drag20 #1096514 31/03/2007 03:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
...albo nacisnac HISTORIA i wtedy jest odswiezany stan konta laugh

nieco dzikie metody ale dzialaja smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ile trwa przelew kasy na MB a ile na konto bankowe? która metoda szybsza odnośnie unibetu, bo musze miec jutro kasę i nie wiem którym sposobem wypłacać ????

gnacik #1107940 04/04/2007 21:18
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Rejestrowal sie ktos z tego bannera na forum ? Chce wiedziec czy otrzymam bonus wplacajac Netellerem, w regulaminie akcji bonusowej jest MB a nie ma nic o Neteller a wydaje mi sie ze jak jest jedno to i powinno byc drugie

gnacik #1107954 04/04/2007 21:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Originally Posted by gnacik
ile trwa przelew kasy na MB a ile na konto bankowe? która metoda szybsza odnośnie unibetu, bo musze miec jutro kasę i nie wiem którym sposobem wypłacać ????


Na MB mialem chyba w ten sam dzien, na Neteller to w pare godzin, a na konto bankowe czekalem pare dni (zwrot na karte).

pzdr.

chris #1108456 05/04/2007 00:21
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Originally Posted by chris
Originally Posted by gnacik
ile trwa przelew kasy na MB a ile na konto bankowe? która metoda szybsza odnośnie unibetu, bo musze miec jutro kasę i nie wiem którym sposobem wypłacać ????


Na MB mialem chyba w ten sam dzien, na Neteller to w pare godzin, a na konto bankowe czekalem pare dni (zwrot na karte).

pzdr.
prawdopodobnie najszybszą odp uzyskasz pisząc do supportu, który w unibecie działa raczej szybko i prężnie grin

venom #1108457 05/04/2007 00:22
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
oczywiście poprzedni post był skierowany do globusa....

venom #1109818 05/04/2007 06:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Support w Unibecie jest bardzo sprawny. Ten buk naprawdę długo działa na polskim rynku i ma tu ogromne doświadczenie.

Cały czas aktualna jest ciekawa promocja...:
------------

BONUS 100zł=200zł jest ważny do odwołania. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1048354

https://www.mecz.pl/prom.php

kasa kasa kasa pogodnie pogodnie pogodnie

Conrad #1111900 06/04/2007 02:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Mam juz tak konto jakies 4miechy ale nie wplacalem. Czy poromo mnie obejmnie?

march88 #1112967 06/04/2007 05:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Originally Posted by march88
Mam juz tak konto jakies 4miechy ale nie wplacalem. Czy poromo mnie obejmnie?
raczej nie bo trzeba sie zarejestrowac ze specjalnego linku

march88 #1113469 06/04/2007 16:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Originally Posted by march88
Mam juz tak konto jakies 4miechy ale nie wplacalem. Czy poromo mnie obejmnie?

Obejmuje. Napisz im maila i opisz sytuację. Wpłać pieniądze i dostaniesz bonusa. Mój kumpel tak zrobił i dostał a konto miał z 2 lata smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Potwierdzam post wyżej smile
Miałem konto ponad rok, po korespondencji z supportem odpisali że mam prawo do promocji i dopisali mi 100 zł. Musiałem się tylko o nie upomnieć z załączeniem poprzedniej korespondencji...
Pozdrawiam!

(J) #1119649 08/04/2007 06:23
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ktos korzytał z Netellera przy wpłatach.

Czy mozna później wypłacic na konto?
czy tal jak w expekcie tylko z powrotem na neteller?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
w expie i unibet można na konto ...

artbledo #1121000 09/04/2007 03:44
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Zablokowali mi konto bo wykryli ze mam inne, probowalem sie zalogowac na stare konto przed rejestracja nowego ale w zaden sposob nie moglem. zalezalo mi na zagraniu na mecz Chelsea-Valenica bo był na ten mecz bonus 20 euro do wygrania. Czy jest szansa wytłumaczyc to telefonicznie ? Czy raczej potraktuja to jako rpobe wyludzenia bonusu i moge pozegnac sie ze srodkami na koncie ?

Z lekka mnie denerwuja bo nie chca powiedziec nawet loginu mojego niby starego konta ja wpisalem chyba wszystkie jakie moglem zarejestrowac i zaden nie dzialal

globus #1122336 09/04/2007 22:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Jak wpłace 100 zł ro razem z bonusem będę mieć 200 zł. I musze to obrócić na kwotę 1200 zł i po kursie 1.4? Tak? I jeszcze czy 1.4 to może być kurs kuponu czy musi być kurs zdarzenia.

Luber0 #1129970 12/04/2007 01:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Czy zakłady dwudrogowe na NHL liczą się z dogrywką i RZUTAMI KARNYMI?
Przy zakładzie jest napisane tylko "Zawierając dogrywkę".
Proszę o szybką odpowiedź

Pozdrawiam

grzech #1130347 12/04/2007 03:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

z OT i rzutami karnymi ...

artbledo #1131760 12/04/2007 20:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Dzięki artbledo, już wiem o co chodzi. Mianowicie nie skojarzyłem, że to play-off'y, a więc już nie ma rzutów karnych laugh

grzech #1136675 14/04/2007 04:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Czy ktoś dostawał już od UB jakieś premie. Zagrałem z rana jakieś kupony za końcówki z konta i teraz wchodze i ponownie przegrane 2 dzisiejsze kupony a widze że w transakcjach jest jakaś Premia 13 zł.??

Jedyne co mi przychodzi na myśl to to, że w ostatnich 8 kuponach przegrałem ok 130zł i to jakiś 10% bonus. Czy ktoś może to sprawdzić. Jak ktoś ma krótsze serie porażek to moge pomóc. smile

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, betowiec), 2,600 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1