|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
teraz chyba się tłum rzucił, bo się dostać na tego live nie można, czekam już 25 min na odp, pani Marta sie nie wyrabia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
z bonusa chyba nici - na live-chacie echo , infolinia nikt nie podnosi słuchawki - na emaile zero odpowiedzi - j---ł pies taką firmę PRZESTRZEGAM - najgorzej to wkurzony jestem na siebie , że dałem się skusic, dawno tam nie grałem ,kiedyś byli w porządku zero problemów ( wszystkie wymogi spełniłem żadnych uchybień wszystko zgodnie z regulaminem promocji )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam.Mam pytanie do osób ktore maja konto w Euro.Czy jest mozliwosc zasilenia konta poprzez moneybookers(pln) .Jesli tak jak dlugo trwa taka wplata? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Zaraz po wplacie zglos na live czacie, srodki beda dopisane po kilku minutach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
ok ,ale jesli live chat jest off?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Witam.Mam pytanie do osób ktore maja konto w Euro.Czy jest mozliwosc zasilenia konta poprzez moneybookers(pln) .Jesli tak jak dlugo trwa taka wplata? pozdr Jest mozliwosc ale sa chyba jedynym bukiem ktory recznie zatwierdza wplate z MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Dobra dzięki,wpłaciłem kasę ,wysłałem e-mail aby dopisali ! pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Mam kilka pytan:
1. Ile trwa wplata a ile wyplata z netellera? 2. Czy potrzebny jest skan? 3. Jaka jest w nim minimalna wplata/wyplata?
To samo tyczysie MB.
Z gory dzieki za odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Mam nadzieję,że w piłce recznej liczy sie regulaminowy czas gry.Grałem remis,był remis,a po dogrywce wygrała jedna z drużyn. Zakład mam jako przegrany.Ma ktos jakąs wiedze na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam nadzieję,że w piłce recznej liczy sie regulaminowy czas gry.Grałem remis,był remis,a po dogrywce wygrała jedna z drużyn. Zakład mam jako przegrany.Ma ktos jakąs wiedze na ten temat? Piłka Ręczna Zwroty są oparte na wyniku po standardowym czasie gry. Dogrywka nie jest wliczana, jeżeli nie postanowiono inaczej. Obaj zawodnicy w zakładzie head to head muszą wyjść w oficjalnym składzie i zagrać w czasie meczu, żeby zakład był wiążacy. Jeżeli mecz zostanie przełożony i ponownie rozegrany w ciągu dwóch kolejnych kalendarzowych dni od momentu pierwotnego rozpoczęcia spotkania, wówczas zakłady zostaną utrzymane. Jeżeli mecz zostanie przełożony i zostanie rozegrany w okresie późniejszym niż dwa kolejne kalendarzowe dni, wówczas zakład zostanie unieważniony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
No dzięki.Też tak mysłałem,ale raz miałem problem tez z remisem w NBA.Ale w końcu rozliczyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
Witam serdecznie. mam konto w sportingu ale długo nie grałem. Mam spisane dane do logowania ale mam zapisane ID którego chyba teraz juz nie wymagają a jak wpisuje to mi wyskakuje zle podane haslo lub nazwa uzytkownika.Jak to rozwiązac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
podaj tolko login i hasło ID to numer twojego konta, nie trzeba go wpisywać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
No tak ale mam spisany numer id i uzytkownika  tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
wyślij emaila do nich , że zapomniałeś nazwy użytkownika i hasła , masz live chat i telefon , powinni pomóc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Też miałem taki problem, ale support szybko go rozwiązał.
Hasło nie wchodziło, więc poprosiłem o nowe. Po weryfikacji konta przesłali tymczasowe i wszystko jest OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ciekawe czy ktoś z SB czytam ten temat na forum - bo mam ochotę opisać pewną historię która nie wystawia im najlepszej opinii - ale narazie sie uzbarajam w cierpliwość (chodzi o dopisanie bonusa) - ? Jak się nie wyprostuję - troszki ich tu opiszemy.
Narazie pytanie - po jakim czasie na wasze posty odpowida polski suport (emaile) - i czego z grubsza się tyczyły.
np. 10min - podanie hasła 15min - odpowiedź na zapytanie
itd
z góry THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja pytalem o zasady bonusa to wogole nie odpisali  lepiej takie sprawy na czacie sie zalatwia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Ja tam, emaili nigdy nie piszę, bo pamiętam, że zawsze się długo czekało na odp, chociażby w sprawie bonusa. W razie kłopotów wale prosto na livechat, i tam konwersuję z Panią Martą, która nie zawsze jest we wszystkim zorientowana, ale jak może pomoże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
a gdzie jest takowy live czat?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|