Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
teraz chyba się tłum rzucił, bo się dostać na tego live nie można, czekam już 25 min na odp, pani Marta sie nie wyrabia laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
z bonusa chyba nici -
na live-chacie echo , infolinia nikt nie podnosi słuchawki - na emaile zero odpowiedzi -
j---ł pies taką firmę
PRZESTRZEGAM -
najgorzej to wkurzony jestem na siebie , że dałem się skusic, dawno tam nie grałem ,kiedyś byli w porządku zero problemów
( wszystkie wymogi spełniłem żadnych uchybień wszystko zgodnie z regulaminem promocji )

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam.Mam pytanie do osób ktore maja konto w Euro.Czy jest mozliwosc zasilenia konta poprzez moneybookers(pln) .Jesli tak jak dlugo trwa taka wplata?
pozdr

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Zaraz po wplacie zglos na live czacie, srodki beda dopisane po kilku minutach.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
ok ,ale jesli live chat jest off?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by thxluk
Witam.Mam pytanie do osób ktore maja konto w Euro.Czy jest mozliwosc zasilenia konta poprzez moneybookers(pln) .Jesli tak jak dlugo trwa taka wplata?
pozdr

Jest mozliwosc ale sa chyba jedynym bukiem ktory recznie zatwierdza wplate z MB

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Dobra dzięki,wpłaciłem kasę ,wysłałem e-mail aby dopisali !
pozdr

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Mam kilka pytan:

1. Ile trwa wplata a ile wyplata z netellera?
2. Czy potrzebny jest skan?
3. Jaka jest w nim minimalna wplata/wyplata?

To samo tyczysie MB.

Z gory dzieki za odpowiedzi

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Mam nadzieję,że w piłce recznej liczy sie regulaminowy czas gry.Grałem remis,był remis,a po dogrywce wygrała jedna z drużyn.
Zakład mam jako przegrany.Ma ktos jakąs wiedze na ten temat?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Maciek
Mam nadzieję,że w piłce recznej liczy sie regulaminowy czas gry.Grałem remis,był remis,a po dogrywce wygrała jedna z drużyn.
Zakład mam jako przegrany.Ma ktos jakąs wiedze na ten temat?

Piłka Ręczna

Zwroty są oparte na wyniku po standardowym czasie gry. Dogrywka nie jest wliczana, jeżeli nie postanowiono inaczej.

Obaj zawodnicy w zakładzie head to head muszą wyjść w oficjalnym składzie i zagrać w czasie meczu, żeby zakład był wiążacy.

Jeżeli mecz zostanie przełożony i ponownie rozegrany w ciągu dwóch kolejnych kalendarzowych dni od momentu pierwotnego rozpoczęcia spotkania, wówczas zakłady zostaną utrzymane. Jeżeli mecz zostanie przełożony i zostanie rozegrany w okresie późniejszym niż dwa kolejne kalendarzowe dni, wówczas zakład zostanie unieważniony.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
No dzięki.Też tak mysłałem,ale raz miałem problem tez z remisem w NBA.Ale w końcu rozliczyli.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Witam serdecznie. mam konto w sportingu ale długo nie grałem. Mam spisane dane do logowania ale mam zapisane ID którego chyba teraz juz nie wymagają a jak wpisuje to mi wyskakuje zle podane haslo lub nazwa uzytkownika.Jak to rozwiązac??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
podaj tolko login i hasło ID to numer twojego konta, nie trzeba go wpisywać

Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
No tak ale mam spisany numer id i uzytkownika laugh tylko

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
wyślij emaila do nich , że zapomniałeś nazwy użytkownika i hasła ,
masz live chat i telefon , powinni pomóc

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Też miałem taki problem, ale support szybko go rozwiązał.

Hasło nie wchodziło, więc poprosiłem o nowe. Po weryfikacji konta przesłali tymczasowe i wszystko jest OK.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ciekawe czy ktoś z SB czytam ten temat na forum - bo mam ochotę opisać pewną historię która nie wystawia im najlepszej opinii - ale narazie sie uzbarajam w cierpliwość (chodzi o dopisanie bonusa) - ?
Jak się nie wyprostuję - troszki ich tu opiszemy.

Narazie pytanie - po jakim czasie na wasze posty odpowida polski suport (emaile) - i czego z grubsza się tyczyły.

np. 10min - podanie hasła
15min - odpowiedź na zapytanie

itd

z góry THX

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja pytalem o zasady bonusa to wogole nie odpisali tongue lepiej takie sprawy na czacie sie zalatwia

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Ja tam, emaili nigdy nie piszę, bo pamiętam, że zawsze się długo czekało na odp, chociażby w sprawie bonusa. W razie kłopotów wale prosto na livechat, i tam konwersuję z Panią Martą, która nie zawsze jest we wszystkim zorientowana, ale jak może pomoże wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
a gdzie jest takowy live czat?

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, kamel, aker), 2,783 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1