|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Witam, interesuje mnie ile idzie wypłata z BAH do MB ? Proszę o szybką odpowiedź Na 99% wypłaty są realizowane do godz 14, tzn jak zlecisz wypłatę o 11 rano to o 14 powinna być na MB. A o której są realizowane wieczorami to niestety nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Dzisiaj zleciłem ok 14.30 i po godzinie otrzymałem na MB. Wypłacają naprawdę sprawnie, najwidoczniej na promocji sporo zyskali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
wyplaty sprawne potwierdzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
co robi bet-at-home jak mecz jest przełozony??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
co robi bet-at-home jak mecz jest przełozony?????????? B. Pozostałe warunki: Jeżeli zdarzenie, na które złożono zakład nie odbędzie się jak podano w ofercie zakładu (np. nastąpi zmiana miejsca lub daty rozegrania spotkania albo w spotkaniu zmieni się przeciwnik), wtedy zakład jest nieważny i wkłady zostaną zwrócone. Unieważnienie zakładu nie nastąpi, jeżeli drużyna gospodarzy zrezygnuje z prawa rozegrania meczu na własnym boisku i dobrowolnie rozegra mecz na obcym stadionie, w przypadku zamknięcia stadionu drużyny gospodarzy lub jeśli mecz odbędzie się w neutralnym miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
co robi bet-at-home jak mecz jest przełozony?????????? B. Pozostałe warunki: Jeżeli zdarzenie, na które złożono zakład nie odbędzie się jak podano w ofercie zakładu (np. nastąpi zmiana miejsca lub daty rozegrania spotkania albo w spotkaniu zmieni się przeciwnik), wtedy zakład jest nieważny i wkłady zostaną zwrócone. Unieważnienie zakładu nie nastąpi, jeżeli drużyna gospodarzy zrezygnuje z prawa rozegrania meczu na własnym boisku i dobrowolnie rozegra mecz na obcym stadionie, w przypadku zamknięcia stadionu drużyny gospodarzy lub jeśli mecz odbędzie się w neutralnym miejscu. ok dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
W jakich godzinach ksieguja wplaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
W jakich godzinach ksieguja wplaty? Od rana 8-14
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
W jakich godzinach ksieguja wplaty? Od rana 8-14 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
mam ważne dla mnie pytanko,jak obecncie wygląda ten buk ??? Dawno nie grałem on-line,jakiś rok przerwy,chciałbym się zorientować jak wygląda kwestia,wpłaty,wypłaty jesli chodzi o buków netowych... Bede bardzo wdzięczny za pomoc i sugestie,pozdrawiam i życzę powodzenia ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
wpłaty/wypłaty bezproblemowo - przelew, karta, MB. Oferta dosyć szeroka, kursy niskie. Można tam wpłacić jedynie z uwagi na bonus. Poza tym lepiej poszukać innych buków.
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
expekt ??? czy może BAW ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
expekt ??? czy może BAW ??? expekt, unibet, sportingbet, ewentualnie gamebookers - gram/łem w każdym z tych buków i nie mogę mieć zastrzeżeń. Każdy ma też jakąś promocję od depozytu chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Osobiście pod uwagę biorę trzy buki u których mam konta ... Expekt,Bet and Win , Bet at Home ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Działą wpłata do BAH przez MB? BO daje wpłać, wpisuje kwote z przecinkiem i żadna strona sie nie pojawia. Myślicie że zatwierdziło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
działa działa, spróbuj z kropką
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Hmmm, dalej nie działa tym bardziej z kropką bo pisze że ma być przecinek. A jest jakieś minimum co do wpłaty przez MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Kurka siwa Wypłata za pomocą Moneybookers jest niemożliwa! Wskazówka: Ze względów bezpieczeństwa wypłata za pomocą Moneybookers z Pana(i) Konta gracza jest możliwa tylko na konto Moneybookers, z którego została dokonana wpłata! Dziękujemy za zrozumienie! Nie dokonałem wpłaty przez MB ... więc ... Jak wpłace 1zł do BAH to pózniej już mogę wyplacić sianko ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Kurka siwa Wypłata za pomocą Moneybookers jest niemożliwa! Wskazówka: Ze względów bezpieczeństwa wypłata za pomocą Moneybookers z Pana(i) Konta gracza jest możliwa tylko na konto Moneybookers, z którego została dokonana wpłata! Dziękujemy za zrozumienie! Nie dokonałem wpłaty przez MB ... więc ... Jak wpłace 1zł do BAH to pózniej już mogę wyplacić sianko ? Nie wpłacisz 1 PLN bo minimalna wpłata to bodajże 10 PLN. Jak wpłacisz cokolwiek ponad kwotą minimalną to śmiało możesz wypłacać na MB (ja tak zrobiłem) ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Dzięki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|