Dołączył: Mar 2007
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2007
Posty: 74
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Dołączył: Mar 2007
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2007
Posty: 74
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje znanej piosenki Janis Joplin, ale nie chodzi mi o Cry Baby, jakas inna jej znana i rozpoznawalna piosnke, nie wiem nawet czy to nie jest czasem jej najwiekszy hit!
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
może się mylę ale nie czasami chodzi Tobie o Mercedes Benz
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
może się mylę ale czasami nie chodzi Tobie o : Mercedes Benz
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam Panowie.
Mam prosbe raczej niecodzienną
Poszukuje piosenek lub samej muzyki przy ktorych mozna by tanczyc takie oto tance :
-walc angielski
-tango
-walc wiedeński
-fokstrot
-quickstep
-samba
-rumba
-chacha
-paso doble
-jive
Jakby ktos cos mial to bede bardzo wdzieczny, i jesli ktos bedzie cos wrzucal to prosze napisac odnosnik przy piosnce do jakiego tanca ona jest.
Dzieki z Gory i pozdrawiam.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
panowie mam prozbe ogromna w wyniku dzisiejszego spotkania z moim kumplem i wypici malej liczy alkoholu przpomniala nam sie piosnka ktora brzmi mniej - wiecej tak "jurla jurla jurla ,jurla jurla jurla EJ! jurla jurla jurla , jurla jurla USA zna ktuś to
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
panowie mam prozbe ogromna w wyniku dzisiejszego spotkania z moim kumplem i wypici malej liczy alkoholu przpomniala nam sie piosnka ktora brzmi mniej - wiecej tak "jurla jurla jurla ,jurla jurla jurla EJ! jurla jurla jurla , jurla jurla USA zna ktuś to
Red Box - "For America"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
panowie mam takie pytanie
Piosenka jest z gatunku tego calego techno
DOsc popularna leci min an RMF max.
Oprocz tego, zeby pomoc leciala ostatnio podczas meczu Slask-Stal w kosza
Glos w tej piosence jest kobiecy, i spiewa cos get to, get to geto, czy jakos tak
Po czym nastepuje refren i jest:
O o o o, a potem wspomniane Get to
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
Zna ktos moze wykonawce i tytul klepy lecacej w tle zaj... muza moze stary kawalek ale fajny z gory dzieki za odpowiedz
VIDEO
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
nie, za wolne i za duzo spiewu, to jakis utowor techno szybki i malo tego spiewu
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
panowie mam prozbe ogromna w wyniku dzisiejszego spotkania z moim kumplem i wypici malej liczy alkoholu przpomniala nam sie piosnka ktora brzmi mniej - wiecej tak "jurla jurla jurla ,jurla jurla jurla EJ! jurla jurla jurla , jurla jurla USA zna ktuś to
Red Box - "For America"
Stoin zycie miuratowales wielkie piwko dla Ciebie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
może się mylę ale nie czasami chodzi Tobie o Mercedes Benz
nie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Grzegorz Markowski - ZŁO moze ktoś pomoze?????
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
może się mylę ale nie czasami chodzi Tobie o Mercedes Benz
nie
no to może Summertime
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dziabor, wejdź do jakiegoś sklepu internetowego z płytami i posłuchaj próbek. Myślę, że w ten sposób szybciej to znajdziesz.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
może się mylę ale nie czasami chodzi Tobie o Mercedes Benz
nie
no to może Summertime
nie
Zbigniew podaj namiary
Link skopiowany do schowka