|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Leeds-Chelsea 1 1,85 Wolfsburg-Hamburg 1 2,1 Blsany-Teplice 1 1,9
Tirol-Sturm 2 4,0 Den Bosch-Utrecht 2 2,9 Radomsko-Legia 1 3,7
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Szanowni Panstwo "koledzy" Typerzy spotykamy sie tu znowu z kolejnym przypadkiem bezsensownego zakladania tematow.Ale coz nasze grono Fachowcow  z tym zrobi ? no chyba nic. Pozostaje nam niestety patrzec na to bezpodstawne podawanie jakis tam typow ... POZDROWIENIA dla wszystkich ktorzy rozumieja jak sie zaqchowywac na tym FORUM-Deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
A może by tak założyć TAT-ę - Tabelę Anty-Typerów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Byłaby to nieoceniona pomoc przy prawidłowym typowaniu - czyli wprost przeciwnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
wuzz od dawna o tym myślałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzisiaj bym został na bank liderem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka