Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Albinoleffe X/X , HT- X

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Coś złośliwie te albinoleffe Ci nie chce siąść:/ Będziesz to eska jeszcze grał w następnych kolejkach?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Witam kolegów.Komu nie siadło ABINOLEFFE to nie siadło ale moje over 2,5 wbrew bukom weszło jak w masło...Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Najmocniej przepraszam-to nie ten temat..nie tu chciałem napisać!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
z tym overkiem miales racje edi- tez go gralem bo wygladal naprawde dobrze i to jeszcze taki kurs.... tylko ze balem sie zagrac mocniej wink


Originally Posted by minotauro
Coś złośliwie te albinoleffe Ci nie chce siąść:/ Będziesz to eska jeszcze grał w następnych kolejkach?

Zauwaz ze juz w tej kolejce nie gralem na X FT bo nie wierzylem ze bedzie remis w tym spoktaniu chociaz kazdy mowil ze musi byc na 100% bo taka liga remisowa a ta druzyna cos nie remisuje ostatnio chociaz i tak ma najwiecej remisow... Myslalem ze bedzie chociaz remis HT - no niestety.

Ja nie gram juz albinoleffe od tego momentu co wpisywalem ze odpuszczam ta druzyne. Gralem teraz tylko tak za drobniaki bo myslalem ze HT wejdzie a x/x podalem bo tez bylo dosc prawdopodobne a kursik niezly.; No nie weszlo. Teraz bede czekal na jakis pewniejszy mecz albinoleffe z kims bardziej pasujacym do tej druzyny zeby mogl pasc remis. Jak wypatrze taki mecz to napisze na forum. Ale ta druzyne juz odpuszczam.

Teraz chyba czas jednak tego saturna grac bo znowu zremisowal i to w pucharach - czyli nic mu nie przeszkadza w remisach tak jak w zeszlym sezonie.

Mam jeszce pare druzyn X HT i X/X

Bede pisal co bede gral jak czasu starczy

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Dzisiaj gram:

ŁKS ŁÓDŹ - X HT

Niort - X/X

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ladnie lks wszedl wink


Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
nice call on łks:-) jakie masz przewidywania do weekendu szanowny panie eska;-)??

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Kurde troche pozno dzis wstalem i nie postawilem X Antalyaspor... i jak to zwykle bywa remisik padl bo emoconujacym meczu 4-4 ;]

Zaczyna nowa progresje na:

arka gdynia - X FT na wyjazdach

Groclin Grodzisk - X FT u siebie - gram do tego jescze under 2,5

Ried SV FT X na wyjezdzie

Remis HT:

PAOK na wyjezdzie

gram jeszcze Dinamo Z. na 1


Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Tak się zapytam z ciekawości od jakich stawek to zaczynasz jeśli masz np. 10000zł?? No np. arka od ilu i np. po ilu meczach grasz na odzyskanie pieniędzy bo chyba tak kiedyś pisałeś, że w razie niepowodzenia tak grasz. pozdr.!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by minotauro
Tak się zapytam z ciekawości od jakich stawek to zaczynasz jeśli masz np. 10000zł?? No np. arka od ilu i np. po ilu meczach grasz na odzyskanie pieniędzy bo chyba tak kiedyś pisałeś, że w razie niepowodzenia tak grasz. pozdr.!

rozne stawiam jak mi sie podoba. Jak mysle ze bedzie remis to wale grubiej a jak normalnie to x2. Roznie stawkuje zalezy od sytuacji - czasem wogole odpuszczam mecz. ale ogolnie zaczynam od 100 zl czasem od 50


na dzisiaj:

saturn FT X

Hamme HT X

ESPANYOL - HT X

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
No pieknie weszla liga ROSYJSKA wink

tak jak pisalem
Dinamo Moscow - CSKA Moscow 1:1 (3,50)II POZIOM piwo
Spartak Moscow - Amkar Perm 0:0 (4,00)II POZIOM piwo
Spartak Moscow - Amkar Perm 0:0 (4,00)II POZIOM piwoUS Albinoleffe - Hellas Verona 1:1 (tu skromny 2,50)

no i 2 typki od Edi8
Wigan Athletic - Fulham FC (1.Połowa) 0-0 (2,10 X 1 polowa)
LKS Lodz - Widzew Lodz (1.Polowa) 0-0 (2,15 X 1 polowa)
piwo piwo



Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
hehe

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by gulu
Originally Posted by gulu
Gallos Blancos Queretaro (I) mad
3:3 piwo grin

.... przynajmniej u mnie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by ComeWithMe
No pieknie weszla liga ROSYJSKA wink

tak jak pisalem
Dinamo Moscow - CSKA Moscow 1:1 (3,50)II POZIOM piwo
Spartak Moscow - Amkar Perm 0:0 (4,00)II POZIOM piwo
Spartak Moscow - Amkar Perm 0:0 (4,00)II POZIOM piwoUS Albinoleffe - Hellas Verona 1:1 (tu skromny 2,50)

no i 2 typki od Edi8
Wigan Athletic - Fulham FC (1.Połowa) 0-0 (2,10 X 1 polowa)
LKS Lodz - Widzew Lodz (1.Polowa) 0-0 (2,15 X 1 polowa)
piwo piwo
"ComeWithMe"-edi8 sam w sobie jest typkiem...skoro tematów mu ubywa a ilość ostrzeżeń dramatycznie wzrosła!
Ale dopóki jeszcze plotki o mojej śmierci są przedwczesne to zapraszam do korzystania z tych statystyk remisów HT bo tam naprawdę są perełki do wybrania-tylko trzeba dobrze z tego czerpać.Po efektach-tu gratulacje-widzę,że świetnie i umiejętnie wybrałeś.Pozdrawiam.edi8

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Jak chcecie grac HT to polecam cala lige hiszpanska praktycznie w kazdym meczu mozna zaliczyc HT X. Jak ostatnio patrzylem to chyba tylko 2wie druzyny nie mialy HT X. ale nie wiem kiedy to bylo chyba kolejke wczesniej, jakos tak

a do FT to chyba hitem znowu bedzie ruska wink


Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
Originally Posted by ComeWithMe
Originally Posted by gulu
Originally Posted by gulu
Gallos Blancos Queretaro (I) mad
3:3 piwo grin

.... przynajmniej u mnie


u mnie tez smile na III poziomie
a oprócz tego Amkar(4,20) i Albiny i jeszcze Reims także wekeend piekny piwo

A Amkar trzeba zacząć od nowa :)grin

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Wita.Chciałbym zwrócić uwagę na wysoki poziom stabilnosci rezultatów w wynikach bramkowych w zakresie pomiędzy 2-3 gole w meczach 3 drużyn z EPL /English Premier Ligue/w tym sezonie:
a/ EVERTON 30 meczy,w tym 21 wyników pomiędzy 2-3 gole=70% a
najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
b/ BLACKBURN 30 meczy,w tym 20 wyników pomiędzy 2-3 gole=66,6% a najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
c/ ARSENAL 29 meczy,w tym 17 wyników pomiędzy 2-3 gole=58,6% a
najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Witam.Chciałbym zwrócić uwagę na wysoki poziom stabilnosci rezultatów w wynikach bramkowych w zakresie pomiędzy 2-3 gole w meczach 3 drużyn z EPL /English Premier Ligue/w tym sezonie:
a/ EVERTON 30 meczy,w tym 21 wyników pomiędzy 2-3 gole=70% a
najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
b/ BLACKBURN 30 meczy,w tym 20 wyników pomiędzy 2-3 gole=66,6% a najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
c/ ARSENAL 29 meczy,w tym 17 wyników pomiędzy 2-3 gole=58,6% a
najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Witam.Chciałbym zwrócić uwagę na wysoki poziom stabilnosci rezultatów w wynikach bramkowych w zakresie pomiędzy 2-3 gole w meczach 3 drużyn z EPL /English Premier Ligue/w tym sezonie:
a/ EVERTON 30 meczy,w tym 21 wyników pomiędzy 2-3 gole=70% a
najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
b/ BLACKBURN 30 meczy,w tym 20 wyników pomiędzy 2-3 gole=66,6% a najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
c/ ARSENAL 29 meczy,w tym 17 wyników pomiędzy 2-3 gole=58,6% a
najdłuższa przerwa bez wyniku pomiędzy 2-3 gole to 3 mecze.
Pozdrawiam.
W nawiązaniu do powyższego:
Sprawdziłem teraz jak przedstawiała się sytuacja w odniesieniu do występowania wyników pomiędzy 2-3 bramki za poszczególne kolejki w grze tych 3 zespołów i wyniki tego są następujące:
a/ w 18 kolejkach/ na 30 rozegranych w ELP/-co najmniej 2 z 3 analizowanych drużyn osiągały wyniki bramkowe pomiędzy 2-3
b/ w ramach tych 18 kolejek podział na 2 i 3 wystąpienia wyników pomiędzy 2-3 bramki w meczu kształtuje się następująco:
1. w 10 kolejkach /na 30 rozegranych/2z3 zespołów osiągały
rezultaty pomiędzy 2-3 bramki
2. w 8 kolejkach wszystkie 3 zespoły osiągały rezultaty
pomiędzy 2-3 bramki.
WNIOSKI:
Wobec tego,że najdłuższa przerwa pomiędzy kolejkami,w których
wszystkie 3 analizowane zespoły osiągały wyniki pomiędzy 2-3 bramki w swoich meczach to 6 kolejek,zaś najdłuższa bez takich rezultatów w wynikach 2z3 analizowanych zespołów to 2 kolejki-
można rozważyć grę progresją na zakłady ako po 2 lub 3 mecze
powyższych drużyn/EVERTON,BLACKBURN,ARSENAL/z opcją ilości bramek pomiędzy 2-3 w ich meczach.

Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, latajaca_holenderka), 2,522 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1