Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ze tez ja ani razu nie wziales na mecz.pl homies, tego to Ci nie wybacze, ciesz sie, ze mieszkasz daleko laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
laugh laugh laugh UFFFFFFF obylo sie bez ostrzezenia smile

ojj lupek no nie wymyslaj, Ona nie bawi sie w zadne komuterki... trzeba bylo zapytac cool

Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
Originally Posted by Skull
[Linked Image]

jest od Nas mlodsza o 2 lata cop a chwalic sie nie chcialem, szukam bogatego szwagra z kasa to wkleilem... ooo


a duza zdolnosc kredytowa wystarczy ??? hehehe toc to samo hehehehe laugh laugh laugh fajna dziewczyna,wloncu widze naturalna twarz a nie 16 oblepionej klejami koloryzujacymi. ach szkoda ze siostry niemam tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Skull
laugh laugh laugh UFFFFFFF obylo sie bez ostrzezenia smile

ojj lupek no nie wymyslaj, Ona nie bawi sie w zadne komuterki... trzeba bylo zapytac cool

Co sie mialem pytac crazy

"Ej 1x2skull nie masz moze siostry, blondynki i 2 lata mlodszej od nas " sonar

A ze ani razu ja na czat nie wziales, eh, za 10min na czacie ma byc grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
o kurna laugh , no niestety te pytanie to troszki za pozno bo gdzies wyszla... jest kosmetyczka wiec bawi sie w paznokcie tongue ,

jaki Ty dowcipny jestes cool, zapraszam do Bialegostoku, przy okazji moze zdobedziesz autograf Kononowicza.

PS. dzis siostra zobaczyla w sklepie Kononowicz jak jadl buleczke jakas, ale miala polewke z goscia... smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
mieszkając w bstoku jakoś Twojej siostry nie widziałem , chyba zbyt dobrzę ją chronisz przed światem zewnętrznym hehe tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
byle kto nie podejdzie do Mojej siostrzyczki smile a i zapewnie mieszkasz daleko od NM

PS. przydaloby sie kiedy zebrac forumowiczow z Bialego i ustawic sie na male piwko, calkiem sporo ekipe mozna bylo by zebrac, jestem chetny ale po swietach... piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
zapomniałeś dodać NM 1 czy 2 grin odemnie to zaledwie z 10 przystanków jadąc linią nr.2 wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
z reguly rzadko sie wypowiadam czy pisze publicznie bo tego nie lubie i balaganu nie lubie robic, tak wiec KOLEJOWEi zapraszam na PM lub ewentualne GG, lub e-mail...

co do siostry to jeszcze sie zobaczy, czy sprzedam Ja za jakies pewniaki... laugh

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Originally Posted by Skull
z reguly rzadko sie wypowiadam czy pisze publicznie bo tego nie lubie i balaganu nie lubie robic, tak wiec KOLEJOWEi zapraszam na PM lub ewentualne GG, lub e-mail...

co do siostry to jeszcze sie zobaczy, czy sprzedam Ja za jakies pewniaki... laugh

No to Panowie nie ma szans... Wpadnie Dj Sachi z pewniakami i pozamiatane.. wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by michal_tbg
Originally Posted by Skull
z reguly rzadko sie wypowiadam czy pisze publicznie bo tego nie lubie i balaganu nie lubie robic, tak wiec KOLEJOWEi zapraszam na PM lub ewentualne GG, lub e-mail...

co do siostry to jeszcze sie zobaczy, czy sprzedam Ja za jakies pewniaki... laugh

No to Panowie nie ma szans... Wpadnie Dj Sachi z pewniakami i pozamiatane.. wink

oj bedzie wielka bitwa... Rafter mu na to nie pozwoli smile hehe

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie zapominajcie o słynnym Eugeniuszu...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
no i gracz11 robi pozadek napewno zwinie ci siostre smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Alina Vacariu - Lingerie photoshoot

[Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [Linked Image] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/19855011.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/9457012.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/25376013.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/72372014.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/56212015.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/45379016.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/50985017.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/91088018.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/76588019.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/94042020.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/28750021.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/46722022.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/21614023.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/90483024.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/13866025.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/84993026.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/94851027.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/26163028.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/82728029.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/94018030.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/20278031.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/26354032.jpg[/img] [imagehaven.net] [img]http://imagehaven.net/images/thumbs/91069033.jpg[/img] [imagehaven.net]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
shocked smirk smile ooo blush grin

[b]Z_A_J_E_B_I_S_T_E Z_D_J_E_C_I_A

Baqu :PIWO:[/b]

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Baqu teraz postawiles wysoko poprzeczke smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Bosska
Baqu piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie mam pytań piwo

Rumunka grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Baqu ..rządzisz smile piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dobra przestancie juz wychwalac pod niebiosa, dajcie cos od siebie moze z fotek? wink

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1